Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

anastazka
1. bře 2013

ahoj, já dnes skončila 2. level a kg nic, centimetry nic, tak nevím kde dělám chybu. I stravu jsem upravila.... ☹

asus
1. bře 2013

@hypo neboj to chce čas všechno jde nenench se odradit a voda se taky počita 😉

aronek
1. bře 2013

Ahoj, vrhla jsem se taky na Jill 😀 Ale nějak se mi nedaří najít 30-day-shred/ 3. level. Našla jsem jen trvající 17 min, takže tam asi nebude celý. Nemáte některá odkaz kde jste stahovaly??? Moc prosím. Když už jsem začala, tak abych po 20 dnech neskončila 😉 Jinak já to kombinuji i s úpravou stravy a cítím se super 😎

uteska
1. bře 2013

@anastazka no je to asi dosti individuální, ja docvičila včera 2. level: pas -6 cm, boky -5cm, stehno -4 cm, lýtko -2 cm, paže -2cm, pod prsy -5 cm, přes prsa -2cm.. Největší radost nám z boků a pasu a to jsem měla 73kg ale jsem zase maličká 😀 155 cm, taková malá koule 😅

hlavinka
1. bře 2013

@aronek Ahoj a vitej 🙂 a co vysledky? mas nejake krasne ? 🙂

hlavinka
1. bře 2013

@anastazka ja mela ubytek jen po prvnim levelu, ted uz teda nic ☹ jsem na zacatku tretiho.

uteska
1. bře 2013

@anastazka těma mírama jsem tě opravdu nechěla naštvat, možná ti to přechází plynule tuk na sval..a úbytky ještě přijdou záleží na čem jsi začínala, já byla fakt vyžraná (to není po dětech ty ještě nemám), Měla jsem navrch 15 kg 😅

uteska
1. bře 2013

@aronek tak to hurá na 3. level...mám to dnes taky poprvé v plánu tu trojku 😎 zítra budu zničená, včera jsem to shlédla abude to zas záhul 😖

aronek
1. bře 2013

@hlavinka díky za odkaz 😉 Já začala tím jídelníčkem v lednu a pohyb jen poslední dny. Ale od ledna 7kg dole a 12cm v pase 😉
@uteska já cvičím pořád jedničku a k tomu Boba na břicho 😉 cvičím jí déle, protože předtím žádný pohyb nebyl, takže se teprve dostávám do formy 😉

hlavinka
1. bře 2013

@aronek Tak to je krasny, 7 kg a 12 cm!!! Gratuluju, ja chci taky 😀 😅

aronek
1. bře 2013

@hlavinka jenže ono z metráku je kde brát, víš 😠 😀

hlavinka
1. bře 2013

@aronek aha 😅 ale i tak, sedm kilo dole je porad sedm kilo dole 🙂 Urcite to pekne pujde i dal a pockej v lete uz budes hubendira 🙂

aronek
1. bře 2013

@hlavinka hubená jsem nebyla nikdy moc, ale tohle byl už fakt extrém, prostě děti a sedavé zaměstnání 😠 Takže jsem se dala na boj 😀

pelenka
1. bře 2013

Ahoj holky, teda vy jste ukecaný, to se nedá stíhat a dočítat nemám absolutně čas. Tak jen hlásím, že po shredu jsem začala 6Week a je to teda mazec, dneska třetí den a fest mě bolej mufiny na bocích, tak třeba upadnou🙂

anastazka
1. bře 2013

@uteska tiše závidím úbytky. Sice na cm úbytek vidět není, ale cvičení mě zatím baví, cítím se být v lepší kondici, tak snad když vytrvám, odměna se dostaví....? 😕

hlavinka
1. bře 2013

@aronek dulezity je, ze jsi se rozhodla a zacla 🙂

uteska
1. bře 2013

@anastazka určitě, já to taky chtěla vzdát, hkavně, když jsem se po 6 dnech zvážila - cože já přibrala? ...bylo mi do breku, pak mě napadlo se změřit a ejhle ubytky 🙂 Určitě to nevzdávej..VYDRŽ!!!!

aronek
1. bře 2013

@hlavinka teď jen vydržet 😉

trexx25
1. bře 2013

@uteska přidána 😉
@hypo nevzdávej to, každý tělo na to reaguje jinak, někdo zas nezhodí ani kilčo, pokud na sobě pozoruješ změny na kondičce, tak to určitě účinky má. A máš fotky na porovnání, není špatný si je udělat, někdy se ty centimery nenaměří, jak se tvar těla mění, rozdíl pak uvidíš až na fotkách. Jestli chceš, přidej se k nám do soukromé diskuze, máme tam fotky před a někdo už i po, to tě namotivuje vydržet 😉
@mina_ tak snad bude rodina rozumná a ocení tvoji snahu a namísto rejpání tě podpoří, držím pěsti. 🙂

uteska
1. bře 2013

@trexx25 děkuji 🙂

hypo
1. bře 2013

@trexx25 mam foto nazacatkuted cekam ze zitra udelam dalsi foto az docvicim 1. level jen nevim jak je mam dat k sobe do jedne fotky? je na to nejaky program? 🙂 a muzu poprosit o pristup do sokroume duskuze???

anastazka
1. bře 2013

@uteska děkuju za podporu 🙂
@trexx25 můžu taky poprosit o přidání do soukromé?

mina_
1. bře 2013

@anastazka to chce klid... já dřu přes měsíc a žádné výsledky nejsou... někde o pár stran dozadu jsem tu vysavila i svoje špeky.... u mě to nejsou ani kg a ani cm dolů.... ale myslím si,že je to znám na kondici... a to se snažím fakt poctivě, den co den mám uplně propocený hadry a ještě si něco málo přidávám, tak snad se to dříve či později (raději dříve) projeví... bo s tím seknu...

@trexx25 bohužel u nás v tomhle žádná podpora nefunguje... spíš za svoje super tělo vděčím rodině... vždy to bylo "DOKUD NESNÍŠ CO JE NA TALÍŘI, TAK OD STOLU NEJDEŠ!!! nebo JEZ RYCHLE, JEŠTĚ TU MÁŠ!" a podobně, pak jsem kolem 18 zhubla ale to bylo dřínou u koní a nežrala jsem, chvilku se to drželo a pak jsem si řekla, raději tlustá než se nenajíst a bejt unavená a zase jsem přibrala, pak do toho přišel blbej chlap a už se to vezlo... a když jsem našla toho pana ON, tak váha prostě dolů nelezla... humus velebnosti... njn, svět by byl fádní, kdyby všechny ženský byly stejný, ne? tak jsou tu štíhlé, baculatější i hrošice, jako já 😀

trexx25
1. bře 2013

@hypo já to dávám k sobě v Malování, prostě zkopčím obrazovku s otevřenou fotkou, pak vložím v Malování, vyříznu a pak zkopíruju fotku, otevřu nový Malování, vložím, pak si zkopčím obrazovku s druhou fotkou a to vše zopakuji akorád pak ji vložím k té první...nevím jakej jsi kámoš s počítačem, jestli ti to takhle stačí 😅

trexx25
1. bře 2013

@hypo @anastazka přidány 😉
@mina_ no u nás je to trochu podobný, naštěstí už s rodiči nabydlím ale ty zvyky naučené od nich jsou fakt potvora 😝

trexx25
1. bře 2013

@hypo tak uvidíš zítra 😉

hypo
1. bře 2013

@trexx25 tvuj popis chapu jen nemuzu u nas v PC najit malovani ☹ jsem prolezla snad vse vcetne officu anic

aronek
1. bře 2013

@hypo já mám malování v příslušenství 😉

trexx25
1. bře 2013

@hypo No já ho mám v nabídce start, jako když chci počítač vypnout, tak po kliknutí na start se mi tam ukáže Všechny programy a tam to mám já...