Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

lliijjoonn
9. led 2013

@framboise přesně tak... navíc mám astma a dnes na kontrole mi doktorka slíbila, že budu u porodu dušná :-/ což je naprosto skvělá příležitost vytrénovat tělo, aby něco zvládlo - i s dechem, já pořád věřím, že alespoň částečně se to tím může zlepšit - např že pak nebudu muset dýchat ventolin po každém vyjití schodů apod 😉

jasana3
9. led 2013

@lliijjoonn Hmm dneska taky 3. den s Jillian a taky si chci dát trochu do kupy postavu, než otěhotním.. sranda bude, jestli my všechny, co se k cvičení i snažíme zjistíme ty dvě čárky ještě dřív, než to vůbec docvičíme.. zákon schválnosti😀

lliijjoonn
9. led 2013

@jasana3 já se právě budu snažit až v červenci, takže na to mám půl roku a mé předsevzetí je celého toho půl roku na sobě makat 🙂 snad si aspoň toto předsevzetí splním 🙂

framboise
9. led 2013

@lliijjoonn Jo no. Zatím jsem se o to nijak nezajímala, ale taky jsem někde četla nebo slyšela, že někdo nemohl rodit přirozeně, ale císařem, kvůli astmatu(a ten mám taky 😖 ). Mě štve, že se tohoto např. zatím neumím pořádně zbavit - protože já věřím, že každá nemoc souvisí s psychikou, tudíž si za to můžu sama 😀 . Ale neva, já se toho postupně zbavím 😀 .

foriska
9. led 2013

@jasana3 Já bych si takový zákon schválností ráda nechala líbit 🙂

jasana3
9. led 2013

@foriska Pššš já to říkám hlavně pro to, abych ten zákon schválnosti přivolala..😀 😉 Taky bych si ho ehm nechala líbit🙂))

kikidxb
9. led 2013

Tak jste me tim cvicenim tak navnadily, ze jsem se na to taky vrhla, pred chvili jsem docvicila prvni den level 1. Tak, zvladla jsem to cele, ze zacatku jsem tak tak stihala s dechem, ale jinak je to cviceni fajn, uz se tesim na zitrek, snad se postavim na nohy 🙂

@pajoslava Take prosim o pridani do skupiny, vase vysledky jsou skvela motivace k premozeni me lenosti 🙂

cikilik
9. led 2013

Ahoj tak jsem taky dneska začala cvičit s Jillian.
Koupila jsem si činky v Lidlu,ať se mi dobře drží v ruce.
Jsem zvědavá jak zítra vstanu,ale nechci to vzdát.Určitě bych chtěla zhubnout a zpevnit postavu.

llluckaaa
9. led 2013

@kikidxb Odcvičila jsi to hned napoprvé celé? Já to zkoušela poprvé dnes, některé cviky mi vůbec nesedly (bolest kolen), to poskakování mi taky nebylo příjemné a kliky jsem dala dohromady asi tak dva 😀

kikidxb
9. led 2013

@llluckaaa No, nedelala jsem akorat kliky, strasne me u nich boli kolena a panske nezvladnu. Ze zacatku jsem tak tak popadala dech a myslela, ze to po chvilce vzdam, ale nakonec to bylo ok 🙂 A taky to kupodivu docela rychle uteklo 🙂 Akorat jsem misto cinek mela pullitrovky s vodou a zdalo se mi to malo, ale uvidim zitra 🙂 Kde jsou ty casy, kdy jsem hodinu skakala na aerobicu a jeste si u toho prozpevovala 🙂)

llluckaaa
9. led 2013

@kikidxb Ahá, tak to nejsem zas taková lemra, jak jsem si před chvilkou začínala myslet 😀 Ufuněla jsem to všechno až na kliky, ale ta bolest kolen... pro mě první a poslední cvičení dle Jillian 😒

kikidxb
9. led 2013

@llluckaaa To urcite nejsi 🙂 Ja jsem si taky myslela, ze i kdyz moje kondicka je na bodu nula, tak ze to zvladnu levou zadni, prece jen obcas si zasportovat chodim... Haha, pri tomhle cviceni jsem zjistila, ze kondicka je nekde hooodne hluboko v minusu 😀 Ale verim, ze za tech ted uz 29 dnu bude zase nekde nahore 🙂 Kazdopadne jsem rada, ze jsem to zvladla cele, fakt jsem myslela, ze to v pulce vzdam...

jasana3
9. led 2013

Když to tak čtu, tak si říkám, že na tom ještě nejsem tak hrůzostrašně.. sice jsem jak polednice (malá, tlustá, hnáty křivé..), ale před pár lety jsem pár let dělala taekwondo (docela tvrdý tréninky, kliky pánský, poskakování atd.) a jezdila na koni, tak mi tady poskakování ani kliky zas tak moc nevadí. Sice to už teda není, co bývalo, ale zase to není úplná katastrofa, i když u toho funím a druhý den cítím všechno všecičko auu.

sabinecka
9. led 2013

Jejda tak to vám závidím já s tím bojuji celý život a vždy to vzdám.
Prvně jsem celá natěšená a pak zájem upadá protože musím to a ono a pak jsem zas na mrtvém bodě s tím že už to vyjde. 😒

foriska
9. led 2013

Příjemné zjištění 🙂 Za chvíli mě čeká 4. cvičení a já se těším!

