Neera-detox, máte zkušenost?

luciky
31. kvě 2013

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s kůrou www.neera-detox.cz ? dneska začínám 1.den, tak bych si chtěla s někým vyměňovat zkušenosti a podporovat se

80marge
6. led 2017

@kaccistar no super! Já už taky jednou dala 8dni (chtěla jsem 10 ale nezvládla to) no můžu říct, že teď po druhé to je nějaké lehčí do konce i kila mizí rychleji. Po prvé mi začaly ubývat až po 3 dnu a teď hned po 1dnu 1.5 dole. Já vím vánoce.... 🙂

kaccistar
6. led 2017

@80marge no tak to som zvedavá a už sa teším. Ja sa nechcem ani vážiť, len na začiatku a potom to skúsim vydržať. Ale je mi to celkom jedno, hlavne aby som prečistila telo po Vianociach a trochu splaskla, mám nejaký roztiahnutý žalúdok 🙂 a koľký deň si teraz? Piaty? Držím palce!! 🙂 A som zvedavá na výsledok 🙂

katkapoli
7. led 2017

Ako vám to ide dievčatá? ja uz 5den a zatiaľ len 2 kg dole,ale na pohľad viac 😉

80marge
7. led 2017

@kaccistar dnes 3den a 3,5kg dole. Fakt nechápu, že to jde tentokrát tak rychle. Taky to dělám, ale Hlavně na detox celého těla po nepodarenem ket dostat ze sebe všechny ty hormony a vůbec... Taky je super jak se člověk okamžitě zbaví závislosti na sladkým a to potřebuji jako sůl 🙂

kaccistar
7. led 2017

@80marge no tak to si dobrá!!!!! To gratulujem k úspechu. A piješ k tomu nejaký čaj alebo niečo? Alebo máš aj ten aktivátor? Ja sa už teším na pondelok, keď začnem 🙂

kaccistar
7. led 2017

@katkapoli u mňa to ten prvý krát išlo tiež pomaly, za 7 dní -3kg, ale presne ako hovoríš, vyzeralo to oveľa viac.. hlavne sa trochu stiahne žalúdok a prečistí telo a to je podstatné 🙂 takže tiež parádny výsledok!!

80marge
7. led 2017

@kaccistar ten aktivator jsem si nekoupila. Večer čaj že Senny a psylium. Pamatuji si, žepo prve J'den ten 3den bez jidla silela, ale Ted to je nějak lehčí. Když si vezmu, že normálně vařím a krmím dcerku tak opravdu pohoda. Jen se k tomu rozhoupat mi ale trvalo dlouho 🙂

katkapoli
7. led 2017

Co je ten aktivator ? Ja pijem druhý deň jednu davku. Akosi vobec nie som hladná

kaccistar
8. led 2017

@katkapoli no podľa mňa už len nejaká zbytočnosť, za ďalšie peniaze.. preto som sa na to pýtala, ale ja som to predtým nemala a ani teraz nebudem mať.. a ako to ide? 🙂
@80merge tak som teda zvedavá na výsledok 🙂 mne to nerobilo problém vôbec, dokonca to je pohodlné, že človek nemusí vymýšľať, čo bude jesť 😀

80marge
8. led 2017

@kaccistar Tak dnes 4den 🙂 celkem pohoda jen jsem byla v Centru a neskutečně venku v tom mrazu voněla horká medovina tak to jsem chvíli bojovala jinak začátek 78kg 177cm a dnes 74kg a jedeme dál...

kaccistar
8. led 2017

@80marge tak ja už zajtra.. inak vidím, že tiež to chudnutie nie je treba. Ja budem začínať na 60/160, cez Vianoce som teda nabrala 2,5-3 kg, tak aspoň to zleze zo mňa.. no už sa teším. A čaj zo Senny si kde kupovala?

katkapoli
8. led 2017

@80marge to je super ako ideš s váhou dole

80marge
8. led 2017

@kaccistar normálně ho maji v lékárně. Tak to hned piš co a jak se cítíš 🙂

80marge
8. led 2017

@katkapoli Po prvé to šlo až po třech dnech a teď už po prvním dnu zírám. Ale je fakt, že po prvé jsem byla hubenější tak možná asi tím.

