• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

28. ledna 2014 
autor
Ahoj, ahoj, ahoj :slight_smile:
Teda ten kůň mě fakt točí :angry:
Mno, Vítám nové příchozí a doufám, že nám ty kila půjdou všem dolů jak po másle :grinning: :grinning: :grinning:
Jdu makat, tak mi tu moc nezvlčte :grinning:
16. led 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lidka..no ja na fit lopte robim vacsinou brusaky a kliky...ostatne ju vyuzivam na vykladanie noh... :sweat_smile: ale asi najviac co mi pomaha je ten orbitrek...po takych 20 minutkach sa so mna leje ako keby som vysla prave zo sprchy..
16. led 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarek spolubojovnice!!!
Tak jak vám to jde? Já už jsem si na nový režim celkem zvykla, netrpím hlady a necpu do sebe páté přes deváté jako dřív :grinning: Už dokonce pozoruju změnu na oblečení. No a když už si všiml změny manža, tak se asi opravdu něco děje :grinning:
Všem nám držím pěsti, ať vydržíme!!! :grinning:
16. led 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
laola - si dobrá, keď si už aj manželík všimol :wink: , ja to dáko ešte nevnímam, ten 0,5 kg úbytok, :sweat_smile: , ale dúfam, že aj na mne budú badať dáke zmeny :wink: . Tiež sa snažím pravidelne papkať, len s tým pitím je to u mňa ešte dosť biedne, ale polepším, sa polepším... :grinning:
16. led 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!

Tak já teprve teď mám chvilku na koníka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Budu se s váma snažit zhubnout :grinning: Když je MM doma,tak mohu večer na aerobick a když není,tak chodím do fitka.No a teď jsem se objednala na sobotu na nějaké stroje,které tě prý vyformujou.Chci to zkusit a uvidíme :slight_smile:
16. led 2008 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
denska jsem to nejak nezvladala, tak se utesuju tim, ze si jdu za chvilku zabruslit. jeste zitra to prezit v praci a pak mam konecne dovcu. :grinning: jedem si zalyzovat, tak snad i to prospeje :wink:
16. led 2008 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
laola - tak to jsi šikulka, já jsem si už taky celkem zvykla a dokonce mi to ani nevadí, jen cvičení ještě vynechávám, mám hnusnou chřipajznu :confounded: a jak už si všiml i manža, tak je to super :wink:

negrovka78 - to je fajn, těšíme se na více dušinek :wink:

Holky, který cvičíte doma, ale bez strojů, co děláte? A jak často??? :slight_smile:

klary - lyže je taky relax, tak to půjde :wink: a pohybu je tam habakuk :wink: :wink: tak příjemnou dovču :wink:

šmouli co vlastně děláš, že už tak brzo chodíš do práce?? Svitavy jsou od nás kousek :wink: :wink: :wink:
16. led 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele a co takhle křoupete po večerech? Půjdu spát tak kolem půlnoci, a jaksi jsem od 6 nejedla, tak mám docela hlad, co vy na to? Nějaký listí? :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
makelko, nejakou zeleninku. ted jsem prisla z brusli a premyslim co zobnout, ale mam tu dozor :grinning:
16. led 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ovocie, zeleninu - aj ja mám teraz na stole mrkvu :wink:
16. led 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky, koupila jsem si čínský zelí, tak se jdu asi vrhnout na něj :grinning: :grinning:
16. led 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
my budem jak kralicci, sama zeleninka :grinning: :grinning:
16. led 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už si jak králík připadám, manža mi před chvílí donesl to zelí, ale prej není žádej králík a tak si k tomu přinesl salám a chleba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fakt podpora :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja na svyho mlsne koukala, kdyz vecerel rostenou s ryzi a ani nenabidl :unamused: A kdyz jsem si pred pul hodkou dala lzici ryze, co se nevesla do mysticky, tak zacal popichovat :angry: sak ja mu to na horach oplatim, to jsou svaciny a obedy plne v me kompetenci :grinning: :grinning:
16. led 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
klary tak to je kruté, ale rýže je přeci dietní :wink: a zkus mu na hořách předhodit tvůj jídelníček, ať ví, jaký to je :wink: :wink: :wink:

jsem zvědavá na páteční vážení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz chtel videt seznam jidla, co budu nakupovat, ale neuspel :slight_smile:
16. led 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
loucm se, jdu jeste neco delat, zacvicit si a spat. dobrou
16. led 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
takto má fakt smůlu :grinning: :grinning: k snídani listí ze špenátu :grinning: k obědu suchá rýža s kuřátkem na vodě :grinning: a k večeři mrkva :grinning: :grinning: :grinning: to bude paráda :grinning: :grinning:

jsem si k tomu lisí uvařila aspoň kafe, ať mi to líp leze do krku, když to nemá žádnou chuť :unamused: :grinning: :grinning:
16. led 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem něco dočetla, ale zbytek se mi jaksi nechce :grinning:
Takže vítám nové spolubojovnice :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Včera jsem cvíčo nestihla, takže doufám, že půjdu zítra :wink: Ale manža bude brzy doma, tak určitě vyrazím :slight_smile:

Dneska jsem měla k obědu rizoto a nijak zvlášť jsem se necpala, takže uvidíme co ukáže v pátek váha :grinning:
16. led 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klary, tak mu to holt musíš vrátit na těch horách :slight_smile: Dietní sváča :grinning: a tak dál :wink:

Koupila jsem si dost mrkve, tak si asi udělám zítra mrkvový salát, ten já můžu :slight_smile:
16. led 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zlato, jsem doma :grinning: :grinning: :grinning:
Makelko a kde bydlíš??? No já nepracuju jako že pracuju :grinning: Dělala jsem před těhotenstvím na motorestě a teď mají od listopadu dlouhodobě nemocnou servírku, tak chodím za ni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Klary :grinning: Co slovo, to perla :grinning: To nám musíš dát z hor vědět jak jste dopadli, pač mám takovej pocit, že až dostane manžílek první večeři, tak odjíždíte domů :grinning: Tam vybrakuje ledničku a bude se ti smát :grinning:
16. led 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůůůůůůůůů mrkvovej salát, ten taky můžu, taky si udělám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já dneska papkala cottage - miluju ho - s pažitkou a černej chlebík k snídani - ta byla ve 12 - neb včera byl lehkej vínovej mejdan a skončil dost blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda bylo mi i dost blbě :grinning: :grinning: no a oběd ve 3 mandarinky :grinning: no a večír v 6 koprovka s bramborem a jedním vajíčkem - na malým talířku - mńamka a večer k PC jsem spořádala asi haldu čínskýho zelí a zapíjela ho kafčem :grinning: :grinning: dobrý skóre ne? :wink:

jsem z Boskovic :wink:

ty jo servírku? ty se máš, to jsem dělala jako brigošku a kdo hlídá Katrinku?
16. led 2008 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
smoulindo, s tim odjezdem to nebude tak zhavy - jedem budem do Francie :grinning:

jidelnicek uz mam taky vymyslena - prvni den budu jeste hodna (nebo mozna spis vyrizena po ceste), tak budou zbytky z busu a slibila jsem rizek (ja to moc nemusim, tak spis pro manzu), druhy den ryze se zeleninou, treti polivka s pecivem, ctvrty brambory a zeleninova smes, paty testoviny s rybou ve vlastni stave, sesty opet ryze a pak uz jen zbytky, na snidane jogurt s musli, svaciny hodne ovoce a zeleninky. jedina vec, na ktere ulitavam jsou francouzske bagety a to moc dietni teda neni :confounded: Dneska rano uz zebral, at mu koupim nejakou susenku nebo cokoladku, hruza motivace :angry: jinak se mi ale snazi motivovat s cvicenim, hlida mi kazdy den z postele, jestli cvicim, ale asi je to poradna drina, protoze pri tom pokazdy usne :grinning: :grinning:
17. led 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak já mám za sebou další 2 hodky na STOB kurzu. Včera jsme probírali skladbu jidla. Mělo by se jíst 5x denně.Snídaně, sváča, oběd( kterej je nejduležitější ),sváča a večeře.Ato: snídaně by se měla síst do pul hodky po probuzení, sváča kolem 10 hodiny, obídek mezi 12 - 13 hod, sváča kolem 16 hod a večeře mezi 18 - 19 hod. Důležitá jsou jídla ,který nás zasytí - maso, mléčné výrobky, šunka, sýry atd, prostě vše, co obsahuje živočišné tuky. Já se ptala na muslli, pry ok, ale jen ráno a zase s mlékem nebo jogurtem, protože to je živoč. puvodu, aby nás to nasytilo. Jsou dost kalorické, stačí se podícvat na obal. A co rýže?? Rýže je taky dost kalorická. Takže pokud třeba kuřátko na vodě,tak bud samotné nebo s bramborama. Ty mají nejméně kalorii, jako jediná z příloh.A ovoce??Je ok, ale jen k dopolední svačince, protože je dost sladké a nezasytí.Odpoledne a na večer zeleninu. Jinak jsem za poslední týden zhubla 1600g, zní to dobře, ale musím trošku zbrzdit, aby se nedostavil jojo efekt. Holky, všem držím palečky - držte se papa Míša
17. led 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne,

klary ten tvůj manža je snad horší než můj :grinning: prej hlídá mě z postele :grinning: a vždycky usne, to můj radši škemrá, jestli mi bude moc vadit, že si rozdělá sáček s brambůrkama k televizi :angry: :angry: :angry: No nezabili byste ho? :angry: :angry: :angry:

sidacek díky moc za motivaci, tak nějak se to snažím dodržovat, akorát to ráno je těžký, vstáváme v 8 a než se nasnídá malej, nemám šanci se do půl hoďky od probuzení najíst :cry: :cry: Každopádně držím palečky, aby to vyšlo :wink: :wink:

Já dneska stoupla na váhu a docela jsem byla smutná, se tu celej týden držím, i když jsem díky té blbé chřipce necvičila, jím málo a často a výsledek?? Téměř žádný :frowning2: Trošku mě to mrzí, ale snad to bude příští týden lepší, neházím to za hlavu :confounded:
17. led 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sidacku, urcite to zvladnes a zadyn jojo efekt nebude. :slight_smile:
ja snad o neco lehci budu, radikalne jsem zkratila uces, tak kdyz uz o nic, tak aspo o to :grinning: :grinning:

abych manzovi nekrivdila, tak chodi hrat kazdy tyden fotbal, jen zdrava vyziva ho moc nebere. :confounded:
17. led 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky makelko, nedělej si noc ztoho, že jsi moc nezhubla. Je to u každého indivindi a někdy trvá déle, než se organismus na hubnutí připraví. Nejde ani tam o to, kolik zhubneš, ale o centimetry. Já třeba doce cvičím, chodím tak 3x týdně na aerobik a právě nepočítám, že bych šla s váhou moc dolu. Svaly jsou težší než tuk, takže při tom cvičení ztrácím sádlo a přeměnuji ho ve svaly. Výsledkem toho je, že kdo cvičí, tak váha se mu nemusí tolik snížit, ale centimetry budou ubývat a to je přeci důležitějši, ne??Váhu na vás třeba nikdo nepozná, ale každý se všimne, že jste hubenější.Holky papa jdu na aerobik.Mišák
17. led 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočeny,
už se těším na zítřejší vážení :grinning: První pokroky se dostavují :grinning:
Holky, dneska už jsem byla schopná projít kolem regálu se zákuskama bez abstinenčních příznaků :grinning: A dokonce jsem se pěkně pokochala a odešla jsem bez toho, že bych na něco měla ukrutnou chuť... :grinning:
A zítra si dokonce půjdu protáhnout tělo... Kámoška mě vytáhla na squash-to bude ostuda!!! :grinning:
17. led 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
laol, tak to je super :slight_smile: a jaka ostuda na squashi??? ber to z te lepsi stranky, delas neco pro sebe :wink:
17. led 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
klary, taky to tak beru, aspoň bude sranda a naučím se něco nového :grinning:
17. led 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek