Hubnutí od 11.12.2017, pojďme do toho společně

teruskablue
10. pro 2017

Dobry vecer všechny maminky, které byste take rády zhubly a dostaly se tak k atraktivnejsi oslavě a většímu sebevědomí. Jestliže máte za sebou také několik neúspěšných pokusů a kila navíc Vas stale trápí, přidejte se ke mně. Já začínám zítra 11.12.2017. Mam 84,5kg. Mohly bychom si vyměňovat rady a tipy, úspěchy i pocity zdraví vás maminka Teruska Blue

drakenn
10. pro 2017

No začínat pře Vánocemi.... to není dobrý nápad.. Co tak po novém roce? Hubnout před Vánocemi to bude dost demotivující...

morningstar
10. pro 2017

@teruskablue ja se rada pridam, nicmene az za mesic, pokud to nebde vadit. Jsem dva tydny po porodu a chci zacit po sestinedeli az se da telo trosku do kupy. Ted mam 82 kg tak doufam, ze neco půjde ještě dolu a pak mam prvotni cil 65 kg - moje vaha pred detma.

drakenn
10. pro 2017

@moringstar až porodíš, tak plánuj.. budeš kojit.. atd..

morningstar
11. pro 2017

@drakenn pisu ze mam po porodu.

morningstar
11. pro 2017

@drakenn az si poradne prectes tak rad 🙂

deniee
11. pro 2017

Ráda se s vámi zde budu podporovat, ale začnu až 1.1.2018..

drakenn
11. pro 2017

Jééé, promin..

pavlina212
11. pro 2017

@teruskablue Já do toho s tebou půjdu. Naopak si myslím, že je lepší začít hubnout před Vánocema. Sice se může stát, že člověk trochu ujede, ale alespoň na něm ty Vánoce nezanechají takovou stopu 😉

ababunk
11. pro 2017

Ahojka...super je, že začínáš dnes a hned....to je prostě přesně ono, ne žádné čekání až na někdy:o))))Tak ti držím palce.....já měla 80 kg a za rok a půl jsem shodila 25 kg,,,,bez poradců...cvičením a úpravou jídleníčku....DO TOHO!!!!

frydus
11. pro 2017

Nečekat a pustit se do toho😉 Však se dá začít postupnými krůčky, ne hned drastickou dietou. Vřele doporučuji STOBklub. Tam radí začít přidáváním🙂 Přidat zeleninu a tekutiny - i to vede k tomu, že kila jdou dolů.

verie
11. pro 2017

@frydus skoda ze sebekoucink u stob byl driv zadarmo a ted se plati ☹

lenkas1982
11. pro 2017

Začínala jsem prakticky přesně před rokem, taky před Vánoci. Proč by to nešlo? Naopak, když ty Vánoce ustojíte, skvěle vás to nakopne, že už zvládnete všechno. Co si vybavuju, jedla jsem i cukroví, ale max pár kousků za den, na svátky kapra a bramborový salát, jinak jsem se udržela. Když si samy doma nebudete ty svody připravovat (tuny cukroví, kila bramborového salátu se spoustou majonézy, chipsy a spol. na Silvestra atd.), jde to.

frydus
11. pro 2017

@verie On ten provoz něco stojí. K vyzkoušení je zdarma a 300,- za dvanáctitýdenní cyklus je podle mne únosná cena. Mě osobně by nebavilo jet podle sebekoučinku půl roku...

meiem
27. únor 2018

Cauky holky jak jste na tom s hubnutím ? Můžu se k vám přidat? Plavkova sezóna se blíží tak je potřeba se sebou zacit neco delat. Chci cvicit podle Shauna T25 .. uz jsem podle nej cvičila loni a vysledky byly super. Jen by mi pohla motivujici skupina at se člověk dokope i když se cvicit nechce.