• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

28. ledna 2014 
aeroaero, pridaj sa. pošli svoje údaje: výška, váha, prípadne motivácia smoulinde, ona Ťa hodí do tabuľky. a vôbec nevadí, že sme popredu. aspoň to budeš mať dokumentované. :wink:
takže, hor sa do toho.
20. únor 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem se konečně taky rozhoupala a rozhodla se k vám přidat :slight_smile: Potřebuju shodit alespoň ještě 7-8 kg. Po porodu jsem sice bez práce dala dolů 13 kg,ale teď se to zaseklo a nechce se to hnout.....,ale to bude tím,že to dost šidím :grinning: Ale už mě to fakt štve,tak budu teď na sebe pes. Takže jak to tady funguje? Poslat údaje Šmoulindě a každý pátek vážení? Tak jdu na to.
20. únor 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se taky přidám :grinning:

181cm, 75 kg,

103/78/zadek nevím :grinning: :grinning:

ať se daří

joo, makelko, dneska trošku cvičení s prckem a jedeš zas dolů :wink:
20. únor 2008 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nobody, krásná figura :wink: :grinning:
20. únor 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
laolo, o figuru přece nejde, jde o člověka, jaký je ... ale samozřejmě děkuju, i když to měření bylo jen z popudu pár maminek ... jinak bych to nedělal :wink:

no myslím, že sem v pátek skočím, pokud bude čas.. jsem totiž zvědavý, jak se tu bude pár slečnám dařit trošku ty tukový buňky potrápit

měj se
20. únor 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Makelko, ten kurz stojí 2500Kč. Je to 3měsíční kurz.Můžeš si ho bud předplatit, nebo platit každou hodku zvlášt. Včera jsem na kurzu bohužel nebyla, měla jsem denní a už jsem to nestihla. Takže pujdu až příští středu a snad budou 2 kilečka dole. nHolky, mějte se moc hezky papa Míša
21. únor 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute , tak je najvyšší čas niečo so sebou robiť. To hovorím už pol roka :grinning: Blíži sa leto a ja sa nedostanem do žiadneho oblečenia. Slávnostne vám sľubujem , že už zajtra začínam - alebo už dnes (večer nezjem zase jednu čokoládu :grinning: )Ja sa teda dosť hanbím priznať sa k mieram - ale ked to musí byť :sweat_smile:
170 cm , 76 kg :frowning2: myslím , že 16 kg by stačilo :sweat_smile: )Miery ešte neviem - dnes večer naberiem odvahu.
Povdbudte ma trošku :frowning2: Pomooooc :astonished:
21. únor 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
rinuska, do toho, do toho. zvládneš to, neboj. robíš to hlavne kvôli sebe, na to nezabúdaj. a zvládneš to, už teraz si zvládla sem napísať, to je veľký pokrok. pošli svoju výšku, váhu, koľko chceš schudnúť a možno motiváciu smoulinde, ona Ťa hodí do tabuľky, keď bude mať trošku čas. a každý piatok sa vážime. :wink:
21. únor 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
rinuska-to zvládneš!A my jsme s tebou :slight_smile: :slight_smile:
21. únor 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy ste zlaté babulky - dakujem. Takže zajtra je piatok , povážim sa , pomerám a hor sa na to.
A čo to je pošli motiváciu smoulinde??
21. únor 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. únor 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jaktoze smoulinda nic nezapisuje do tabulky?zitra je dalsi a jeste neni zapsane minule :grinning:
21. únor 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem určo 20 dkg přibrala... :grinning: :grinning:
21. únor 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkný tabulky... a hlavně výsledky :slight_smile:
21. únor 2008 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,také jsem na zítřejší rannní vážení zvědavá, ale doufám, že jsem něco zhubla. Snažila jsem se a pokud ne, tak mě asi trefí šlak:frowning2:
Tak zítra ráno hodně štěstíčka:slight_smile:
21. únor 2008 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad je Smoulinda v pohodě, že se tu tak dlouho neukázala.
21. únor 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leninn,já má pocit,že se Šmoulinda stěhovala....tak asi nemá čas :wink:
Jinak hlásím -0,5 kg....no nic moc,ale lepší než nic :slight_smile:
22. únor 2008 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se k vám přidám.jsem sice chvilku po porodu,ale mám asi tak 10-12kg navrch a rocčiluje mně to
22. únor 2008 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,chtěla jsem se zeptat,jak na kila?? :slight_smile: chtěla bych taky shodit,ale nějak se nedaří.....
22. únor 2008 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pomalu cvičím,ale jenom zpevnuji

nevím,jestli jste to někdo viděl,ale dost mně to zaujalo,tak to sem dávám pro ispiraci

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=12185
22. únor 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandragora: super,četla jsem to jedním dechem :wink:
22. únor 2008 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
vid,to je super motivace,paní je dobrá :slight_smile:
22. únor 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem to četla, je to úžasný. Také bych chtěla mít takovou vůli :slight_smile:
22. únor 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekkra ani mi o té vůli nemluv :frowning2:
22. únor 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tá kočka je super. fakt to dobre zvládla. baby a keď to zvládla ona, tak predsa aj my, nie sme predsa žiadne béčka. :grinning:

a hlásim ďalšie kilčo dole. zostáva už "len" 8.
22. únor 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
angua: jak hubneš?
22. únor 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
prcekkk: oddelená strava a teraz som začala trošku pohybu: 2x týždenne mám s malým plávanie a raz týždenne chodím na cvičenie mamičiek, pri ktorom nám robia spoločnosť aj deti. ale hlavne teda tá strava to robí myslím. svojho času som s ňou bez pohybu schudla 15kg.
22. únor 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
angua: aha,jenže já dělenou stravu nevydržim :unamused: vadí mi,že si nemůžu dát třeba chleba se sýrem
22. únor 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
..angua...ja som na delenej strave zatiel len 4den :grinning: ale citim sa fakt lepsie,len mam pocit ze uz som prejeta zeleniny.....neporadis mi nejake kombinacie jedal???? :slight_smile: :wink:
22. únor 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dávám sem něco o dělené stravě,ale ta kostra na tom obrázku,mně tam prudí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://moda-krasa.blog.cz/0706/delena-strava-takhle-vypada-dietni-jidelnicek
22. únor 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek