Hubnutí podle Antonie Mačingové

dludli
12. kvě 2012

Hledam spriznene duse 🙂
pred nedavnem u nas byla na 5 dni navsteva, bratrankova zena si tu varila podle detoxikacniho programu Macingove. Me to teda nezaujalo ale manzu jo a sokoval me tim ze prisel a ze to bude drzet. Tak jsme dnes zacli oba, mam po detech jaksi 20 kilo navic 😅 a jsem rada ze si nebudem delat vzajemne chute 😝
No ale nad nekterymi recepty tapu, treba takovy salat z cervene repy ... drzite se receptu uplne presne? MAte nejake vlastni figle?
Tesim se na vsechny postrehy 🙂

innael
19. led 2013

Ahoj holky, taky jsem se teď dala do detoxu - už potřetí 🙂 . O Vánocích jsem hřešila, tak to musím napravit 😀 . Dnes mám desátý den.

zanet2009
19. led 2013

@innael držím pěsti. 😉

innael
20. led 2013

@zanet2009 díky 🙂 . Teď už to jde samo, když vím, jak si mám vařit jídla, která mi v prvním detoxu nechutnala. Třeba fazolky si dělám jen s cibulí a na obyč. oleji. Olivový můžu jen zastudena. A brokolici si dělám jako mozeček, podle AM mi vůbec nechutnala.

zanet2009
20. led 2013

@innael já si ty fazolky taky upravuji podle sebe a to podobně, taky na obyč.oleji. Fazolky uvařím do měkka a rozmixuju , připravím si na oleji česnek, vleju do polívky a ještě pomixuji. 😅

dludli
autor
28. led 2013

Ahoj, tak se take hlasim po delsi dobe, zacali jsme dneska s manzelem dalsi detox, muj treti, tak se patrne ukazu casteji,. Pres vanoce jsem se neskutecne rozezrala, takze to dneska docela boli teda, ale tesim se na to uz vim co a jak a to je prijemny.
Se salatem z cervene repy jsem se proste nezkamaradila, takze ten si budu delat rovnou s tunakem, to miluju, jina delam taky fazolky i brokolicvi taky jako polivku. POradnou hrst syra do toho 🙂 jak se to v tom roztece, nam 🙂

ted jsem nabrala pres vanoce, jedla jsem uplne normalne, no nebo dokonce jeste vic, stradala jsem na detox 🙂 ale jinak mam za trictvrte roku macingovani 10 kilo dole - s tim tedy ze cele leto jsem to prakticky nedrzela, a ted to slo nahoru, ALe i tak myslim dobre, neverila bych ze dovedu dat dolu 10 kilo

smileym
28. led 2013

Miluji její recepty i to jídlo :D a držela jsem to dvakrát vždycky jsem vše dodržovala :D a mohu vám říct že jsem neshodila ani deko :D .. moje mamka 3 kila a to bylo vše :D ... :D

innael
29. led 2013

@smileym To je zvláštní... Já jsem ale za první detox shodila taky jen 2 kg - myslím si, že u mě je to užíváním antikoncepce - že si tělo prostě těch pár kil drží a nepustí 😒

smileym
29. led 2013

@innael ja ani kilo, moje telo bylo zvykle jist podbny jidla stravovala jsem se jako vegetarian a tohle pro me byla hracka, myslim ze tyhle diety jsou na nic 😀 tedy pro me .. Znam taky pripad kdy zenska shodila 10 kilo .. Budto byla vazne zakyselena a potrebovala detox 😀 nebo nevim .. Ja sama drzela jeste jiny detox

innael
30. led 2013

Tak dneska jsem měla poprvé brynzu s bílkama. Trošku jsem se toho bála, ale bylo to super 😵 . Vůbec jsem to nesolila, bylo to slaný docela dost samo o sobě 🙂

nasekuratko
31. led 2013

Ahoj holky, dodrzujete tento detox presne podle tabulky? Je to vhodne i pro tehulky? Chceme zacit s kamoskou, ale ta je na zacatku tehotenstvi,tak se trosku boji...?

pajenka
31. led 2013

@nasekuratko Ahojky, sama autorka říká, že je tato strava vhodná i při těhotenství i při kojení, spíš jde o to, jestli to kamarádka zvládne, přece jen na začátku jsou nevolnosti, nechuť k jídlu apod. a nebudu Ti nic nalhávat, první týden je krutý, i když jsi naprosto v pohodě 😅 ale pak už je to ok, jen vydržet. Zkusit to může, rozhodně to jí ani miminku neublíží.

foogy
31. led 2013

Holky, nedá se ta knížka Mačingové stáhnout někde na netu? Díky za odkaz.

dludli
autor
31. led 2013

@foogy bejvalo to na ulozto, ale nevim jestli jeste je. ZKus se podivat

@smileym to je vazne zvlastni, mozna je tve vnitrni prostredi dokonale 🙂 ja jsem hubla vzdy dobre, je to prvni "dieta" ktera po x letech trapeni se s kilama na me funguje, jsem schopna to dodrzovat (vicemene) a je mi z toho vseho dobre 🙂

tedy az na tento detox, mozna jsem nevybrala uplne spravny cas, vlastne jsem od zacatku kazdy den neco uzobavala nede bokem 😒 kilco mam teda i tak dole, ale to muze byt klidne jen voda

nasekuratko
1. únor 2013

@dludli
@innael
holky, tak ja jsem dneska zacala. Ale hned v tom mam trosku zmatek. Musi byt jen vlasske orechy? Nebo muzou byt i nejake jine?

A voda se musi pit vlazna s citronem nebo se muze byt uz studena prevarena?

innael
1. únor 2013

@nasekuratko můžou být vlašské ořechy nebo mandle, jiné oříšky ne. A voda má být převařená - co nejteplejší, já si dělám zázvorový čaj - nakrájený nebo nastrouhaný zázvor, med, může být i citron a to se pak dá pít. Zkoušela jsem i jen tu převařenou vodu - 😝 . Ale dost piju vodu jen tak z vodovodu, i když je ta převařená lepší. V práci mám normální čaje.

Držím Ti palce, hlavně vydrž, první týden je fakt nejtěžší. Hlavně když Ti nějaká jídla nebudou chutnat, tak se nenech odradit a příště si to uprav podle svýho. Já už jsem tu asi psala, že fazolky si dělám jen s cibulí, ne s česnekem a brokolici dělám jako mozeček. Je důležitý, abychom nejen hubly, ale abychom si taky pochutnaly 😀

nasekuratko
1. únor 2013

@innael tak mam dalsi dotaz. Dneska to fakt dodrzuju poctive (akorat rano jsem v tech orechach mela i kesu-to jsem nevedela,ze se to nesmi) a hrozne me hned od obeda od te brokolice boli zaludek. A ted po veceri taky. ☹ Je to normalni nebo delam neco spatne?

innael
1. únor 2013

@nasekuratko Já si myslím, že to může být. Já mám teď třetí detox, takže jsem už docela na to jídlo zvyklá a jak mi bylo v prvním detoxu si už nepamatuju. Ale myslím si, že holky v diskuzi si na nevolnost stěžovaly, taky na bolest hlavy, ale to všechno přejde. Pročti si tyhle stránky, třeba Ti to pomůže 🙂 :
http://www.lahkechudnutie.sk

Jo a nelekni se, že budeš mít možná nafouklý bříško - to je zeleninou a splaskne to, neboj 🙂

nasekuratko
1. únor 2013

@innael tak to sedi, dneska jak jsem sla s malym na prochazku, tak jsem se prevlikala a kdyz jsem videla bricho v zrcadle, malem to se mnou slahlo! Vypadam, jak pred porodem 😀

innael
1. únor 2013

@nasekuratko jojooo, tím jsme si prošly všechny 😀

dludli
autor
2. únor 2013

@nasekuratko
@innael souhlas ja jsem nafoukla jak balon!!! Nevim jestli tomu flasky vina pomohly 😀 detox mam tentokrat dost rekreacni 😒

prvne me desne bolela hlava a kdzy jsem poprve snedla misu fazolek tak me bylo zle pul dne, uf, ale jak pise innael ted jsme uz na ta jidla zvykla a jde to lip, i kdy zatim jsem kazdy den mela nejaky prohresek

dludli
autor
2. únor 2013

dve flasky, vyplej numlock...

nasekuratko
2. únor 2013

@dludli no, me vcera bolelo bricho, jak podbrisek, tak i zaludek, ani usnout jsem nemohla. Bricho jak pred porodem... hruza. Ale dnes je to lepsi. Uvidime po obede, dneska mam ty fazolky. 😀

dludli
autor
3. únor 2013

@nasekuratko no fazolky jsou narocny, ja je delam nakonec jako polivku a to mi chutna, jinak teda neee 😝

my mame za sebou prvni tyden a tentokrat nic moc, kilco, cm nevim, ja mela pokazde, po prvni tydny 2 nebo i dokonce 3 kg, ale tentokrat jsme opravdu ani jeden den nedrzela stopro a ted me to mrzi teda ale

innael
3. únor 2013

@dludli já taky občas trošku zhřeším, někdy je prostě taková situace, že to jinak nejde 😀 . Třeba včera jsme byli na plese a já jsem si dala pár slaných preclíčků a pikantních buráčků 😅 . A tři ředěný džusy.
Já vůbec nevím, jestli mám něco dole - neměřila jsem se ani nevážila, ale myslím si, že trošičku něco určitě ubylo. Po detoxu to zjistím na kalhotách, který jsem měla před tím celkem upnutý - ještě, že jsou mírně pružný 😀. Já mám dnes těstoviny se špenátem. Mám 24 den, končím ve středu. A pak asi zas semafor, ale už z něj nejsem moc odvázaná. Napadlo mě, že zkusím dělenku podle Haye, trochu se liší od Kořínkový, zdá se mi, že je víc možností kombinací.

eedita
3. únor 2013

Ahojte , já držím třetí den, řepa je pekelná.....nejsem schopna ji pozřít,strašně mě nakopává ☹ Dneska jsem ji zaměnila za grilovanou kapii,prostě jsem to nedokázala pozřít a nechtěla jsem to vzdát,snad to nebude tolik vadit. Jinak jím přesně podle jídelníčku,ale jsem si jistá,že některou zeleninu,musím zaměnit za jinou zeleninu 😎 Dneska jsem nevydržela,stoupla na váhu a mám 1,5kg dole,nicméně myslím,že je to " hnačkou",která přišla vzápětí po prvním dni. A dneska mě příšerně bolí hlava. Chjo. Udělám maximum proto abych to zvládla. Tak držte pěsti

innael
3. únor 2013

@eedita drž se. Ta hlava přejde. Ale s tou řepou je to blbý, ta tam je často. Zkus ji nastrouhat - mně se to zdá lepší než krájená. A mrkev do salátu nedávám, jen hrášek a kyselou okurku. S tou mrkví mě to nakopávalo taky 😝

dludli
autor
4. únor 2013

@eedita ahoj, salat z repy v jejim podani taky nejim, to je o nicem. Ja si delam repu s tunakem toho muzu kila (ted zrovna se tim cpu) tak to ozkousej, treba taky prijdes na variantu ve ktere bude repa pro tebe pozivatelna 🙂
jo a taky ji strouham a kupuju uz varenou vakuovanou, nemusim cuchat ten smrad dyz se to vari to asi taky dela dost

innael
5. únor 2013

Jj. A když se vařej fazolky, to taky není žádnej příjemnej odér 😀. A nebo když spařuju jáhly 😝 . Ale pak jsou dobrý.

eedita
5. únor 2013

dík holky dludli a innael ,zkusím to ještě v nějakém jiném provedení,když to nepůjde,zůstanu u zaměňování řepy za grilovanou papriku a fazolek za cuketu......tyhle dvě věci pro změnu můžu. Dělala to tak moje známá a fungovalo to též. Jinak bolesti hlavy menší 🙂) A fakt zvládám nejíst nic jiného.......což je pozitivní. Jak dlouho už to držíte a kolik se Vám podařilo? 😎

dludli
autor
5. únor 2013

@eedita ja delam detox po treti, prvne to bylo v kvetnu pred trictvrte rokem tedy a mam postupne od te doby o 10 kilo min. S tim ze pres leto pa jsme se nedrzela ani tech dalsich jejich postupu, to jsme jedla prost enormalne uplne, a slato me to 2 kila navic, v zari jsme drzlea druhy detox a tyhle 2 kila byli behem prvniho tydne pryc 🙂 no a behem podzima to jsem jedla podle ni, podle te jeji druhe knizky, jako fat parada, zadne starosti s tim co budu varit, jen kouknu do knizky, ale ted pred VAnoci nejak sjem byli sama navsteva no zkratka jsme se desne rozjedla, pres vanoce Vubec to jsme se prezirala vylozene, v noci se nacpat zadny problem, takze to jsem nabrala dokonce 4 kila a ty se mi tedy nejak nedari se jich zbavit. Nejak mam slabsi moralkuj tenotkrat, i kdyz to vnimam tak ze se mi to drzelo uplne samo.
Prve jsem tedy taky cvicila, to ted nejak nezvladam do toho dne zaradit, bohuzel (mam 3 male deti, zadne hlidani, v tydnu chdoim 2x na kurz nemciny vecer, takze nejak nemam kdy)

na cm to byli pekny cisla, asi 10 v pase, 3 pres kejty, to na cm ted mam urco o dost vic, nabrala jsem sice 4 kila ale na cm mam zpet urco vic.
nejlepsi je jak se do toho clovek jednou dostane uz se fakt nevracet k puvodnimu. Ja pres ty Vanoce vylozene zrala, delala zasoby, ze vsak to pa snadno detoxem sundam...blbec 🙂