Hubneme od září

rubika
27. srp 2014

Někde jsem četla že nejlepší start pro hubnutí je září. Tak to chci zkusit s celkovou změnou životního stylu. Je tu někdo,kdo má podobné plány jako já? Ráda bych s někým sdílela podrobnosti, úspěchy, neúspěchy... Prostě vzájemná podpora je potřeba!!!

petulisek16
1. zář 2014

já jen čekám až dcera odpochoduje do školy a změřím se..... a pak hurá na cvičení 😉

cabalkova
1. zář 2014

@bonavoxa Taky potrebuju dolu tolik kilo, je to beh na hooodne dlouhou trat, ale to dame!!

cabalkova
1. zář 2014

@mikytimi Eliptical mam taky, myslis, ze 30 minut staci? Ja vzdycky cetla, ze teprve po 20 se zacina spalovat... :( Tak jsem driv slapala hodku, ale ted se mi to nejak nevejde do rezimu, leda vecer, po ulozeni prcku, jenomze to pak zase nemuzu spat, jak jsem z toho rozhicovana.

petulisek16
1. zář 2014

tak já mám odcvičeno - hned je mi líp 😉 mým hlavním problémem je jídlo - pořád mě honí mlsná, pořád bych něco žvejkala :-/

bonavoxa
1. zář 2014

@cabalkova Už jsem to jednou zvládla, tak snad to půjde i podruhé. I když pomaleji...

cabalkova
1. zář 2014

@bonavoxa Jsi dobra... ja uz taky nekolikrat zhubnula, ale pokazde jsem to nabrala zpatky, tak u me bude problem nejen to hubnuti, ale pak i udrzeni...

vodickova.jana
1. zář 2014

Ahojky holky....můžu se přidat...???..🙂 Já jsem sice začla hlavně cvičit už někdy v lednu s Jill...cvičila jsem do června a přes prázdniny jsem se na to blbec vyflákla a cítím ,že ty dva měsíce cvičení co mi chybí jdou pěkně znát...☹ hlavně teda musim změnit jídelníček....jsem závislák na sladkým (hlavně čoko) a zeleniny moc nepojim...i když jí mám ráda,ale člověk je nějak líný si jí vyndat z lednice a nakrájet...🙂
a mohla bych poprosit o ten detox??? díky moc...
tak hubnutí zdar holky!!!

mikytimi
1. zář 2014

Tak ja dneska taky odcviceno, k veceri byl salat ( casovy posun, tak uz mam po veceri) a uz si radeji vycistim zuby at nic nezeru 🙂
@cabalkova nevim jestli pul hodka staci, ja doufam protoze me to teda hodinu nebavi a vim ze bych to nevydrzela.... 🙂

vashaa
1. zář 2014

tak mne cvičení teprve čeká, teď jsem se vrátila od zubaře a ráno jsem se nedokopala
@vodickova.jana detox pošlu 🙂
@cabalkova co se týká toho elipticalu, tak si myslím, že jestli to vydržíš, tak hoďka je hodně dobrá - akorát si hlídej tepovou frekvenci. Známá se na něm trápila denně 2 hodiny, nakonec nic nezhubla a ukázalo se, že přepálila tepovku a místo na hubnutí jela na fyzičku.

cabalkova
1. zář 2014

@vashaa Jojo, ja to mam spocitane, ze bych mela jet na 110-115, coz je teda hrozne malo, nejvetsi praci mam vzdycky s tim udrzet ji tak nizko. 🙂 No a na fyzicku by to taky nebylo marny, co si budeme povidat. 🙂 Ja to zas nesmim prepalit proto, ze porad plne kojim, tak aby mala neprisla o mlicko. 🙂

vashaa
1. zář 2014

@cabalkova tak to ti věřím, já jsem taky vždycky ve fitku na elipticalu měla problém jet na hubnutí. Trochu do toho člověk šlápne a hned tep vyletí nahoru. Pokud plně kojíš, tak bych raději tu hodinu nejezdila, mohla by se ti pak vyplavit do mlíčka kyselina mléčná a to by nebylo dobré. Já jsem právě moc necvičila, pokud jsem kojila, protože jsem z toho měla strach. Teď už malý vůbec nechce pít, tak se už nemusím bát si pořádně dát do těla 🙂

cabalkova
1. zář 2014

@vashaa Vsak ja o te kyseline mlecne vim, ale ten pohyb je k hubnuti taky treba, tak snad kdyz to bude na spravnou tepovku a treba jen tu pul hodku (navic max ob den, kazdy den to nestihnu), tak to snad bude ok... rozhodne nechci ohrozit kojeni Betunka je prece jen jeste malinka a mlicko potrebuje. 🙂

ametob
1. zář 2014

@vashaa Tak já dneska začala ten 4denní detox 😉 A po něm přidám i cvičení 🙂

mikytimi
1. zář 2014

Myslite ze kdyz budu cvicit 20 minut rano a 20 minut vecer tak budou vysledky ?? ( na orbitreku) nebo to nema smysl protoze se zacina spalovat az po tech 20 minutach?

vashaa
1. zář 2014

@mikytimi Já bych to spojila dohromady a cvičila 1x denně 40 minut.

tulikiss
1. zář 2014

Pardon ze vam sem lezu, ale zahledla jsem tu nekde, ze se tu resila tepovka, tak posilam odkaz na clanek ktery je dobre si precist aby si v tom clovek udelal jasno...
http://mojetelo.blogspot.cz/2013/12/tepove-frek...

vashaa
1. zář 2014

Tak jsem dneska odcvičila první Jill a asi mi upadnou nohy. Zítra si určitě nesednu ani na záchod 😀. A to mám jít dopoledne na strollering!

vodickova.jana
2. zář 2014

Ahojky holky....tak jsem včera pěkně začla....😀 Ráno jsem si dala ovesný vločky....a k obědu mi manža přinesl kebab v tortile....🙂 takže mi to trochu nevyšlo.....🙂
@vashaa moc díky...nakoupim nějaké ovoce....hlavně ananas ....a pak se do toho dám..🙂 a co si cvičila...shred???

petulisek16
2. zář 2014

tak já jsem začala cvičit, ale tu stravu zatím moc nedávám :-/ pořád mě honí mlsná - snažím se to ukočírovat, ale zatím nic moc... naposledy když jsem se dala do cvičení, tak po 10dnech mi chutě úplně vymizely - tak snad to zase přijde taky tak 😀

vashaa
2. zář 2014

@vodickova.jana jo, shred. Ale fakt nevím, jak budu cvičit dneska, když mě pěkně bolí nohy. Ale musím to nějak dát, snad neumřu 😀

katerina92
2. zář 2014

též jdu do toho, ale musím se přiznat, že nemám absolutně vůli, vydržím pár dní a pak to vzdám a tak se točím v kruhu. Než jsem otěhotněla tak se mi podařilo zhubnout 24kg, ale v těhu jsem 15kg nabrala a ty mám pořád nahoře!! Ted jsem začala snídat což jsem dřív nedělala, přišlo mi že s malou nebylo kdy a nacpala jsem se až večer jak se manžel vrátil z práce. Večer už se snažm jíst minimálně a když tak zeleninu a jím s malou, ta ted bude mít 9 měsíců a papa 5x denně a minimálně snídani,oběd a večeři máme společně. Ted bych ráda začala chodit na aquaaerobik, pořád mě bolí záda a kolena a hýbat se potřebuju a tak než něco zhubnu abych mohla "normálně" cvičit přijde mi cvičení ve vodě jako dobrý nápad.

kacka9
2. zář 2014

Ahoj, taky chci zhubnout, Přes léto jsem dost nabrala a tak bych se toho ráda zbavila.Začala jsem od včerejša.Chci cvičit a naučit se vypít dost vody.A pak postupně přidávat.
Můj největší problém je sladký, to je naprostá tragédie.

petulisek16
3. zář 2014

holky, koukám že máme většina stejmej problém - sladký.... Nevíte jak zahnat ty chutě??

cabalkova
3. zář 2014

@petulisek16 Taky tezce ujizdim na sladkym, ale mam zkusenost, ze kdyz jim spravne, nevynechavam svacinky a mam spravne slozeni jidelnicku, tak ta chut na sladky proste vymizi, ona je dana rozkolisanou hladinou cukru v krvi a kdyz proste k tomu nenechas dojit, tak se za par dni ta chut srovna... nejhorsi na chut na sladky je uplne vyhladnout, to jsem pak schopna sezrat cokosku a pytlik bonbonu na posezeni, takze moje rada je: jist. 🙂

petulisek16
3. zář 2014

když já bych jedla ale pořád :-/ noo, snad to dám....

cabalkova
3. zář 2014

@petulisek16 To klidne muzes, dulezite je, CO jis. 🙂

petulisek16
3. zář 2014

na co přijdu..... ale už se snažím krotit :-/

dasenka888
4. zář 2014

Ahoj holky, také se k Vám přidávám 🙂 Co to držíte za Detox ? 🙂 Já jsem držela 10ti denní očistnou kůru po tom jdou kila hodně rychle dolů, jenže jsem to hloupá potom nedodržela s jídelníčkem :( Řekla jsem si od září, že se pustím do cvičení na pondělí mám Jumping a úterý Flowing, tak jsem zvědavá jak to zvládnu 🙂 Chtěla bych dosáhnout zhubnutí a pravidelné MS, abych mohla co nejrychleji otěhotnět 🙂 Nějaké rady na jídelníčky apod... ? Prosím pěkně 🙂 Jinak držím palce při hubnutí 🙂)

jellyy
6. zář 2014

Ahoj holky, taky by mě zajímalo jaký držíte detox?

ffiinnkkaa
6. zář 2014

@petulisek16 Chutě na sledké zmiznou po tom co začneš jíst pravidelně a potraviny s nižším GI...mám to odzkoušené na sobě 😀 navíc se říká, že když vydržíš týden, chutě pak zmiznou...to odzkoušené nemám 🙂