• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prášky na hubnutí. Máte zkušenosti?

21. července 2017 
Prášky ti pomůžou jen velice krátkodobě, pokud vůbec pomůžou...nastane jojo efekt...
18. pro 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám pořád hlad, neustále se cpu a pak přibírám, myslíte, že mi může pomoci Slimax?
9. led 2015 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapodastr Jez pouze velke jidlo s hodne proteiny to je dulezite protoze protein te velmi dobre zasyti, zaroven se ti diky nemu vyplavuje do tela glucagon - ten spusti lipolzi (spalovani tuku jako energie). Proto je vhodne kdyz uz jsi moc hladova zamerit se na konzumaci proteinovych jidel.
19. led 2015 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že tu už někdo zmínil Slimax. Mamce dala paní v lékárně něco pro ženy 40+ Slimax femina nebo tak. Mamka vynechává pečivo, snaží se chodit pěšky, na pravidelný sport nemá čas a tohle prý podporuje hubnutí. Jako je mi jasné, že bez práce nejsou koláče, ale tohle by mohlo tzv.nabudit ne?
24. led 2015 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
doporucuji C.L.A pomaha opravdu nemam tolik potrebu jist a vydrzim dyl
27. led 2015 ve 23:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj monik111. Prášky na hubnutí bych rozhodně nedoporučovala. To ti řekne určitě každý koho se zeptáš. Chce to pohyb, a úpravu jídelníčku. Potom to půjde i bez prášků. Já chodím do nutričního centra, k výživové poradkyni Lucii Fialové a jsem spokojená. Prášky na hubnutíí určitě ne!! To je největší svinstvo.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2015 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, připojuji se k přirozenému hubnutí. Raději si teda udělám ovocný nebo zeleninový fresh nápoj, než abych si lupla multivitamín. I když kapsli sníte nemáte zaručeno, že se vitamíny nebo tzv. hubnoucí preparáty dostanou kam mají a vykonají službu. Stejně se nevyhneme zdravému stravování a pohybu. bez toho to nepůjde. Ale můžete začít příjemným jídelníčkem u mě na profilu a tomu nějakou příjemnou procházkou a výsledek bude lepší než čekání na to až vám nějaká pilulka zabere a připraví vás o peníze.
21. bře 2015 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
23. bře 2015 v 10:27 • petlam
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
23. bře 2015 v 10:56 • waflicka01
26. bře 2015 v 00:29 • jolinek
X3 – Thermogenic Fatburner
perfektní při odbourávání tělesného tuku a je sestaven tak, že spaluje tuk i bez fyzické zátěže.

Kdyžtak může sehnat za dobrou cenu
26. bře 2015 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
PRasky na hubnuti jsou jedna velka lez..
26. bře 2015 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
3. dub 2015 v 18:27 • evelena
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
24. čer 2015 v 11:23 • wawra
Holky, a už jste vyzkoušely jen třeba nějaký doplněk stravy? Nemusíte přece hned užívat chemii, abyste si odrovnali žaludek :wink:
14. zář 2015 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mně naopak ty prášky na hubnutí pomohly,dala jsem dolů 30 kg a váhu si držím,ale také jsem změnila životní styl a jsem na úplně jiné stravě,bohaté hlavně na bílkoviny s minimem tuku.
21. zář 2015 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte! Zajímalo by mě jaké doplňky stravy jste zkusily? Jake jsou vaše zkušeností? Co funguje a co ne? Odpovězte, potřebuji pomoc.
24. zář 2015 ve 23:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brala jsem tablety s piperinou a fungovaly dost dobře, zhubla jsem několik kilo :slight_smile:
25. zář 2015 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irka86
Ahoj Irko, kolik kilogramů jsi zhublá?
Můžeš napsát tady něco o piperině? Nevím co je to, a brat tablety, ktere nejsou bezpeční pro zdrávi nechci. :frowning2:
Zdrávím
26. zář 2015 v 16:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ztratila jsem 6 kilo za 2 měsíce, můžete si přečíst o tom na wikipedie, piperina je to vysoce koncentrovaný výtažek s pepře který potlačuje nadměrnou chuť k jídlu. Samozřejmě nezhubneme pouze berouc doplňky stracy. Cvíč, pij hodně vody a jez zdravější jídlo a také zhubneš :slight_smile: zdravím!
27. zář 2015 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irka86 Děkují moc! Vidím, že jsi rozumná a neveřiš na zázraky. Objednala jsem si Piperine a doufam, že aspoň trochu pomůže. :slight_smile: Určitě budu cvičit každý den!
28. zář 2015 ve 20:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rozumně zhubnout je to nejdůležitější. Nechce to bezhlavě kývnout na každou blbost, kterou teď na FB inzerují za 99,- nebo zdarma. A když už nějaké doplňky, tak jedině vyloženě léky na hubnutí - http://www.pilulka.cz/dieta ale vyloženě s kvalitní, lehkou, pestrou a pravidelnou stravou a alespoň nějakým pohybem. Jinak budete brzy klientkami plastické chirurgie. A na to jako máte?
18. lis 2015 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prášky jsou podle mě na nic. stačí upravit stravu a pohyb :slight_smile:
18. lis 2015 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Popletla jsem odkaz, tady davam ten spravny, nedavala jsem to ze zalozky, kdo se v tom ma pak vyznat, kdyz se to jmenuje stejne :frowning2: http://pilulka.com/leky-na-hubnuti~c8234.html
18. lis 2015 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. lis 2015 v 05:43 • verzus
Tak to je uzasny pribeh! Velka gratulace, myslim, ze mate velky obdiv mnohych z nas :slight_smile:
20. lis 2015 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. lis 2015 ve 13:49 • verzus
@monik111 Dobrý den, na prášky se vykašlete. Stojí to spoustu peněz a žádné doopravdy nefungují. Mně pomohl spalovač, buď před sportem, a nebo ráno před snídaní sem si dala odměrku - nastartoval mě a navíc pomáhal odbourávat tuky. Za mě rozhodně lepší řešení! Dobrý spalovač seženete kolem 400 Kč - takže pozitivnější pro tělo i peněženku.

Držím pěsti s hubnutím :slight_smile:
30. lis 2015 ve 22:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za mě mohu doporučit zdraví alkalický životní styl = molekulární vodík. Více info viz článek v časopisu o zdraví :slight_smile: K tomu pravidelný pohyb a je vyhráno :slight_smile:
6. pro 2015 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já za sebe doporučuji změnit stravování, trochu tělo očistit - já používám pH balance - na měsíc to výjde zhruba kolem 250kč, více tekutin a hýbat se. myslím si, že energie je akorát na vše :slight_smile:
6. pro 2015 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek