Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

leninn
29. únor 2008

Aeroaero: Laola psala, že se snaží do 5000kJ
Já jsem také dnes najela na e-kalkulačku....a zajímaly by mě další názory a kolik kJ za den...jako Tebe

laola
29. únor 2008

Někde ze začátku tu psala nějaká kočka, že její maminka zhubla díky úpravě jídelníčku, pod vedením odborníka. Je tu i příklad jídelníčku a je tam rozpracované, kdy přes den a jakou potravinu můžete sníst.

laola
29. únor 2008

Psala to Simlenka a je to na straně 2 🙂 😉

megy2
29. únor 2008

...angua prestudujem 😉 😉 .......

leninn
29. únor 2008

dost mě překvapilo, že je i víno tak hodně kalorické. Věděla jsem, že je alkohol energeticky velice naročný, ale že mají 2dcl vína víc kalorií než 0,5l světlého piva, to mě tedy překvapilo
Takže je lepší pít pivo než víno?

laola
29. únor 2008

lepší nepít nic 😉 😀

laola
29. únor 2008

já mám strašně ráda pivo, ale úplně jsem se odstavila😀 😀 😀 😀 No, minulý týden jsem si jedno dala 😉 A včera trochu vína 😉 Ale teď se zase měsíc na alko ani nepodívám... 😀

leninn
29. únor 2008

Bééééééééééé ☹
A já mám také tak ráda vínko a pivečko...tak si třeba občas přes den dám míň a pak třeba pifko či vínko 🤐 😉

nobody
29. únor 2008

já hlásím kilo nahoru 😀

nobody
29. únor 2008

laola> piva dělaj hezký těla se říká 😉

silvik
29. únor 2008

Ahojky,
holky, já vám tak závidím, jak vám to jde... jste fakt šikulky!!! Máte můj obdiv!! 😵
Já jsem furt na stejném, nedivím se, nic totiž nedělám pro to, abych hubla... ale už mě to štve, když vidím, že to fakt jde (ostatním), a já jen prostě nemám pevnou vůli .... 😖 🙄
Tak jsem si řekla, že zítra, když máme zase takové hezké datum, do toho jdu znova od začátku... mám proto docela dobré předpoklady - koupila jsem si švihadlo 😝 , švagruše s dětma se zítra od nás stěhují, takže se už tolik nebude vyvařovat (ubyde lákadel) 😝 a taky mi skončily své dny, tak jsem OK a v dobré kondici.... 🙂 Jo, a budu si zase sledovat kalorie v kalkulačce, to by bylo, aby to zase nebyly aspoň dva kila.... 😀 😀

nobody
29. únor 2008

pietra81> jsem zapomněl.... po orbitreku budeš v létě vypadat suprově 😀 😉

laola
29. únor 2008

Nobody, vždyť jsem taky měla pěkné tělo... 😀 😀 😀 Byl mě kus!!! 😀

ivce
1. bře 2008

Ahoj, tak jsme narazila na tohle vaše téma a je moc milé jak se tu navzájem podporujete v té hnusné činnosti jménem hubnutí 😀 a protože i já jsem věčný dietář, ráda bych se k vám přidala pokud můžu. Myslím, že absolutně nejvíc mě bude motivovat, když Vám tu budu muset přiznat, že mám zase kilo nahoře, protože jsem se neudržela a sežrala celou čokoládu 😀 😀 😀
V těhu jsem naštěstí přibrala jen 12 kg a ty byly do konce šestinedělí pryč. Jenže já byla kus i před těu, takže mým snem je mít ještě o 10 kg méně než teď. Ovšem jak mi tvrdili, že hromadu kilo vykojím, tak to teda ani náhodou a to kojím dodnes a první měsíce i 12x denně. Ale váha stojí jako přibitá. Od října jsem začala chodit na spinning, ani ne tak kvůli hubnutí, ale skvěle se odreaguju psychicky. Zatím jsem chodila 2x týdně, teď mi říkala lektorka, že pokud bych chtěla hubnout tak vhodné je aspoň 3x týdně, takže s tím od příštího týdne začínám.

laola
1. bře 2008

Ivi, tak přeju hodně úspěchů. Uvidíš, že se dostaví dřív než si myslíš 😉 😀 Já bych jim tam na tom kole umřela... 😖 😀 😀 😀

ivce
1. bře 2008

Laolo no však já na tom kole taky pravidelně umírám, ale ten pocit, když odcházím krásně unavená domů je paráda 😀 A to, že se mi teď v troubě pečou croissantoví šneci s nugetou vám neprozradím 😉 😀

nobody
1. bře 2008

já bych vám poradil, ale nějak se mi nechce 😀 😝 😀

nobody
1. bře 2008

ivce> jedna slečna měla podobný problém a psala mi,tak jsem se snažil poradit: -- v kostce: no 3krát týdně je supr ... a za chvilku je jaro, takže se tělo přeprogramuje na větší spalování 🙂 tak to pude dolů

rinuska
1. bře 2008

Ja som schudla dalšie kilo za dva dni , tak ma to trošku povzbudilo . Nie je to nejaká extra dieta , ale napriek tomu zjem asi 10x menej ako predtým a malý je dosť náročný , stále kojím a ide to dole. Tak dúfam , že ked sa budem stravovať ako človek tak schudnem 😀

aeroaero
1. bře 2008

rinuska a co třeba jíš?

rinuska
1. bře 2008

aero , nejem nič nezdravé, pečivo len tmavé , ked mám chuť na sladké , tak nejaké cereálie , alebo after eight , veľa vody , ale v podstate jem tak aby som nebola hladná .Ked si dám jeden celozrnný rohlík a ešte mám chuť , tak si dám aj druhy. Ale ja chudnem iba týždeň , takže uvidíme , či to pôjde aj dalej a okrem toho tieto dva dni sme mali veľa práce , celý deň som lietala , potila som sa ako kôň , takže to je viacmenej tým pohybom 😀
Dnes som v návale tej radosti(predčasnej) trochu zhrešila , tak uvidíme . Ale aspoň som sa začala obmädzovať , lebo už som mala žalúdok ako vzducholoď. 😀

briketa
1. bře 2008

Ja som schudla od septembra 15 kg, nedrzim dietu, stravujem sa zdravo - ovocie, zelenina vsetkeho druhu na vsetky sposoby, ale velmi obmedzujem mango, hrozno, ceresne, triezvo s avokadom aj kokosom.
Chlieb a pecivo nejem vobec, ked mam sedvic, zabalim si to do salatoveho listu. Vyuzivam vsetky druhy zrn, napucane v salatoch, alebo ako prilohu, zapecene so zeleninou (jacmen, proso, bulgur, amarant, quinoa, sezam, lan...). Jem velmi z 80% ryby a zbytok hydinu alebo jahnacie.
Takmer ziadne zemiaky, ryzu len divu.
Kazdy den minimalne hodina sport (mam dvoch psov a maleho syna, ale ked sa chce da sa. zorgaizovala som celu rodinu aby sa v tomto podriadila mne.) V posilovni som 5-6 krat tyzdenne a okrem toho beham v horach so psami.
Ked viem, ze nebudem mat cas ist cez den cvicit, idem predtym nez manzel odide do prace. vstavam o desat pat a pat desat som uz v posilovni.
Po par tyzdnoch som si uz na taky rytmus zvykla, teraz by mi to uz chybalo.
DOLEZITE - mam presne urcene co budem cez den jest a cez to nejde tank.
robim si pre seba aj sladke dezerty, ale su uplne v zdravom style - s pouzitim suseneho ovocia, jadier, melasy. nepouzivam vobec rafinovany repny, ani trstinovy cukor. Co som nechcela aby sa dostalo na tanier som uplne odstranila z domu.
V obchode nakupujem len naplanovane veci, nekupujem nic ocami.
Zeny naozaj sa to da a ten pocit mat pevne pod kontrolou vlastne telo je neopisatelne prijemny. 😀

rinuska
1. bře 2008

Super briketa, toto by som chcela dosiahnuť , ale také intenzívne cvičenie nezvládam - posilovnu mám 25 km daleko , doma síce mám kopu strojov ,a le slúžia ako vešiaky , malý ma cez deň tak vyčerpá , že už sa mi nechce . A zatiaľ som nenašla silu premôcť sa 😅 Ako sa prinútiš ráno cvičiť - ja som ráno ako mrtvola a dve hod. len tak visím 😔 Mala i s tým, zo začiatku problém?

briketa
1. bře 2008

Nikdy som nepila kavu ani caj, takze ranajsi styl "vstanem a idem" nie je problem. Zvykala som si len na fyzicku namahu tak zavcas rana. Trvalo mi to dva tyzdne. Teraz som uz fajn, ale chodim spavat takmer so sliepkami 😀

maca793
1. bře 2008

ja som pri dvojičkách pribrala vyše 80kg!!!!!!!!!!!!!! a pri Karolínke 18kg a vážim teraz o 3 kg menej, ako pred prevým tehotenstvom
zvyšné kilá po dvojičkách som strácala postupne, nič proti tomu som nerobila, ani som necvičila, ani nedržala nijakú diétu išlo to samé, po 3 rokoch som vážila 55kg.

briketa
2. bře 2008

Maca tak to Ti v tom najlepsom velmi zavidim. U mna ako som prekrocila tridsiatku to uz same ide len hore, bez toho, ze by som nieco robila 😀
Smerom dole mi ostava len makat, makat a makat... 😠

pietra81
2. bře 2008

Dobré ránko!
Teda Briketo, to máš opravdu pevnou vůli! Já občas prostě neodolám a musím si dát něco co je proti všemu 😠 😠 😠 ...
můj bratřík včera slavil dvacetiny tak jsem měla k obědu svíčkovou, po obědě kousek dortu a odpolko nakládaný hermelín... Všeho trošku, ale přeci. A přijela jsem domů večer a ani jsem už nejezdila na orbitreku. Na váhu se postavím ale až v pátek, abych se neskácela už dnes 😉 Ach jo...
Holky, jak jste přežily ten vichr? Mohlo by nám to odfouknout pár kilo, co? 😀 😀 😀

leninn
2. bře 2008

Pietra81: Kéž by 😅

smoulinda
autor
2. bře 2008

Ahooojky 🙂
Takže, holky, koukám, že ten únor byl spíš takovej přibírací co 😀 😀 😀

sylvar
2. bře 2008

Zdravím maminky, já bych též potřebovala zhubnout,kolikrát jsem už byla na 100% rozhodnutá, že ty ČOKOLÁDY přestanu jíst, jenže když je nejím, schází mi maximálně a jsem protivnáí, co s tím?máte některá radu?
děkuju