t_e_a
8. led 2017

Ahoj, nečetla jsem všechny odpovědi (a zvlášť ne ty, kteří prodávají neeru a vydávají se za spokojené uživatele). Neeru držela má kamarádka. Já též začala týden po ní, ale nekupovala jsem si nic v nějakém centru. Stačila mi voda, javorový sirup a kayenský pepř. Kamarádka utratila majlant a zhubla za 3 týdny asi 10 kilo. Nabrala zpět 4 kg. Po 3 měsících měla zpět vše co pracně shazovala. Já držela "svůj" detox 28 dní. Zhubla jsem 9 kg. Do 14 dní jsem nabrala 3 kg (podle mě když jíte tak nabrat něco musíte) a to jsem si udržela. Dle mého názoru se jedná o zbytečné vyhození peněz. Jde to dělat i jinak 🙂

kaccistar
8. led 2017

@t_e_a určite sú rôzne spôsoby, to súhlasím. Koľko človek naberie naspäť, je tiež individuálne. Rozhodne vždy niečo áno, pretože po neere sú vyprázdnené črevá. Ale funguje to, to sa poprieť nikomu nedá. Organizmus to prečistí a neera sa nepredáva ako hubnúci nástroj, ale ako detox.. to je rozdiel. ALe súhlasím, ide to aj inak 😀

t_e_a
8. led 2017

@kaccistar ano, to jsem chtěla dopsat, ale musela jsem odběhnout a teď jsem si všimla, že už se nedá příspěvek upravit.
Chtěla jsem dopsat, že záleží dost na tom jak se pak člověk stravuje. Funguje i neera detox i "moje" kúra. Ta "moje" je o dost levnější. Cítila jsem se naprosto skvěle, což mi připomíná, že až nebude taková zima mohla bych si to zopakovat. Raději to držím když je venku teplo, jsem pak zimomřivá. To asi většina lidí. A já to vnímala jako zdravotní detox ne jako hubnutí. Hubnutí byla další příjemná část. Ale nedoporučuji to držet jen tak, je dobré si o tom něco nastudovat a hlavně se spojit s lidmi, kteří už mají detox za sebou. Jinak si člověk víc ublíží než pomůže. Já to napsala stručně a nedoporučuji nikomu se podle toho řídit!

t_e_a
8. led 2017

A hlavně to vůbec nedoporučuji těhotným a kojícím maminkám a těm, které mají deprese. Mějte se rády takové jaké jste a pokud dospějete k tomu, že byste měly držet detox, tak ať je to z jiného důvodu než je hubnutí 🙂

katkapoli
9. led 2017

Tak ja som uz bola nastvana 7 dní, a len 3kg dole. Ale dnes rano som sa po týždni obliekala do práce a veci sú voľné. Takže nové nakopnutie. Á ešte 3 dni. 💃

80marge
9. led 2017

@katkapoli no super!!! Já dnes 5den a váha se zastavila :( ale jedu dál.

katkapoli
9. led 2017

@80marge prisla som na to,ze vaha v tomto detoxe nie je smerodajna, ale cm. 😉

pajuska321
9. led 2017

Ahojky děvčata, tak držím 2den NEERU.Mám celkem 3detoxy za sebou,ale vždy je to těžké pro mě nejíst a nekouřit.Dřív jsem chtěla opravdu očistu těla,ale ted chci zhubnout a vím,že to jde.Před asi 2rokama jsem jídelníčkem a neerou zhubla 9kg za 4měsíce,tak to zkusím znovu.....obdivuju ty co vydržíte 10dní a více.Muj max. bylo 7dní

80marge
9. led 2017

@katkapoli Jo v cm to taky vidím na věcech 🙂 Dnes Teda trošku krize a únava. Co ty?

80marge
9. led 2017

@pajuska321 držím palce nejhorší je ten začátek pak to už jde. I když je fakt, že to je boj sama se sebou 🙂 Ještě když se musí chystat jídlo dětem a taky teď v zimě to je o dost těžší, ale děláme to přece pro sebe 🙂

katkapoli
9. led 2017

@80marge aj ja mam dnes krizu. Bolí ma hlava,je mizima, vsetko mi zapacha. Ale hlad nepocitujem skor chute. Ale rano sa vzdy vytesuhem,ze som to zvladla. Uz len 2 dni

pajuska321
9. led 2017

Mě právě chystání jídla druhým uspokojuje.Dnes jsem ale úplně mimo, pořád spím...spíš bojuju nejít do obchodu pro cigarety.Nevím zda ta únava je detoxem nebo si tělo dospavá hodiny z minulého týdne

80marge
9. led 2017

@katkapoli gratuluji takže dnes 8 že ? To je paráda! Zima mi je taky pořád i ta únava k večeru je nic moc a chutě nejvíc od té 17.hod. Uf. Ale dnes jsem byla celé odpoledne doma tak člověk na to víc myslí. Zítra vyrážíme na Moravu tak kus uteče jak nic.

80marge
9. led 2017

@pajuska321 před 2lety jsem ještě kouřila když jsem držela Neeru a myslím, že 5den nebo tak nějak jsem si dala a málem to se mnou seklo 🙂)))) držím ti palce!

pajuska321
9. led 2017

@80marge Tak budu doufat,že mě to přestane chutnat 🙂

80marge
9. led 2017

@pajuska321 ono jde spíš o to úplně změnit zvyky spojené s cigaretou.