Dukanova dieta - změna životního stylu

evicka333
9. lis 2012

Ahoj holky, snad jsem podobné téma tady nepřehlédla, že zakládám nové.
Chtěla jsem se zeptat, zda tady některé taky patříte mezi dukanky? Jak vám jde hubnutí?
Nebo je tady někdo, kdo se na tuto dietu chystá?
Já jsem začala s manželem a švagrovou po dlouhém odhodlávání (protože stále kojím naší 14m. dcerušku) a přípravě (tou myslím shánění info, receptů, zkušeností holek z jiných fór) 15.10. a výsledky jsou úžasné..

cabalkova
2. črc 2015

@narutka Ja o to uvazuju, ze se na ni vrhnu po dovolene, ale musim to jeste poradne nastudovat. Ty ji drzis?

narutka
2. črc 2015

@cabalkova chcela som ale ked som uz bola rozhodnuta dostala som take cudne info ze som z toho bola jelen... tak musim studovat dalej a robim klasiku zatial po 2 faze teda pocas 2 fazy prejdem na schody, tak nejak som pochopila, je to ako 2 faza, prijatelnejsia forma :-/

martinapek
27. zář 2015

ahoj holky , prosím vás, byla jsem na stránkach polskych dukanova Dieta,chtěla jsem si udělat ten hubnoucí graf,ale nemůžu se v těch stránkách vyznat, mohla by jsi mi to nějak blíž popsat,kde to tam najdu, dík martina 2.fáze

jarabacek
6. lis 2015

Ahojky, já jsem dukanovku držela jednou, po prvním dítěti, když dceři byl 1 rok. Chtěla jsem zhubnout do plesových šatů. Při své výšce 150cm jsem tehdy měla 76kg a po 3 měsících intenzivní diety jsem shodila 14kg, pak už jsem to občas i šidila. Ke kafi jsem si i párkrát dala dia sušenku, ale váhu jsem si stále držela na 62kg úžasných 9měsíců, než jsem přišla opět do jiného stavu. Teď jsem 2 roky pop porodu a nemůžu se k tomu nějak dokopat. Jsem šíleně unavená a příprava těch dukanovek mě ubíjela, a proto si každý den říkám, zítra začnu... a stále nic 😨 Potřebuji nakopnout, prtože při dvou dětech jsem i strašně zlenivěla, mám více práce v domácnosti, starosti s jejich výchovou, protože jsou to oba strašní vzteklouni ☹ a někdy mě to ubíjí. Máte některá nějaký pozitivní náboj, jak se k tomu opět vrátit, a pořád to neodkládat??? Nyní mám 69kg 🙄

anitramov75
6. led 2016

Ahoj holky, já Vám doporučuji, pokud jste na FB, zařadit se do skupinky: https://www.facebook.com/groups/731284053559816/
Jsou tam holky, které už mají po 4 fázi a je to hodně zmáknutá stránka. Hodně tam radí a podobně. Jinak já začínám podruhé, blbec jsem to zařezala po II fázi a to byla chyba - vše se vrátilo. Letos jsem si to načasovala, že ovoce už stihnu ve III fázi na květen (tudíž jahody a třešně mi neuniknou) 🙂

anitramov75
6. led 2016

@jarabacek Mám jeden krásný pozitivní náboj - takto vypadá jedna dukanka (níže jsem uvedla stánečku na FB) Od léta z 92kg myslím na 56kg bez cvičení....je dostatečný? 🙂

jarabacek
6. led 2016

@anitramov75 Perfektní práce 😲 to zírám....
Já už začala od pondělka, chtěla jsem si ještě užít svátky 😀
A chtěla bych se zeptat, zda se Vám zmenšily i prsa a o kolik. Děkuji a už víc nehubněte, jen udržujte, takhle Vám to sluší 😉

anitramov75
7. led 2016

To nejsem já 🙂 Já psala, že je to jedna holčina, která takhle krásně zhubla 🙂

jarabacek
7. led 2016

@anitramov75 Aha, tak to jo 😀 špatně jsem si to přečetla, ale i tak je to krásné 🙂

anitramov75
9. led 2016

Holky, kdo chce začít, začněte již teď....trošku jsem měla v hlavě kalkul, mám ráda ovoce, tudíž jak začnete teď, tak první a druhá fáze Vám vyjde tak do dubna - tudíž chytíte třetí fázi pěkně na třešně, jahody i na dovolené v létě nebudete strádat. Přiznám se, že termín začátku jsem pečlivě plánovala. Držela jsem jí již 1x a zhubla jsem cca 20kg, nedodržela jsem do konce 3 a 4 fázi a kg jsou zpět....tak apeluji, opravdu je nutno dodržet. V dnešní době netu jsme téměř všichni na FB, nahoře jsem uváděla stránku, kde jsou moc milé ženy, které Vám na vše odpoví a všechny už mají po 4 fázi....zkušenosti jak s DD, tak Vám zodpoví i ohledně otázky zdraví....cholesterol že šel dolů a pod....jen kdo má problém s ledvinami by neměl dietu držet. Doporučuji ještě používat papírky na moč - musí tam být indikace na bílkovinu, to si měřit tak cca 1x za týden, neměla by vám moc vyletět (růžová barva). Já si hlídala minule i teď překyselení organismu tímto způsobem. Spousta rad, které jsem nevěděla poprvé....I a II fáze mléko pouze 0,5%, ne jiné....atd atd....

