Hubnutí podle Antonie Mačingové

dludli
12. kvě 2012

Hledam spriznene duse 🙂
pred nedavnem u nas byla na 5 dni navsteva, bratrankova zena si tu varila podle detoxikacniho programu Macingove. Me to teda nezaujalo ale manzu jo a sokoval me tim ze prisel a ze to bude drzet. Tak jsme dnes zacli oba, mam po detech jaksi 20 kilo navic 😅 a jsem rada ze si nebudem delat vzajemne chute 😝
No ale nad nekterymi recepty tapu, treba takovy salat z cervene repy ... drzite se receptu uplne presne? MAte nejake vlastni figle?
Tesim se na vsechny postrehy 🙂

dludli
autor
19. kvě 2012

tak uz varim repu! No konecne, byla na krame hned pryc ulovili jsme 8 kusu 🙂

rano jsme si dali kafe, ale oba jsme ho do sebe tak nejak tlacili, M pry ze mu nejede ale da si ho kdyz muze 😀

tesim se na obed !!!!!!!!!!!!!

jinak hlasim u obou po tydnu 2 pekna kila dole 🙂 cm nevim pac nemuzu najit papir kam jsme si to napsali.

dludli
autor
19. kvě 2012

@mates22 ty jo za valky co by dali za repovej salat co? no tak slava vlazne vode 😉 jdu nachystat obed a rzchle vytrit nez se vrati manza s detma z hriste

kacab
19. kvě 2012

@dludli tak co dnešní oběd? těšila jsem se moc a pro mě zatím největší blivajz celého jídelníčku.. vyjedla jsem s chutí nudle a tím to skončilo 🙂 jinak řepu mám - dnes jsem si jich přivezla asi 5kg 🙂

innael
19. kvě 2012

holky, dáváte si do perkeltu rozmarýn? Já jsem ho tam dala jen jednou, bylo to strašně "voňavý", tak už ho nedávám. Dnes jsem si k večeři udělala perkelt s uzeným tofu, je to výborný.

mates22
19. kvě 2012

@innael já to ani nezkoušela, mi přišlo, že to bude moc voňavý a nějak se mi tam ani nehodil 🙂 .

Potřebovala bych si udělat cuketu, ale dětičky mě nechtěj nechat, manža na celovíkendovém srazu ☹ , tak sem dala ještě jeden jogurt a večeře bude později, dvě hodiny před spaním to ještě stihnu 😉

dludli
autor
19. kvě 2012

@kacab no u nas se to jedlo celkem dobre holky k obedu i veceri, M uplne nadsen ale ja jsme si popravde taky neposmakla az tak jak jsem cekala, zato borsc celkem mile prekvapil, jak jsem nemela tu repu celou dobu, tak je to vlastne jedina surovina co se tolik neopakovala ta mozna tim. ALe teda nez jsem ho uvarila ja krajela zeleninu pres pul hodiny! MAme toho kotel, M to nejede, ono teda mame i kolet testovin jest eporad, hlad ma velke oci 🙂

@innael ja rozmaryn davam, je to totiz prvne co ho mam v kuchyni tak si uzivam neco noveho 🙂

teda ale uz jsme prejedena brokolice, a to ji mam rada, ale proste jak se to ji samotny, brambory cibule a smetana a zapect a jsem spoky 😀

no zitra jeden na grilovacku a budem popijet hrachovku 😀 ja to dam, vim ze ten detox zmaknu, ale M jsem zvedava, myslim ze aspon pivicko si da.
Pro me je to snazsi drzet se presne daneho seznamu, nemusim nad tim premyslet a spolehat se na sebe, svou sebekazen, zadnou totiz v jidle nemam 😝

dludli
autor
19. kvě 2012

tak koukam ze znova mame ten borsc az ve ctvretk myslite ze mi to vydrzi v lednici?

mates22
20. kvě 2012

@dludli ahoj, tak holky cuketa překvapila, jen sem si dala asi půlku oleje a furt to bylo mastný ☹, já nemám mastný ráda a třeba ani brambory si nemastím, takže do sebe prostě tolik toho olivového (kterej mimochodem nesnáším) nenarvu. Ale chuťově dobrý, to jsem ani nečekala, dala sem opět dost česneku a už se těším na oběd 🙂 na repete.

