Eliptický trenažér (Orbitrek). Pomohl vám?

baruneckam
8. lis 2020

Zdravím ženy, prosím o vaše zkušenosti. Chci si koupit eliptický trenažér, je to dobrá investice? Mám nadváhu a chtěla bych se začít trochu hýbat. Běh nepřipadá v úvahu, poboliva mě po něm koleno (autonehoda ), ale jinak o něm nevím. Pomohl tento stroj někomu ke zhubnutí /vytvarovaní postavy? Jaké máte doma značky a na co si dát pozor? Děkuji

sudylichozrout
8. lis 2020

@baruneckam Ja na nej chodila radit 3x tydne do posilky. 20 minut jsem na nem behala s tepovkou 140, pak 40-50 minut siloveho treningu a pak dalsich 20 minut na orbitreku, opet s tepovkou kolem 140. A vysledek dokonalost sama. Pak jsem ubrala na 2x v tydnu.
Kdyz na nem zvladnes hodinku denne, bude to dobre a kila ti pojedou dolu. Ale chce to k tomu upravit i jidelnicek.
Ja potrebovala shodit jen par tehotenskych kil, ted necvicim, ale vahu si drzim prave proto, ze jsem zmensila porce a eliminovala tehotenske zrani.

hojda
8. lis 2020

@baruneckam Tak pokud tě bolí koleno, tak raději rotoped, kde není koleno tolik zatíženo váhou tvého těla.

kometkak
8. lis 2020

Já jsem měla Kettler a byl super. Ideální každý večer hodinka u televize.. stejně se na něco koukáme.. proč u toho sedět. Nyní už nemám doma místo, ale kdybych měla, beru ho znovu. Ale ne žádný vergl.. určitě ten s delším krokem.. Ty s tím krátkým jsou na nic.. člověk na tom poskakuje jako koza... a na koleno neporadím, ale podle mne je to na koleno podobně náročné jako chůze, méně než běh. Zajdi do posilovny, vyzkoušej si to na třeba 2x na hodinu a uvidíš, co na to koleno. Kdyby to bylo blbý, tak rotoped.

baruneckam
autor
10. lis 2020

@kometkak děkuji

baruneckam
autor
10. lis 2020

@hojda díky
@hojda

marketanova
30. led 2021

Chodila jsem na něho cvičit před rokem do fitka a musím říct, že mě bavil více než rotoped.