ivcadr
9. led 2013

@elgereta ahojky. to víš že tu nejsi sama silnější. Já chci dolů 20 kilo :( ale nevím nevím. Mám za sebou dva dny cvičení. jeden cvik mi nejde, tak místo něj poskakuji. Držím palečky 🙂

ojo
9. led 2013

Ahoj holky, jen sem hodím svoji zkušenost s Jill, po týdnu pravidelného cvičení jsem měla menší míry a to o 1cm v pase, 2cm na bocích a 1 cm přes stehna a přibrala jsem na váze 0,5kg 🙂 přes ty stehna to bylo sakra znát, cítila jsem se taková lehčí...bohužel po 10dnech cvičení mě začal bolet kotník a dostala jsem do něj zánět šlach, cvičila jsem trubka doma bez bot a navíc jsem teď zjistila, že jsem některý cviky dělala špatně, takže dávejte pozor, aby jste to cvičili jako ona a v botech...teď už zase začínám cvičit, ale ne denně, spíš tak obden, páč kotník pořád zlobí 🙂 cvičení ZDAR 😀

lollaj
9. led 2013

@ojo ahojky,muzu se zeptat-cvicila jsi na koberci?Pac ja take cvicim bez bot...Jinak dneska jsem mela 6 cviceni a nedalo mi to,premerila jsem se a svete div se pas i boky -1 cm,stehna -0,5 cm.Musim rict,ze mi to cviceni vubec neprijde narocne (zatim),po cviceni citim akorat bolest stehen,tak nevim,jestli nedelam neco spatne,kdyz tak ctu zkusenosti jinych.

jakelina
9. led 2013

@ojo já taky cvičím bez bot už tři měsíce a nic.

ojo
9. led 2013

@lollaj jj na koberci, ani mě nepřijde to cvičení náročné, jen já osobně vím, že jsem ten poslední cvik s činkami, jak se jakoby dělá do boku a činky se zvedají do výše očí dělala blbě, že jsem ten zadek nedávala dozadu...

já měla loni před vánoci vymknutý kotník na volejbale a i když jsem pak cvičila aerobic a běhala a vše ok, tak tohle mi prostě ten kotník nevydržel... 😕 jinak jsem i ostatní cviky cvičila doma bez bot, i zumbu, ale tohle je náročnější, i na kolena...

jasana3
9. led 2013

Když jsem tři roky dělala taekwondo, tak to bylo taky všechno bez bot (běh, poskakování, kopy atd. atd.), na holé zemi, a vše celkem v poho, tak doufám, že nás tam natolik naučili naboso fungovat, že to bude v cajku.. kdybych cítila cokoliv atypickýho, tak asi boty už beru.. Cvičím naboso na podložce zatím. Tak snad to bude v poho..

petoska
9. led 2013

tak já jsem dneska dala 9 den 1 levelu a pořád mě to moc baví, jsem zvědavá, co bude ve 2, akorát mě začínají nějak bolet kolena :( máte to taky tak nějaká? mě teda při každém dřepnutí v nich drsně lupne už odjakživa 🙂 takže to cvičení je pro ně asi trošku šok :D

sunysara
9. led 2013

@petoska jojo kolena bolí a kotníky taky. level 2 delám druhý den a je to mazec oproti tomu prvnímu me to příjde teda víc drsný. ale to je můj pocit zvládnout se to dá v pohode. jen je to o zvyku.

petoska
9. led 2013

@sunysara tak snad to přejde a kolena si zvyknou 🙂 no už se těším 🙂

gabour
9. led 2013

@pajoslava Já bych se ráda přidala do soukromé diskuze. Cvičím třetí den. Děkuju!

sunysara
9. led 2013

@gabour jůůů z brna a kubíček a taky tři roky 😀

rowan
10. led 2013

@verra hodně nééé, ale něco trochu jo 😉 tak držím palce ! 🙂

ocelotka
10. led 2013

@petoska mě taky bolí kolena 😒 , přisuzuju to blbé obuvi, protože cvičím v jednoduchých cvičkách a ne v teniskách, ale nevim. Asi začnu brát nějakou želatinu na klouby, nebo si budu dělat sulc 😀 . Jinak já hlásím po třetím dnu levelu 2, tedy po 13 dnech cvičení -3 cm v pase a -2 boky. Nevážím se, páč na kila mi to dolu nejde 🙂 .

bbn
10. led 2013

Holky co cvičíte Jillian, je opravdu důležité mít při cvičení správnou obuv, nejlépe obuv na fitness. Ono se to nezdá, ale její cviky jsou náročné na klouby, zvláště na kolena a i když vás teď nemusí nic bolet, tak časem se to může projevit. Vím, o čem mluvím, taky jsem byla "hrdinka" a pak se ze zánětem kolena léčila měsíc a půl a cvičení musela přerušit. Tak na to bacha.

Určitě jste tady někdo zmínil stránku Nikky: http://mojetelo.blogspot.cz/2013/01/special-o-c...
Tam je to také několikrát zmíněno: "Necvičte bez bot. Proč? Zranění, zranění, zranění. Všude na vás číhá. Pokud jste se nerozhodli tedy cvičit zrovna jógu. Při fitness tréninku budete potřebovat oporu. Stabilita nohy je základ. Že to zvládnete bez bot? Vy možná? A vaše nohy? Kotník? Vazy? Klouby? Nezahrávejte si se zdravím. Raději mějte jistotu. Při zranění se můžete vyřídit i na několik týdnů a my chceme přece cvičit, ne pajdat ☺"

tina1506
10. led 2013

@pajoslava taky prosím o přídání do soukromé...děkuji 😉

v listopadu jsem začala s Jill poprvé, ale nedocvičila, měnili nám okna, pak svátky na krku,Vánoce...teď cvičím od 2.1. zase od začátku...