@dludli no nevím v lednici, ale když ho šoupneš do mrazáku, tak by se mu nemělo nic stát, já mrazím omáčky, polévku jsem nezkoušela, ale asi by to taky mělo jít

raaad
20. kvě 2012

ahojky...tak jsem Vás v rychlosti nějak pročetla. Já jsem vydržela poctivě plné 3 týdny...a pak už jsem to nedala... Já teda v manžovi žádná podpora (spíš opačně), tak to člověka trochu ubíjí. Jinak doposud jsem nejedla červenou řepu ani fazolové lusky...tak jsem byla sama na sebe zvědavá jestli to vůbec dám...A překvapila jsem hlavně samu sebe... 🙂 Dala jsem 🙂
Salát z červené řepy mi fakt chutnal...a ten sýr či vajíčko na to byla mňamka....nevadilo mi to vůbec... Ale ten boršč mi teda nejel vůbec....ale jedla jsem ho teda..jen asi je špatně, že to bylo úplně proti chuti. Když jsem viděla ten uvařený kotel toho, tak mně přešel i hlad 😉 Strašně mi to připomínalo tukožroutskou polévku 😝
Jinak i ty fazolové lusky mi začali chutnat 😀 Jen záleželo, jaké lusky a od jaké značky byly....docela rozdíl ...Fakt s tím sýrem či vajíčkem je to dobré.... Jen jsem nikde nenašla, kolik toho sýru na to může být...Měla jsem obavu, jestli jsem si nedávala toho moc...dle mě spíš přiměřeně-přiměřeně.... Snídaně v pohodě.....udělala jsem si toho na 3 dny a měla to v lednici ve vakuových krabičkách...a v pohodě. Ořechů teda šílená spotřeba- padly veškeré zásoby 😅 No-jen ty odpolední svačiny mi teda přišly šílené jednotvárné...jíst 3 týdny odpoledne pořád dokola: jogurt-med-ořechy.... Na sladké jsem chuť neměla vůbec, přišlo mi, že je tam sladkého tím medem (snídaně i odp.svačina) docela dost.... A toho česneku si myslím si může dát každý podle chuti....já trochu pak časem ubírala..... Jinak mrkvový perkelt mi teda až taková mňamka nepřišel...to mi už víc chutnal ten salát z řepy.... ta chuť těch zavařených okurek mi chutnala.... Pila jsem dle návodu.....takže si myslím, že jsem docela dodržovala.... Dávala jsem si teda 2x denně slabou kávu (nějak jsem nikde nenašla, jak moc velký problém to je)..... Na wecko jsem chodila celkem v mezích normy....jen u mě pozitivum, že jsem totál nepociťovala zácpu(což občas mívám).... Vážila jsem se vždycky po týdnu.... A - výsledek: bohužel NIC. ani deko dole.... Ale předtím jsem poctivě dodržovala 3 měsíce Havlíčka.....a po prvních 14 dnech dole 2 kg a pak už vůbec nic.... ☹ ☹ ☹ Takže mám s hubnutím vážně problém.... skončila jsem u výživové poradkyně: verdikt: příliš zavodněný, překyselený organismus, pomalý metabolismus.....(a k tomu krapet stres☹ -rodinka)...to všechno má za následek nehubnutí 😢
Ale jinak jsem se při detoxu cítila v pohodě, tak lehce. Hlava mě nebolela vůbec....a ani nějak extra unavená jsem si nepřišla....
Kamarádka mě na to docela navedla: taky po Havlíčkovi nezhubla nic.....ale tímto detoxem zhubla plných 9 kg...a objemově moc...bylo to šíleně znát... Já NIC. Ale zítra jdu na komplet krevní odběry a na UZV břicha...bo je podezření na chybu se štítnou žlázou či diabetem....Tak uvidím příští týden, jak budou výsledky....

Takže tak nějak moje zkušenost s Mančingovic detoxem 😉 Kdyby jste se potřebovali některá na něco zeptat, ráda odpovím....
Hezkou slunečnou neděli všem!!!

innael
20. kvě 2012

@dludli určitě ten boršč můžeš zmrazit, já ho taky dala do mrazáku a byl pak jako právě uvařenej. Byla jsem ráda, že ho nemusím dělat znova - dal mi teda dost zabrat 😀 . Jestli půjdu v létě do druhýho detoxu, tak ten boršč už budu vařit ze zmražený zeleniny, to bude skoro bez práce 😵

Co se týče těch lusků, tak ty jsem teda nemusela, ale holky v semaforu je pak recept - úplně ten samej, ale s cibulí a ty jsou výborný (možná jsem to už psala).

hankamisa
20. kvě 2012

@raaad -tak to jsme na tom stejně.já po 3 týdnech vzdala a výsledek dole nic.tak mě to přestalo bavit.a tak jsem to mu věřila,že jsem zustala nakonec zklamaná. ☹ a sílu začínat znovu nemám.štítná žláza ok a diabetes taky nemám.

innael
20. kvě 2012

Holky, to je škoda, že jste to nevydržely - někdo shodí až na konci. AM dokonce v nějaké diskuzi někomu odpovídala, že výsledky se u někoho můžou dostavit až pátý až šestý týden.

ogozono
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sunysara
20. kvě 2012

ahojky holky, tak já mám první den detoxu za sebou, no teda snídane budou docela síla moc mi to nejede ale teda ten salát z červené řepy to je hnus. ☹ nevím čím to je ale me se z tho uplne delá šoufl. a já mám pocit že to nezvládnu ☹

mates22
20. kvě 2012

@sunysara drž se, já měla první den totéž - do salátu jsem nakonec šoupla víc okurky a tím se to přebylo, ale jako snídaně mi taky leze ven už i ušima, ještě dva dny a hurá jogurt.

Jinak teda fazolky nic moc, ale sníst se to dá, no...už chci druhý týden

dludli
autor
20. kvě 2012

cauky, davam druhe kolo hrachovky a koukam co noveho.
Teda je zajimave ze kdyz ctu o nekom kdo to vzdal bylo to po 3 tydnu, bych si myslela ze ten jeden tyden se uz zvladnout da,

zvlastni ze to u nekoho tak spatne funguje me se to cele jevilo pomalu jako zazracne.

@sunysara no co rict, repy je tam hodne, je to takova pozivatina bud ji nekdo ma rad, anebo nesnasi. No nezbyva nez to zkusit, zase jist neco z ceho se ti dela zle je taky na prd.
@hankamisa no mozna proto se plno lidi vazi az na konci, snad to i ona sama tak doporucuje, ze proste nekomu se to pohne az na konec

@raaad no kamaradka take desne spatne hubne, jedine kilo ji da desne moc prace, hladoveni a drinu v telocvicne - bere leky na stitnou zlazu. No tak at vysetreni dopadnou co nejlepe!

sunysara
20. kvě 2012

@mates22 no jako já jsem se do toho nudila je mi tedka blbe od žaludku, nevím evím tohle asi nebude pro me to pravý ořechový teda. a to mám za sebou první den

mates22
20. kvě 2012

@sunysara tak jestli až tak, tak bych ten druhej den udělala ten salát holt bez řepy, já to tak měla ten první den, protože řepa nebyla. V tý knize i jedna paní zmiňuje, že řepu nedala ze zdravotních důvodů......... já jí taky nesnáším, ale ten salát docela dávám, jsem se děsně bála a teď mi fakt víc vadí ta jednotvárná snídaně ač salátek mrkev s jabkem miluju. Držím palce, nevzdávej to

sunysara
20. kvě 2012

@mates22 jako že si mám dát mrkev hrášek okurek s vajíčkem bez té řepy??? práve nevím co s tím řepu mám ráda ale tohle mi fakt nesedlo. je mi z toho špatne. a fakt me to mrzí.

dludli
autor
20. kvě 2012

@sunysara hele ale mozna je to z te ocisty, me bylo prvni dva dny taky soufl, no nebo vlastne cely druhy den. bolest hlavy a zaludek jak na vode, druhy den vecer jsme byla radeji hlady nemohla jsem proste nic pozrit.

no jdu nam nachystat snidani, opet mrkev jabko a do hajan, ja uz chci maso!!!!!!!!!!!!!!!!

hankamisa
21. kvě 2012

@dludli -no já se vážila po 2 týdnech.byla jsem taková nefouklá a měla strach abych zas nepřibírala.já totiž u hubnutí většinou přiberu.dokonce i po jídelníčku od stravovací poradkyně.to bylo řečí no nejdřív můžete jít s váhou nahoru ale pak to pujde dolů.no po 5 měsících jsem měla nahoře 6 kilo a mám dodnes. už nejdou dolů.takže se bojím každýho kila.chceme mimi ale potřebovala bych ty kila schodit abych je zas mohla v těhu nabrat.další kilo na víc už bych neunesla.😠 .tak nevím.

