Hubnutí podle Antonie Mačingové

dludli
12. kvě 2012

Hledam spriznene duse 🙂
pred nedavnem u nas byla na 5 dni navsteva, bratrankova zena si tu varila podle detoxikacniho programu Macingove. Me to teda nezaujalo ale manzu jo a sokoval me tim ze prisel a ze to bude drzet. Tak jsme dnes zacli oba, mam po detech jaksi 20 kilo navic 😅 a jsem rada ze si nebudem delat vzajemne chute 😝
No ale nad nekterymi recepty tapu, treba takovy salat z cervene repy ... drzite se receptu uplne presne? MAte nejake vlastni figle?
Tesim se na vsechny postrehy 🙂

lolelole
13. čer 2012

@innael jj to už jsem taky slyšela ale u Bčka je napsany v OK potravinách tak nevím ??? Mno asi "vše s mírou" bude v pohodě 🙂

innael
13. čer 2012

@vevi1 Já jsem kupovala 30%ní sýr - nízkotučnej u nás není moc s sehnání. Jen jednou jsem sehnala 20%ní ementaler, no to bylo 😝 😝 😝 . Smradu jak v Cařihradu 😀 . Fakt jsem ho nemohla sníst, takže zůstávám u 30%ního.

innael
13. čer 2012

@lolelole já mlíko teda nepoužívám, měla jsem ho za necelý 3 měsíce asi jen 3x v lattéčku. Ale tak mě napadlo, piju minimálně jednou denně vitakávu se zajícem, což je sojový mlíko, čili sacharid. A když si to dám po bílkovinným obědě, tak nevím, jestli to nevadí. Po bílkovinným jídle má být 4hodinová přestávka do sacharidovýho. A když vypiju tu vitakávu s tím sacharidovým zajícem, tak právě nevím, jestli si to všechno tím zbytečně neblokuju. A je spousta takovejch nejasností, který v knížce uvedený nejsou, třeba něco děláme blbě, ani o tom nevíme a pak nehubnem.
No a abych se dostala zpátky k tomu mlíku 😀 , zkusím si po bílkovinným jídle dělat právě tu vitakávu s mlíkem a po sacharidovým se zajícem.

dludli
autor
13. čer 2012

holky vy se v tiom ta vyznate, dyt tyhle veci ona v knizce vubec neuvadi, nebo jo?

mates22
13. čer 2012

holky, teď jsem dostala takovej nápad, myslíte, že by šlo držet teď ty 3 měsíce místo semaforu Havlíčka? taky je to vyvážená strava, taky na hubnutí a byla by to trochu změna..................

jinak já mlíko piju jen v kafi, tak dávám zajíce, piju ho obvykle 3-4 hodiny po obědě, takže to snad je v pohodě, chuťově mi to přijde v poho. Ale mám jinej dotaz, u nás jako nemaj sojovou smetanu a já bych si dala ty těstoviny ☹...myslíte, že můžu dát normošku?

innael
13. čer 2012

@mates22 já myslím, že sojová smetana je sacharid a normální bílkovina, takže původně zelený jídlo bys měla s normální smetanou červený. Ve zdravý výživě mi paní doporučila místo sojový smetany, kterou zrovna tenkrát měli vyprodanou, nasypat zajíce - není to sice úplně ono, ale zas to můžeš použít kdykoli, je to pořád po ruce. Já to od tý doby tak dělám. Ta smetana chuťově vzdáleně připomíná šlehačku z pytlíku, je to nepatrně nasládlý.

mates22
13. čer 2012

@innael díky, tak to zítra vyzkouším 🙂

innael
13. čer 2012

Holky, tak dneska hlady netrpím, hurá 😵 . Zkusila jsem velmi jednoduchou věc, a to rozdělit si oběd nadvakrát - vlastně jako to dělám už dávno s večeří (že mě to nenapadlo dřív). Dala jsem si ho asi ve čtvrt na 12 a potom ve čtvrt na 2 a pak až před pátou večeři, kterou si za chvilku dojím. Ani jsem nemusela mít odpolední sváču. Tak teď ještě, aby to fungovalo i nadále 🙂

fwllo
13. čer 2012

@innael super 🙂 že sis našla svůj systém, aby ti vyhovoval..

Já se ještě podivovala nad přípravou pohankové kaše.. V knížce píše o rutinu, ale že se vločky mají namočit a ráno propláchnout.. a v Bille jsem viděla pohankové vločky, na kterých bylo jasně napsáno, že neproplachovat, jinak se rutin vyplatí ven.. No tak já nevím.. ovšem nepropláchnuté mi chutnaly víc, nebyla to taková "kejda"..

