Hubnutí v Naturhouse, máte zkušenost?

tina1506
8. bře 2013

máte někdo zkušenosti s hubnutím v Naturhouse? Příští týden jsem objednaná na první konzultaci...

dolda
30. bře 2015

@janikamiku Bohužel jsem je vyházela, když jsem dělala pořádek 🙂

hlakat
31. bře 2015

@anullinka meli inzerat ze prijmou brigadniky, nepsali na jakou pozici, tak jsem se sla zeptat. Rozumim tomu,zeti to tak prije, me to prislo spis sprosty...

anullinka
3. dub 2015

@hlakat Ahoj.Tak jde aspoň vidět, že jim asi ani nejde o to aby někomu pomohly, ale aby z lidí dělaly blbce a tahaly z nich peníze. 😠

ivetazeman
3. dub 2015

@tamara79 Dobrý den,ráda bych od Vás obdržela vychytávky na hubnutí s NaturHause.Děkuji Iveta

xkozp203
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
radek2015
11. kvě 2015

Ahoj všichni,
pokud Vás zajímá můj příběh, tak tady je.
Naturhous byl mou volbou po testu mé ženy, která konečně hubla na místech kde opravdu potřebovala. Nebyla nikterak tlustá a právě proto mě její hubnutí přesvědčilo, nyní je hubenější něž naše dcera a její hodnoty jsou lepší než za svobodna a to jsme spolu 30 let.
Hubnutí nás stmelilo a je skvělé, že jsme se oba podporovali a povzbuzovali. Jezdíme spolu na kontroly, ale v současné době je manželka již na udržovací kůře, tak kontroly u ní jsou co 3 měsíce a to již bez doplňků. Je dobré, že jsme změnili jídelníček a naše tři děti jsou na své rodiče hrdí, hlavně když se podívají na fotky z roku 2014.

První krok je v hlavě a rozhodnutí s váhou opravdu něco udělat, druhým krokem je silná vůle.
Já začal 2 ledna 2015 má váha byla 113,8 na 180cm výšky, na co jsem opravdu nebyl hrdý!!
Dietu jsem opravdu dodržoval na 100% . Při první kontrole po týdnu jsem vážil 108,3 - 3cm pas a -4cm břicho, další týden 106,1 následný týden 103,2, pak 102,1. 6,2.2015 po měsíci kůry jsem vážil 100,4 pas 91 a břicho 100. poslední kontrola proběhla 24.4.2015 a hodnoty 90,4 pas 81 a břicho 91, což je -23,4 kg a v pase -22 cm a břicho -17 cm. Podotýkám že jsem ramenatý ale i tak jsem z velikosti XL- XXL dosáhl na velikosti M. Známí mi vizuálně hádají tak 83 kg, což je můj cíl. Samozřejmě, že již nejsem tak poctivý, ale rozhodnutí dále hubnou tam stále je. Doplňky dělají své, a je s podivem, že když jsem v zimě začal jezdit na Orbitreku 10km každý den, hubnutí se téměř zastavilo. Správné je doplnit cyklus pohodovým pohybem a nepřehánět to s fyzickou aktivitou. Co se týče finanční náročnosti je pravda, že je potřeba se připravit na částky od 500-700 za týden. Děláme to ale pro sebe a jde o stravovací návyky a změnu v jídelníčku. Již po 14 dnech jsem vysadil prášky na tlak, nebyly potřeba a krevní testy taky ukázaly výborné hodnoty. Celkově se cítím opravdu dobře a první výlety na kole ukázaly že -24 kg kostek sádla je znát. Nyní jsem ve stádiu kdy musím ještě 6 až 8 kg sundat, ale všichni kolem mi říkají, že mám již přestat a to včetně p. dietoložky, která mi doporučuje udržovací režim. Kolem mé osoby hubne dalších 8 lidí s podobnými výsledky,tak proč to zpochybňovat. V Naturhous to mají vychytané a pokud to někdo zpochybňuje, tak není poctivý v dietě a to v prvé řadě vůči sobě. Pro nikoho jiného to neděláme, mě bude letos 50 a tak jsem si chtěl nadělit svou optimální váhu k narozeninám, snad to dokážu. Jistě jsou i jiné metody, ale já jsem s výsledky spokojen. Chodím do Naturhous Nový Jičín a určitě jsem s přístupen personálu spokojen. Držte mi palce a pokud se rozhodnete i vy, tak pevnou vůli a radost z dosažených výsledků bude následovat. Mám radost, že mi mí známí lichotí, že jsem omládnul a vypadám dobře. Snad to udržím, kritický je rok, pak by se tělo měla na novou váhu adaptovat a neměl by nastat jojo efekt, prozatím to jde. Negativa byla, že jsem po rychlém úbytku váhy pociťoval zimu a tak jsem zpomalil, organismus se musel adaptovat a termoregulace mého těla přizpůsobit, jinak samé pozitiva, celkově jsem se zbavil mnoha problému, které jsem pociťoval, to přisuzuji složení stravy. Nezdary v hubnutí si musíme vyhodnotit a potom sebereflexivně přiznat, že jsme hřešili a mlsali, je až s podivem co ty kila se zdravím dělají v pátek jsem jel 50 km na kole a ani jsem se nezadýchal. Vyjel jsem Kopec na Poustevny, což jsem dříve ani nezkoušel. Samozřejmě jsem i já hřešil a někdy si dopřeji, hlavně máme velkou rodinu a to je pořád nějaká oslava, hlavně, že vím jak s tím naložit a nabraná kila sundat. Tlustý člověk je hladový člověk, to už vím a tak nejíst je to nejhorší co můžete udělat.
Radek

adrikamika
12. kvě 2015

pokud chce někdo shodit musí správně cvičit a správně jíst.. a né o tom jen mluvit 🙂

cikan
30. kvě 2015

@tamara79 , ahoj prosím o jakoukoliv radu, právě začínám. díky
@tamara79

lekra
27. čer 2015

@cikan můžu se zeptat, jak jsi na tom? jestli stále držíš? já mám 4. den a zatím úplně v pohodě, hlad nemám, mám Pestrou dietu.

waikikii
14. srp 2015

Ahoj,

Já to vzdala asi po měsíci.
Na pestré stravě není nic špatného, řídí se všeobecnýma zásadama zdravé stravy a protože je nízkosacharidová, kila jdou smaozřejmě dolů 🙂
Musím říct, že vláknina mi bezvadně spravila trávení (pro tu si k nim budu hcodit i dál), ale prostě nezvládám tak málo příloh a tak omezený jídelníček. Navíc nárazové diety jsou pro mne jakožto člověka co nemá rád sladké nerealizovatelné.
Plus mi neustále říkaly, ať po večerech míň piju (vodu), na čemž teda nevidím nic zdravého.
Ale přístup celkově fajn a pár věcí jsem si od nich rozhodně odnesla. Do budoucna to ale zkusím spíš formou volnějšího jídelníčku a sportem 🙂

jel
16. srp 2015

Mě se hrozně líbí jak tady většina kritizuje že to něco stojí a že z lidí tahají jenom peníze ........no co čekáte? Vždyť je to jejich práce a vy také chodíte do práce aby jste něco vydělali. Myslim si ze když si člověk spočítá kolik měsíčně utrati za sladkosti,limonády, rychlé občerstvení a jiné ..........které vam u dietolozky zakážou jste na stejných penězích a možná i menších. Veškeré pozitivní reakce jsou o tom,že to u nich funguje a lidé hubnou. A proto k nim přeci chcete jít né? Já do toho jdu. Dám pak vědět jak mi to jde a co mě to stálo.

lekra
16. srp 2015

@jel ja sla do toho stejne nadsene.Zhubla jsem za mesic 4kg.Ted se drzim uz sama.Vzdala jsem to jen kvuli financim..stalo me to asi 1000/tyden + nakupy kur.prs a zeleniny
.A mimo to nakupy pro ostatni cleny rodiny
Naucili me jist pravidelne a koukat se na to co kupuji a jim.

ejuska2586
28. srp 2015

@dolda Ahoj, mohla by si prosim poslat aj mne tie jedalnicky? Mail: ejuska2586@azet.sk . Dakujem. Akurat som vcera bola u nich, tak som zvedava... A samozrejme, radsej budem chudnut sama... Ved odvodnit sa mozem aj cajikmi 🙂

lamilna
3. zář 2015

@luisianna
Po čtyřech týdnech končím. Vnucují mi lahvičky zhruba okolo 800,- Kč týdně a to nejde. Abych měsíčně vyvalila 5 tisíc jen pro mě, je fakt hodně. Zhubla jsem asi 5 kilo, což je prima, ale rodina má přednost. Bohužel se to nedá jinde sehnat, snad si jezdit do vedlejšího města jen do jejich krámu pro suchary a hnojivo (tak tomu říkám). Čauky

luisianna
3. zář 2015

@lamilna Ahoj, já se na to vykašlala dávno, svoje kila mám bohužel zpátky ☹ Je fakt, že jsem s jejich placebákama něco zhubla, ale vyhecovat se, nasadit disciplínu, dodržovat pestrou dietu bez potravinových doplňků, tak člověk musí zákonitě zhubnout taky. Už se těším, že bude po létě, nebudou zahrádky, pivko, grilovací klobásky a další lákadla 😉

jel
7. zář 2015

Tak jsem zpátky a chci se podělit co a jak v Naturhause. Dnes jsem byla na treti kontrole(jsem u nich tedy tri týdny ) ....suma sumárum 2kg čistého tuku dole a to jsem teď poslední 4 dny hřešila proto že jsme prostě slavili a baštila jsem sladké. ......jinak jsem hrozně moc spokojená mám seper příjemnou paní která mi mimochodem nic necpe ba naopak mi řekne ať si to a tamhle to ani nekupuji že je to momentálně zbytečné. Tím jsme se dostali k ceně! 1 týden 1730kc,2tyden 230kc,3 tyden 600kc.Ozvu se příští týden! Budu mít za sebou 1 měsíc a bude mě i měřit tak jsem zvědavá. .....za mě Naturhause ANO

miranda77
7. zář 2015

@jel no takže za měsíc se dostaneme s cenou kolem 3000,-Kč. Hustýýýýýýýýý!!!!!! Mám to za sebou, nechala jsem tam před 4roky týdně 200,-kč + - a pak přešla k normální výživý poradkyni ... 😎 byla jsem drsná a oni taky.

lekra
7. zář 2015

@miranda77 Prostě každýho věc kolik tam nechá a kolik se mu zdá přijatelné. Za mě je to tahání z lidí peněz. Výrobky extrémně předražené. Paní jsou milé, to rozhodně, když jsou placené z provizí. ale jak říkám, každého věc, Já si raději za ty peníze nakoupím zeleninu, ovoce, nízkotučné sýry, bílé jogurty atd.

miranda77
7. zář 2015

@lekra jo, jo poradkyně musí vyinkasovat z každého kusu nějaký peníz. Na konci mě prosila, abych si něco koupila, protože ji jinak vyhodí 😉 a ta nová, co příšla místo ní, mi normálně drsně řekla, že jestli si to nekoupím, takže naberu kila zpět.

lekra
7. zář 2015

@miranda77 já tam volala před dovolenou, že nepříjdu, že ruším objednání. a Ona na mě. ¨ale přijďte si alespoň něco koupit¨. to mě dostalo. pak jsem jednou nepřišla na smluvenou hodinu, uznávám, není to slušné. a hned mi volali, nebrala jsem to, tak mi volali už druhý den ráno, vzala jsem to tedy a paní na mě ¨vy jste nepřišla, kdy vás mám dát na příště¨. Asi mě i odradilo to až vlezlé chování. a když jsem platila, tak mi neustále nabízeli , tu tyčinku za 70,-Kč, tu kávu za 600,-Kč. Ano, člověk určitě zhubne s jejich pomoci, to rozhodně. Ale zaplatí hodně. A jestli si to udrží, nevím. Já se zatím držím, ale tím, že nejím pečivo , vůbec sladké a co nejméně příloh.

vapka
1. říj 2015

Všem fanynkám mohu nabídnout LEVANAT plus, jsou to ty ampule, je jich 6ks, mě ta první neudělala dobře, tak to raději prodám dále, děkuji

lizal
9. lis 2015

Ahoj přidala bych se do vaší diskuze. Já jsem u NH od 31.8 jim 5* denně piju pouze vodu , chodím cvičit to i dřív , a nemam dole ani kg, ale šla mě dolů voda, nějaké tuky, a 6 cm v pase, 4 cm přes břicho ,3 cm přes boky. Neřikam tak ani tak , ale cenově když to spočitate za měsic tak je to dost peněz.

haklovka
9. lis 2015

Holky, já jsem se chtěla zeptat na zkušenost s Petra Clinic, hledám spíš už nějaké ošetření a ne jenom poradenství ohledně jídla. Byla jste tam některá? Působí to na mě z médií velmi mile. Mám strie po porodu a trošku špíček na břiše 🙂
Díky moc, Haklovka

marsy13
5. led 2016

Ahoj tak neco ode mne.Jeden mesic navstevuji NH mam 6,45 kg dole a citim se fain vubec se mi to nezda drahe to co jsem projedla vrazim take do sebe a citim se dobre.Ja se nevzdam vysledky mam☺

wejuneninecka
22. led 2016

@lekra ahoj , muzu se zeptat jestli stale drzite dietu? Ja mam druhy tyden a uz jsem tam nechala 2000kc coz pri materske si teda uz vice nemuzu dovolit. Neposlala byste mi jídelníčky? Myslím ze to pujde i bez rech jejich doplnku.

wejuneninecka
22. led 2016

@marsy13hoj , muzu se zeptat jestli stale drzite dietu? Ja mam druhy tyden a uz jsem tam nechala 2000kc coz pri materske si teda uz vice nemuzu dovolit. Neposlala byste mi jídelníčky? Myslím ze to pujde i bez rech jejich doplnku.

lekra
22. led 2016

@wejuneninecka nene, nedržím. to nejde celý život, alespoň ne mně. bez pečiva a příloh nemůžu žít. jinak jsem tam taky nechala ranec. rozhodně jsem zhubla, to ano. ale můžu říct, že mám všechno zpátky, jakmile jsem začala zase normálně jíst.

marsy13
23. led 2016

@wejuneninecka ahoj nyni jsem tu a omlouvam se ze jsem zde dlouho nebyla,ja chodim jednou za 14 dni a necham v tam asi1300korun nekdy i mene. Moje vaha jde stale dolu.Zacinala jsem28.11.2015ko11.12.2015 dole jsem mela 3.60kg a 8cm na obvodech dalsi ko byla22.12.2015dole je 2.10kg pak jsrem dostala pestry plan na vanoce mela jsem rizek salat klobasu ale i kachnu bylo mi spatne protozr na to uz nejsem zvykla samozdrejme mezi tim i dietni rezim hned mi bylo lepe samozdrejme jsem nabrala ale hnrd to bylo dole na cukrovi jsem nemela vubec chut.Dietu jsem hned zacala 1.1.2016 na kontrolu jsem sla14.1.2016bala jsem se ze jsem stloustla byla jsem rozhodnuta ze zkoncim ale ejhle mela jsem vse dole a jeste o 1.5 mene.Na obvodech mam o 16cm mene.Obvod se pocita-pas boky a stehna. Pokracuji py by to u me bylo skoda prestat. Jidelnicky zadnr nemam jem nejake doplnky stravy hodne piju a jim zeleninu ovoce ajakekoliv maso jak chcete upravene vse bez priloh,nyni mam povolemou 1 bramboru nrbo 10dkg ryze vim jste na materske malo korun ale ja jsem jeste vic jak 1500nedala hlavne je dobre mit motivaci
@wejuneninecka

vapka
23. led 2016

Holky, jestli jste spokojené a máte zájem, tak já mám k prodeji Levanat plus 6ampulí, po první jsem měla alergickou reakci, mě to nevyhovuje, cena je 300,- plus pošta

andrejka3741
23. led 2016

Zkušenost mám, marketingový podvod, nic víc. Jo, zhubla jsem, díky jídelníčku, který dávají stejný každému člověku a po kterém zhubne tak jako tak každý. Ceny jejich doplnků nekomentuji.