mates22
21. kvě 2012

@sunysara aha, já myslela, že to máš jako já, že ta řepa ti nesedí. Tak to asi neporadím, mně od žaludku nebylo nic, jen hlava jsem myslela, že mi uletí 🙂

sunysara
21. kvě 2012

@mates22 tak holky já jsem to vzdala po poradě s léčitelkou a po noci strávené nad záchodovou mísou opravdu ne. mrzí me to ale musím začít asi nejak jinak. hodně štěstí všem 🙂

mates22
21. kvě 2012

@sunysara díky a tobě taky, snad najdeš nějakou schůdnější cestu 🙂

sunysara
21. kvě 2012

@mates22 no v to doufám taky ale tohle fakt nedám. je mi blbe ještě tedka.
léčitelka říkala že proste moje telo to nepřijmulo, tkaže musíme jinak.

prinzesz
21. kvě 2012

ahojte holky, vidim ze ste sa dali na Macingovu! mam to za sebou, dokonca 2x, tiez som s tym dost bojovala, mala "smrt" boli tie lusky pre mna, nemam to rada ani normalne... tak som jej napisala mail ci sa to da nahradit niecim inym.. hm, jej odpoved ma toho casu nepotesila lebo bola nejaka podrazdena a napisala mi ze nie.. tak som to nejak prezila, zacala som si ich kupovat od bonduel a opekala ich, nie varila.. mne ten "smrad" vadi ked sa to vari..
pri prvom pokuse som mala pocit ze to nema konca kraja, velmi dlho to trvalo, myslim priprava.. pri druhom raze to slo raz dva.. asi uz som mala prax v priprave jedal!
na vahe som nejak zavratne neschudla ale v objemoch hodne a viditelne! popri tom som chodila aj cvicit..
neviem ci by som sa na to dala treti krat mozno sa k tomu este odhodlam niekedy.. ale obcas si precitam co jest mam a co nie..
btw. mojmu muzovi ten repovy salat velmi chutil takze som ho musela robit fakt vo velkom.. no do dnes si varievam hrachovu polievku, podla mna je genialna..

raaad
21. kvě 2012

no já jsem řepu dřív ani neochutnala (zavařený přílohový salát).... a dělalo se mi zle jen jsem to viděla... Ale tady ten salát mi vážně normálně chutnal....byl tam cítit dost ten zavařený okurek, tak mi to došlo chutné a když se na to nasypal ten sýr nebo vajíčko....fakt dobré.... Ten boršč byl pro mě mnohem horší. Salát by mi nevadil ani každý den.... Taky mě napadlo, jestli by byl takový hřích nagharadit ten boršč tím salátem....
Mně osobně nejvíc nevyhovovaly ty úplně stejné odpolední svačinky.... ☹

petrajah
21. kvě 2012

Ahoj holky, tak jsem podlehla a je to asi měsíc a koupila jsem si knížku, protože jsem slyšela samou chválu. Hned druhý den jsem si koupila ingredience, sehnala jsem všecko a další den začala. S obrovským elánem a pevnou vůlí!!!
Celou dobu, co jsem si pročítala recepty, tak jsem věřila, že třeba to bude dobrý a jiný kraj, jiný mrav.
Vydržela jsem to přesně týden, kdy jsem nesměla ucítit smrad z červené řepy, chvála nad výborným česnekem křupavým jak krusta, tak jsem nechápala, co na tom chválili -se mi zvedal žaludek a dokonce mrkev s jablky a skořicí se mi přejídaly. Co bylo fakt dobrý, tak jogurt se skořicí, medem, ořechy, super. Brokolice se dala, ale řepu od té doby nepozřu a lámu si hlavu nad tím, jak autorka ho často dělá i pro rodinu. A fazole!!!!!!!!!!!Větší blaf neznám.Tak jsem to shrnula.Věřím, že vitaminy a vláknina byly na místě, řepa na krev a fazolky na očistu střev, a musím uznat, že jsem neměla hlad a byla jsem fyzicky i psychicky v pohodě. Žádná únava, vzpomínám na to v dobrém, jen ty blafy sníst!! 😝 Smekám před váma, co jste vydržely víc než já. 😉
Dala jsem dolů 3 kg.
Tiše podotknu, knížku už jsem prodala.

dludli
autor
21. kvě 2012

tady to docela zije to je prima 🙂

ja dnesa obedvala az ve 3, nejak proste dnes narocny den, a ted si jdu dat kaficko se sojovym mlikem, muze se to teda pri tom, detoxu nebo ne???? ALe dnes proste potrebuju ...

dludli
autor
21. kvě 2012

@hankamisa ty blaho tak to je neco, cim to muze byt?
@sunysara no urco na neco prijdes pro tebe vhodnejsiho,. Co ten HAvlicek?
@petrajah 🙂