zofinecka
13. čer 2012

tak já jsem teda najela už na semafor a dneska jsem měla kuřecí prsíčka s bazalkou a byla to mňamka 😉

innael
13. čer 2012

@zofinecka hmmm, to vypadá luxusně 😵

@fwllo to že se rutin vyplaví ven je správně - anebo ne? Já myslela, že jo, píše to u fazolí. No já jsem ty pohankový vločky nahradila ovesnýma, chutná mi to víc. A dělám to tak, že na ně prostě naliju vroucí vodu, zamíchám všechno, co do toho patří a hotovo. Žádný proplachování. Možná je to špatně, ale je to rychle 😀 . A stejně dělám otrubovou kaši z ovesných otrub. Ale bacha, dóóóst nadýmá 😅

dludli
autor
13. čer 2012

@mates22 smetanu bych dala normos klidne, kdyz nemuzes sehnat sojovou. VSak ji nebudes jist kazdy den.
A Havlicka bych se taky nebala, ja myslim ze ono to cele neni zas az tak dramaticke s tou MAcingovou, vsak ted jde o to tu vahu udrzet, no dobra ten jeji jidelnicek ma byt preventivni proti tomu prekyseleni, ale uprimne ruku na srdce, jde tady o schozeny kila (centimetry) nebo nejaky harmonicky vnitrni prostredi? ZA me teda prvni moznost, to druhe beru jako prijemny vedlejsi efekt 🙂

aha tak ctu dal, jako ten semafor je na me desne slozitej nejak 😕 hlavne mi prijde ze ona to tam temer nerozvadi, nebo ne tak abych si z toho ja neco vzala a srovnala to v hlave 🙂

ja jedu volne podle jejich predloh, ale nehrotim to, vcera treba jsme travili den v nemocnici tak to jsme se na macingovou fat vyprdla 🙂 dneska jsem jela (temer) poctive AM.

mates22
14. čer 2012

@dludli za mě taky první možnost 😀 , ale právě se mi zdá, že ty jídla má hrozně stereotypní, no nic, teď jedu do konce tejdne podle ní, pak tejden podle hotelové restaurace a pak uvidím, třeba bych si aspoň něco z toho Havlíčka vypíchla...když náhodou dojde k překyselení, tak pak zabere o to líp zase detox🙂...dělám si srandu.
semafor - pro mě taky nic moc, brala bych spíš tabulkové rozdělení jednotlivejch potravin a ne přímo recepty..... ale co naděláme

...jo a malé přeju brzké zotavení !!!!!

mates22
14. čer 2012

@dludli tak jsem si našla tabulku, snad nebude vadit, když jí sem šoupnu, je to teda podle principů dělené stravy, tak asi s rezervou, neboť já bych bez kafe asi umřela 😀

Neutrální potraviny
(je možné kombinovat libovolně s potravinami obou dalších skupin)
tuky a oleje, přednost mají kvalitní oleje lisované za studena, zajímavé je, že mezi neutrální potraviny se řadí i máslo, ovšem pokrmové tuky jako např. Rama, Alfa apod. jsou v dělené stravě zapovězeny
kysané výrobky - jogurty, zakysaná smetana, sladká smetana, podmáslí, syrovátka
sýry s více než 60% tuku v sušině (např. Apetito, Smetanito, Kiri, tučný cammembert apod.)
bílé sýry (ovčí, kozí, mozzarella, cottage…)
syrové uzeniny (např. sušená šunka, ale také debrecínka!)
syrové marinované nebo uzené ryby
většina druhů zeleniny, salátů a houby, olivy
výhonky, klíčky
bylinky, koření
ořechy a semena
rozinky
borůvky
žloutek
želatina
lihoviny

Sacharidy nebo také uhlovodany
(možné kombinovat s neutrálními potravinami)
obiloviny, pozor v dělené stravě se používají výhradně celozrnné výrobky a mouky
některé druhy zeleniny: brambory, kapusta
některé druhy ovoce: banány, datle, fíky, křehká jablka
ovocný cukr, med, javorový sirup
škrob

Bílkoviny
(možné kombinovat s neutrálními potravinami)
všechna vařená a jinak tepelně upravená masa, vč. uzenin a ryb (pozor: dělená strava se vyhýbá vepřovému masu)
sojové výrobky
mléko
vejce (resp. bílek, samotný žloutek je neutrální)
všechny druhy s maximálně 50% tuku v sušině (např. eidam, parmazán, gouda…)
vařená rajčata a rajčata z konzervy (v syrovém nebo sušeném stavu jsou neutrální)
drobné druhy ovoce (jahody, maliny, rybíz…)
jádroviny, peckoviny, citrusy
exotické ovoce (kromě banánů)
ovocné čaje, suchá vína, sekt

Zakázané potraviny
Podle dělené stravy je třeba se vyhnout těmto potravinám:
vepřové maso
výrobky z bílé mouky
bílá rýže
suché luštěniny
arašídy
hotové majonézy a hotové výrobky/konzervy
černý čaj, káva, kakao, čokoláda

innael
14. čer 2012

Holky, zajímavý je, že podle tohoto dělení je soja bílkovina a AM ji má v sacharidech. Myslím, že i Lenka Kořínková ji má zařazenou v sacharidech. Pak se v tom má člověk vyznat.

No jinak jsem moc zvědavá na tu knížku, co AM píše. By mě zajímalo, jestli tam bude větší výběr receptů, ten semafor je fakt na jedno brdo. I když zatím podle něj stále jedu, je mi po těch jídlech fajn 🙂

mates22
14. čer 2012

@innael přesně....a to sem našla ještě jednu tabulku a tam to bylo zase jinak ☹

innael
14. čer 2012

@mates22 no - ono asi bude nejlepší, když si najdem nějakou variantu a té se budem držet.