lucavec
13. led 2016

Ahoj holky, je tu někdo, kdo začal s Dukankou? Držím jí 6 dní a mám dole 3,2kg, ale 2 dny už stagnuji. Má někdo podobné zkušenosti? Lucka 🙂

anitramov75
14. led 2016

Lucko, toto je u dukanky normální, když nejdou kg dolů, tak jdou cm a to je důležitější! Jinak bys měla jít cca 1kg/týdně....kdo jde s vyšší váhy, může více 🙂

anitramov75
14. led 2016

Jinak ještě, Luci, doufám, že bereš nějaké multivitamíny (ideální pro diabetiky - bez cukru). 🙂

lucavec
15. led 2016

Už se to konečně hlo. Zítra držím poslední de (9) první fáze. Já jsem šla ze 100kg při 180cm. Teď mám 95,5kg, takže jsem naprosto spokojena 🙂 Multivitamíny beru každý den. Díky 🙂

anitramov75
16. led 2016

@lucavec Ze začátku se tělo odvodňuje, proto tak krásný úbytek!!! Blahopřeji a vydržet. Doporučuji Ti na FB skupinku "DUKANKY NOVÝ ZAČIATOK" https://www.facebook.com/groups/731284053559816..., Slovenské dukanky jsou lepší jak naše....tak šup do toho....hodně je tam komunikuje, radí, recepty lítají vzduchem 🙂

lucavec
16. led 2016

Už jsem se přidala, moc děkuju za tip 🙂

anitramov75
17. led 2016

@lucavec Vůbec není zač 🙂

nikolaf
23. led 2016

holky, to je skvělá práce 😵 😵 moc Vám gratuluji k takovým úspěchůmm

lula2016
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anitramov75
27. led 2016

@lula2016 Tak za mě protein z DM drogerie, cena , myslím, 178Kč, kupuji bez příchutě a maximální spokojenost. Určitě udělá stejnou službu jako ty fitness a jen za nižší cenu. mají i s přichutí, ale ty nekupuji.

alik25
19. únor 2016

@anitramov75 ...kolih je za tuto cenu??? Já koupila v lékárně Protifar (225g), také bez příchuti, stál kolem 250kč...

yamato
10. dub 2016

Ahoj.jen pro motivaci.za 3 měsíce mám 13 kg dole.občas hřešim jinak by to bylo víc.ale jsem spokojena a jedu dal. 🙂

petula93
1. čer 2016

ahoj holky dneska jsem zacala a musim rict ze sem porad nacpana miluju ryby a maso takze veskera spokojenost jen ten tvaroh me trapi...byla bych strasne rada kdybyste se semnou podelily o informace jak to bylo u vas a kolik jste shodily?nechce se mi tomu verit....vyborne jidla a v neimezenem mnozstvi a tolik kg dole?zazrak???

alik25
2. čer 2016

@petula93 Já tomu také nemohla věřit. držím od ledna - občas trochu zahřeším, ale zase se vrátím zpět k Dukanovi. Hlavně se cítím dobře a netrpím hlady!!! Mám dole 17kg, říkám si, že bych to zaokrouhlila na 20 🙂 Držím všem palce!!!!!!!

yamato
2. čer 2016

@alik25 je já taky od ledna 17kg.ted jsem na to docela s...a.ale chci aspoň 23 takže jedu dal 🙂

sabaska
5. čer 2016

Ahoj holky, držím dukanku fakt svědomitě 4 týdny. Mam dole 5 kg, cítím se skve. Po dvou týdnech jsem ale začala krvácet mimo cyklus, ačkoli beru HA. Stále to trvá, gynekoložka má dovolenou, na pohotovost nechci, na internetu samé děsivé zprávy o rakovině. Nemáte někdo podobnou zkušenost, že by to bylo tou dietou? Docela by mě to uklidnilo. Děkuji vám.

alik25
26. led 2017

Teprve dneska jsem objevila tuto diskuzi 🙂 Už se těším jak si počtu 🙂 🙂

eli021
5. dub 2017

Chtěla bych DD teď začít... 🙂 jak jste na tom??

eli021
5. dub 2017

Ještě mám otázečku, jak dlouho jste kdo byl v 2.fázi a kolik šlo dolů? Moc díky za odpovědi.. 🙂

eli021
2. kvě 2017

Zdravim vas! Ja drzim dukana becely mesic a mam dole 5kg a citim se skve! Do vytouzene vahy mam jeste velmi daleko, ale vaha stale klesa..za me spokojenost 🙂