Jak se dostat do kondice po porodu v pohodlí domova?

nika291
20. dub 2016

Ahojte holky, jsem 3 měsíce po porodu a cítím se hrozně oslabená. Nejsem vůbec ve své kondici. Nevíte náhodou o něčem, kde bych se zpátky dostala do kondice a posílila všechny svaly? Nejlépe abych mohla cvičit doma a nemusela nikde chodit 🙂To časově moc nezvládám. Díky🙂

jitavrtule
20. dub 2016

@nika291 co sebrat dítě a vyrazit ven ? - už je hezky a chůze je nejlepší, nejpřirozenější a po porodu nejvhodnější aerobní aktivita. Tím myslím rychlá, sportovní chůze, ideálně alespoň hodinu denně, klidně víc, nikoliv předúmrtní tlačení kočáru šnečím tempem za vydatného kecání s kamarádkou kolem bloku a zpět 🙂

adypro
21. dub 2016

Na youtube je dobré cvičení pro ženy - cvičení s Jill, sama jsem ho chvíli cvičila a fakt to má efekt, ale kvůli těhotenství jsem pak přestala, pak se chci ke cvičení také vrátit, abych se dostala do formy.

zdenka_senkyrova
21. dub 2016

Ahojky, tréninkem po porodu jsem se zabývala v diplomce, zdarma je dobrá Jill a www.fithall.cz, z komerčních Fyziomáma (www.fyziomama.cz).

nika291
autor
21. dub 2016

super díky: ) Mrknu na to🙂

kocour1
22. dub 2016

Nejlepší je pohyb venku - s kočárkem procházky, bruslení, běhání...a pak videa na youtube - tam toho je mraky - např. Jillien Michaels, nebo třeba 10min pro štíhlý pas - to je moje oblíbené cvičení, které se zdá takové pohodové, ale když ho člověk dělá každý den, tak opravdu funguje🙂