A já jsem dnes zkusila tenhle recept jako pohoštění a teda je to bomba 😎 :

http://www.varimezdrave.cz/sezamove-kulicky-s-m...

Kdo má rád chalvu, nebude zklamán 🙂

fwllo
14. čer 2012

@innael no já nevím, i AM v knížce píše, že rutin podporuje pevnost cév, tím pádem je podle mě hloupost proplachovat.. A udělala jsem to jednou podle ní a to mi nejelo.. Pak jsem to zalila vodou až ráno a smíchala, a to bylo mnohem lepší.. Dneska mám teda poslední den.. Dole čtyři kila a měřit budu buď večer nebo zítra ráno..

innael
14. čer 2012

Aha, já myslela, že rutin je špatnej 😀 . Asi jsem to moc pozorně nečetla. Gratuluju k úbytku, to je super 🙂 Já jsem se dnes celý odpolko cpala těma kuličkama, jak jsem na ně dávala odkaz, takže na úbytek můžu zapomenout 😅

mates22
14. čer 2012

já se těšila, jak si po detoxu dám něco normál a ono ne, včera sem si dala těstoviny s kedlubem a dneska jsem měla chuť na celerový hranolky - už jsem to vychytala, jen je posolím, potřu olejem a dám do trouby, tak sem je měla se smetanovou (sojovou) omáčkou s česnekem a mňam...a jdu si dát mozzarelu....

vevi1
14. čer 2012

Ahoj holky,tak jedu druhy den a teda nic moc 😒 jako vsechno by tak nejak slo,ale tu repu nedavam.ja jsem ji mela normalne rada,ale ted me z ni natahuje a to je docela problem,jelikoz je tam asi jeste 16x 😠 jestli je to tou kombinaci,ale fakt jsem se musela krute premahat.ale jsem odhodlana vydrzet.
Chci se zeptat,je ten prvni tyden nejhorsi?

dludli
autor
14. čer 2012

@vevi1 pro me byl, prvni dva nebo 3 dny me bylo zle, druhy den jsem byal radeji hlady nez abych pozrela salat z repy, a ted bych se po repe s tunakem utriskala...
onyt se vazne ty chute asi zmeni, nebo taky je treba prijit na to jak to upravit. Treba cuketa mui chutnala az na potreti a ted patri k mym oblibenym jidlum

werry
14. čer 2012

Holky prosím, vydrží mi boršč v lednici 5 dní, nebo ho mám radši šoupnout do mrazáku???

mates22
14. čer 2012

@vevi1 je nejhorší
@werry já si to rozdělila do mističek a šoupla do mrazáku a pak už jen vyndavala vždy porci, asi bych to 5 dní v lednici nenechávala

dludli
autor
14. čer 2012

@werry taky bych dala na mrazak, po porcich.

@vevi1 jeste figl na repu, zvladam ji v pohode kdyz je strouhana, nakrajena na kosticky se neda pozrit, nevim proc ale mam to tak 🙂 tak taky zkus misto na kosticky nastrouhat na hrubem struhadle

lolelole
15. čer 2012

@vevi1 ja jsem taky měla s řepou problém - fakt ji nemusím už odmala. Jediný co jsem byla schopná sníst byl boršč, takže jsem to pokaždé nahradila ním a v pohodě - ubýtek za detox asi 5 kg 😉

mates22
15. čer 2012

@vevi1 jj, řepa byl i můj strašák, nesnáším od mala už tu vůni, ale nejdřív sem jí strouhala a na konci detoxu už sem pozřela i kostičky- ale jako když jí teď nemusím, tak jí nedám, jen v tom boršči, mám ještě 2 mističky v mrazáku. A teda s těma švestkama a česnekem sem to nedala, poprvé sem to málem vrátila do záchodu a pak už sem to nezkoušela

innael
15. čer 2012

@vevi1 vydrž, jak píšou holky, první týden je opravdu nejhorší - jsou to většinou neznámý jídla, co ještě neumíme připravovat, ochutit atd... Pak si to všechno vychytáš, neboj.

Boršč jsem taky mrazila.

vevi1
15. čer 2012

Holky,moc dekuju za podporu a rady.jeste se zeptam, mely jste nekdy velkou krizi?dneska jsem se bavila s kamaradkou a ta mi rikala,ze nedala dolu ani kilo,je to mozny?protoze ja mamza 3 dny dole 1,5 kg.nechapu...
A zvladaly jste u toho cvicit?ja se zatim citim teda pekne slaba...

innael
15. čer 2012

@vevi1 já jsem měla krizi druhý den detoxu, bylo mi šíleně blbě po obědě, že jsem nebyla schopná sníst k večeři řepu a nacpala se normálně. myslela jsem ,že končím, ale další den mi bylo dobře, zkusila jsem detoxovou snídani a od té doby v poho. Jinak já jsem cvičila 3x týdně bez problémů, slabost jsem neměla. A ano, je možný, že někdo neshodí, bohužel 😢