• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neera-detox, máte zkušenost?

7. března 2017 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Poznámka admina: “prodej na fórum nepatří”
17. únor 2016 ve 22:54 • tavor
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Poznámka admina: “prodej na fórum nepatří”
22. bře 2016 ve 20:17 • baboo313
@baboo313 mela bych zajem, kde by bylo mozne predani v praze?
22. bře 2016 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenamacak
Ahoj :slight_smile: chystám se taky na neera detox, mužů se zeptat, s jakou dietou jsi navázala? Resp. co si potom jedla? děkuji :slight_smile:)
6. dub 2016 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabi151 Ahoj, já začínám dneska. Uvidím jak to půjde, zatím mám cíl vydržet alespoň tři dny. Co jsem vyčetla, tak po skončení detoxu první den nebo dva ovocné/zeleninové štávy, pak postupně přidat mixované zeleninové polévky. Něco je popsané v letáku, který mám k sirupu.
9. dub 2016 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonajl - nepsala jsem vám IP, případně mě kontaktujte na mailu baboo.b(at)seznam.cz
9. dub 2016 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. dub 2016 v 19:43 • waisinka
Ahoj, potřeboval jsem shodit pár kil, a pro začátek jsem koupil 7 denní kůru. Musím říci, že nápoj je už po třech dnech dosti nechutný, ale zase na druhou stranu, fakticky jsem za ten týden nepociťoval hlad. Pil jsem jenom Neeru a do toho denně asi 1/2 l vody, neměl jsem potřebu více. Byl jsem za tu dobu na dvou delších vyjížďkách na kole a dva 8km běhu. Poslední den jsem cítil nedostatek energie. Zhubnul jsem jsem z 91kg na 83kg při výšce 183cm a nyní po týdnu jsem nabral 1kg, ale upravil jsem denní dávky a jím naposled v 18 hod. Druhý den po kůře jsem dal běh na 10km a musím konstatovat, že jsem se vznášel. Mohu jenom doporučit. :wink:

Zdeněk
13. dub 2016 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@waisinka stále je nabídka aktuální? Dekuji.
30. kvě 2016 v 06:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já leto držela neru, schodila 4 kg a nabrala zpět 1 kg, je pravda, že jsem občas měla zel. polívku, tak to nebylo tak drastické .... zatím se mi váha drží ....
10. čer 2016 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@waisinka stále mate kůru k dispozici?!
14. čer 2016 v 09:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koupím min. 7 dni kůru. Dekuji za připadne nabídky.
14. čer 2016 v 09:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tavor stále prodavate?
14. čer 2016 ve 23:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
osobně využivám Piperine forte. obsahujé hlavně pepř a piperinu - výtážek z pepře cayenského.
Dobrá detoxikace a podpora na hubnuti
15. čer 2016 v 10:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. srp 2016 v 19:31 • levante
Ahoj holky já mám 90kg a rozmyšlam či si to mám zakoupit. Chtěla bych zhubnout alespoň 20kg. Mám si to koupit? A jak ste to užívali? Jedli ste něco či jen to pili. Děkuji za odpověď. :slight_smile:
17. srp 2016 ve 23:06  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monika1293 Ahoj. Moje kamarádka tak zhubla 7kg. Ale upravila i jídelníček a začala cvičit. Neera by ti mela pomoct nastartovat metabolismus na hubnutí. Já to chtěla taky zkusit. Ale prostě nechutná mi. Kdybys chtěla 7denni kůru o 300levnejsi, jednou nacatou, napiš.
18. srp 2016 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levante Ahoj děkuji za odpověď. Jo potřebuji trochu změnit svoje tělo. Jo mnela bych zájem. Kolik by to stálo???
18. srp 2016 v 15:06  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@waisinka a cena by byla aká ??????
18. srp 2016 v 15:43  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monika1293 750 i s poštou. Mela bys to na sedm dni. Neeru a kayensky pepř.
19. srp 2016 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monika1293 jinak jestli ji budes chtít. Pisni mi SZ a domluvíme se.
19. srp 2016 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Poznámka admina: “poptávka ve fóru”
13. zář 2016 v 18:27 • veronika162
ahoj holky, tak moja skúsenosť... dala som to na 7 dní.. 160 cm / 61 kg.. po 7 dňoch 57,7 kg, ale samozrejme to sú vyprázdnené črevá.. chcela som skôr očistu ako hubnutí a to si myslím, že fungovalo.. nápoj chutný, bolesti hlavy žiadne, zvracanie žiadne.. ale som zvyknutá zdravo jesť a držať občasné pôsty, takže pre mňa to bolo fakt jednoduché. Doporučujem.
14. zář 2016 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. lis 2016 ve 20:20 • zakovak
@zakovak Ahoj, mám zájem.
4. led ve 23:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luuucatko Ahoj, už je prodaná. Děkuji za zájem!
5. led v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já po 3 letech dnes začala s Neerou 10dni tak držte palce. Není tady náhodou taky někdo kdo začíná na podporu ? Nejhorší to bude večer kdy se vrací partner z práce...
5. led v 11:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. led ve 12:21 • dolezalova.terezka
@80marge ahoj,ja taham uz štvrtý den, ale môžme sa podporovať,pomôže to
6. led v 07:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@80marge ja už ho mám tiež doma, ale začnem až v pondelok, pretože presne kvôli partnerovi, ktorý už má nakúpené na víkend, čo všetko uvarí a asi by nepochopil, že jesť nebudem :slight_smile: takže ja až od pondelka, 10 dní. :slight_smile: držím palce! ja už som mala raz 7 dňovú a super :slight_smile:
6. led v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek