Pár měsíců po porodu mám pořád bříško jako těhule

janesafari
8. únor 2014

Ve zkratce-po 7 šílených hodinách bylo rozhodnuto-prcek je moc zamotaný a špatné OP,tak akutní císař...Tobík byl naštěstí v pořádku,ale já to těžko rozdýchavala a po propuštění s porodnice mě začaly problémy-jizva začala hnisat,týdny sem lítala po doktorech,pak mě znova řezali a pak to začalo zase hnisat-ale donutila sem Dr.,at mě předčasně odstraní stehy,že se budu šetřit,aby se jizva nerozjela...Po třech měsících sem se konečně začala hojit a tudíž sem musela odložit i nějaké cvičení...
Ted mám od porodu 6,5 měsíce a jizva už nezlobí,ikdyž ji občas cítím (táhne a svědí ) 😖 Ale je na čase ze sebou začít něco dělat-a tady sou mé prosby k vám-radte co a jak cvičit...Neustále a čím dál častěji tu ve fotoblocích nacházím Vaše hubnutí,fotky apod...A je to super-všem to hubnutí tak jde-tak vy všechny prosím radte!!!Co není časově moc náročné a co zvládnu stihnout denně doma i venku s kočárkem 😉
Potřebuju se zbavit nějakých 6-8 kg-nemám na to měnit šatník 😅 a zpevnit celé tělo 😝 !!!
Postava není nejhorší,ty kila navíc mám rozložené pěkně všude-jen prsa už teda zase zmizela,ale holky to břicho !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nemám žádnou pneumatiku,ale pěkně kulaté břicho-jako sem měla ve 4.měsíci 😅 a to sem byla už celkem kulatá...Dodám i foto
Tak radte-JAK CVIČÍTE A CO JÍTE,ABYSTE SI PO PORODU DALY TĚLÍČKO TROCHU DO PŮVODNÍHO STAVU??? 😀
První fotka je s 15 tt a druhá je ze 40 tt (6 dní před porodem)....a pro srovnání-ted stále vypadám jako na té první fotce ☹
A už se několikrát slyšela,otázky typu:,,Jak to stíhám-tak malé dítě mám a už sem zase tak těhotná?"...Tak holky pojdme a radte rychlé a hlavně učinné cvičení....DĚKUJU 🙂

evulinkab
12. čer 2014

Mám dvě děti, před 5lety jsem po porodu syna nemela břicho temeř žádné.Před 5měsíci se mi narodila dcerka a doted mám břicho jako bych byla těhule tak v 5.mesici.Jsem jinak hodne hubená, hubené ruce, nohy,, ale to břicho je katastrofa..Nemužu se na sebe ani podívat...

janesafari
autor
3. srp 2014

Tak holky -mám za sebou skoro půl roku cvičení,zhubla sem všude,ale břicho zůstává a vypadám stále jako těhule a těch blbých dotazů na mé další brzké těhu apod.už mám fakt nad hlavu a někdy je to na ránu !!!
Ve čtvrtek jdu na gyndu na roční prohlídku po porodu a tak se chci zeptat,co s tím a kam s tím-sama nevím jak poznat ,jestli nemám rozestup svalů a jestli a jak cvičit správně na to břicho
Sice je v plánu do roka ještě třetí mimi,ale i přesto chci do doby než otěhotním vypadat normálně a začít na své původní váze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mon88
17. led 2017

Mě pomohlo si břicho stahnout plenou nebo šátkem, a naučit se ho znovu držet v normalni poloze. a cvičení - parádní je jóga. 🙂