Jillian Michaels, vyměňme si zkušenosti

badik
4. led 2013

Jillian Michaels-jelikož se tady tohle jméno často vyskytuje v KZ rozhodla jsem se vytvořit tady diskuzi,kde si můžeme navzájem vyměňovat zkušenosti a podporovat se.Pro začátek by mě zajímalo kdo jak dlouho a jak často cvičí a jaké má úspěchy.Já osobně mám za sebou pouhé 3 dny a vím že nebudu mít možnost a nejspíš ani náladu cvičit denně,ale chci do toho alespoň pro začátek dát maximum.

yllakh
14. čer 2013

@maxinkaa tak to máme skoro podobně 🙂 já mám také 168cm a před těhu jsem měla 53..jenže jsem přibrala na 74 :( zatím mám po porodu (10týdnů) ještě 7 kilo hore a tam jsem se sekla...vím, že je cvičení o cm, ale nejlepší je, když jdou dolů i kila a cm 😀 jinak já bojuji dostat se na 50kilo, ale nevím nevím, to je moje minimum :(

maxinkaa
14. čer 2013

@yllakh Chce to výdrž a odolat žravosti večer 🙂

monavika
14. čer 2013

ahoj holky,30shred days uz mam za sebou a dnes jsem zacala od Jill toto cviceni...je to mazec
http://themumsdiary.blogspot.cz/2013/06/banish-...

skajana
14. čer 2013

Ahoj všem, snad to nebude moc "off topic dotaz", ale v jakých botách cvičíte? Jedu s Jillian už pár měsíců se starýma sálovkama co mám snad ještě od gymplu, ale už to asi dlouho nedají - docela bych ocenila nějaký tip, těch bot je teďka tolik 🙂 lehké, ne moc tvrdé a hlavně s neklouzavou a nebarvící podrážkou....

trexx25
15. čer 2013

Holky jestli se chcete namotivovat, co jde dokázat za 3 měsíce, tak tady jsou proměny holek, co se přihlásily k Nikky na blog do soutěže... http://mojetelo.blogspot.cz/2013/06/moje-promen... 🙂

tulitulituli
17. čer 2013

tak v pátek sobotu i neděli jsem necvičila jill. no zato jsme vejletovali na koloběžkách, pak vejlet pěšky. každý den pohybu dost, tak snad mě neukamenujete:/. sic cvičívám večer, dnes si to dám dopoledne. v těhle vedrech se mi večer nebude chtít, tak at předejdu téhle výmluvě, jdu do to TEEEĎ! 🙂))

symoona
22. čer 2013

Ahojte dievčatá. Dnes je to 6 deň čo som začala s Jill. Veľmi ma to baví, čo som prekvapená, pretže ja som nikdy u žiadneho cvičenia nevydržala ani jeden deň. Chcela by som hlavne spevnit svalstvo a hlavne brucho. Dufam že sa mi to podarí.. 😎

ined77
24. čer 2013

@tulitulituli ..ahoj, tak jak to jde? 🙂
dnes se konečně dalo cvičit celkem dobře, sice doma je to pořád prohřáté, ale pořád lepší než se mořit ve 30st. 😝 .
já měla včera pauzu, po sobotní kulturní vložce to opravdu nešlo 😎 , ale vyjeli jsme odpoeldne aspoň na kola, takže jakýs takýs pohyb byl 😎

tulitulituli
24. čer 2013

@ined77 ahojky🙂)
díky za optání🙂. no tak mám odcvičenej necelej 2.level 30DS. pak jsem si dala dva dny cardio z BR, v nedeli relax a dneska poprvé ripped. střídám to tedka, jak se mi zachce, abych to měly pestrý a tělo si na nic nezvykalo. jinak se teda nevážím, naše digitálka mi změří jednou 62kg a o metr dál 70kg :DDD! . a v tom měření jsem taky na štíru. přijde mi, že snad nemůže člověk ani správně vychytat to místo kde měřil minule? no takže dávám spíš na svůj osobní pocit 🙂 . jo a to jsem tu nenapsala! jsem si tak před týdnem posteskla, že nic moc nepozoruji a.....Byla jsem u mamky a já na ní "počkéééj, já to zvednu když ted tak posiluju"! a mamka v legraci "uka uka sval"! tak jsem se na ní ušklíbla, jako že já přeci žádnej nemám:D!!! tak jsem zatla a uslyšela "týýýjooo, ty fakt máš svaly"!!! normálně jsem si poprvé sáhla na ruku a fakt!normálně se mi tam rýsovala boulička!:DDD jaký svátek to pro mě byl už snad ani nemusím popisovat:D. a co ty? moc mě zajímají úspěchy a novinky celkově🙂)))) PS: omlouvám se za román;D

maxinkaa
25. čer 2013

Holky, cvičím Level2 ale ručička váhy se ani nepohla, můžeto být zadržená voda? jak se zbavit zadržené vody v těle?Díky

tulitulituli
25. čer 2013

@maxinkaa já cvičím cca 3 týdny a nevážím se. kašli na váhu;). jak už jsem psala, ta moje mi třeba váží jak se jí zachce, 10kg sem -10kg tam :D. .váha je závislá na spousta faktorech co ty neovlivníš (před MS je váha vyšší třeba, před pitím, po pití, před WC po WC....)ale ona váha stejně není důležitá, spíš cm a hlavně! jak se cítíš a vidíš ty sama 😉 .

kristeenka88
25. čer 2013

Zdravim vsechny 🙂..dnes zacinam prvni den a mam celkem bobky,ze to nedam :D

kristeenka88
25. čer 2013

prvni cviceni odcviceno 😎

ined77
25. čer 2013

@kristeenka88 ...a co, dobrý? 🙂
@tulitulituli ..no vidíš, gratuluju ke svalům 😀 !
u mě velice nic, díky za optání 🙂 . na váhu nelezu, beztak čekám ms, tak bych se akorát nakrkla 😀 .
cvičím teď killer abs, dnes jsem to proložila cardiem 1 z BR, no krásně jsem si zavzpomínala 😀 .
a na zítra jsem se napsala zase po čase na alpinning, už jsem nebyla pěkně dlouho 😔 ...no jo, jak bylo krásně, tak jsme byli věčně venku, ale potřebuju vyplavit trochu endorfiny, tahle kosa mi léto moc nepřipomíná 😝 .

@maxinkaa ..naprostý souhlas s @tulitulituli , váha není směrodatná 😉 . změřila jsi se před začátkem cvičení, cm ubývají?
jinak k odvodnění...mně pomáhá kopřivový čaj 😉

kristeenka88
25. čer 2013

@ined77 .....prave ze jo,funela jsem sice jak lokomotiva,ale zvladla jsem to. tesim se na zitrek 🙂

ined77
25. čer 2013

@kristeenka88 ...tak to je super! hlavně se nenech odradit bolestí těla, které troufám si říct nevyhnutelně přijde 😔 😀 .
3-4 dny a bude to v pohodě 😉

kristeenka88
25. čer 2013

@ined77 jsem si jista,ze prijdou,myslim si,ze uz rano budu mit problem polozit nohu z postele 😀

ined77
25. čer 2013

@kristeenka88 .. 😀 to rozchodíš 😉

kristeenka88
25. čer 2013

@ined77 v praci rozbeham :D

evaevaa
26. čer 2013

Ahoj devcata, s dovolenim se pridam. Mam za sebou vcera 10.den 1.levelu 30DS a stehna a celulitida z nich jdou viditelne dolu. Vahu ani cm nevim, merim jen osobni pocit a zapinani kalhot. Dnes me ceka 2.level,uz se tesim. Tak drzim palce vsem cvicitelkam at mame vsechny krasne vysledky. E

kristeenka88
28. čer 2013

ahojte. tak vam reknu,ze chodim treti den jak mrzak 😀 ...radost na me pohledet 😀

brisalek
30. čer 2013

Ahoj všem, holky daly byste mi sem nějaký odkaz na cvičení s Jill pro začátečníka, který už 4 roky prakticky nic nedělá🙂. Po dvou měsících se nám nepodařilo zatím těhotenství, tak bych chtěla udělat něco prvně se svou postavou🙂. Ale nechce se mi to celé pročítat....Děkuji moooc.

bobulinka74
1. črc 2013

Ahoj holky, prosím Vás, jsem 3 měsíce po císaři, nevíte některá, kdy můžu začít s 30 denním cvičením?

aronek
1. črc 2013

@bobulinka74 záleží na tom jak se cítís. Po prvním císaři jsem tři měsíce skoro nechodila a po druhém jsem v tuto dobu už normálně cvičila 🙂

bobulinka74
1. črc 2013

@aronek Aha, tak díky moc. Bála jsem se, abych si neublížila. Takže to zkusím 🙂

lolelole
1. črc 2013

pěkný večer přeji, myslíte že mohu začít cvičit i když ještě trochu kojím? Jsem 5 týdnů po porodu, malá je víceméne na UM, ale před každým krmením si ji přikládam a něco malinko vypije i odemě (podle vážení tak 20ml). Nerada bych o to malo mlíčka co pro ni mám přišla..co myslíte ? Děkuji 🙂

aronek
2. črc 2013

@lolelole zacala jsem cvičit, když byl malý plně kojeny. Vliv to nemělo, jen jsem se snažila cvičit hned po kojení, abych nekojila po něm. Ale malý je pěkný zrout, takže jsem pak zjistila, že klidně pije i po něm. Kojim doposud, takže u mně to vliv nemělo 🙂

mataharyy
2. črc 2013

Prosím řekněte mi že nejsem úplná lemra a že to první cvičení jste taky cvičili polovičatě 😅 Jsem mrtvá 😀

aronek
2. črc 2013

@mataharyy nejenom první 🙂 hlavně to nevzdavat 🙂

mataharyy
2. črc 2013

@aronek díky za uklidnění 😀 😀 to se mám zítra na co těšit 😅 😀 😀