Předsevzetí zhubnu: Jakou máte motivaci?

nikolanevec
18. pro 2017

Ahoj holky,
chystáte se si dávat novoroční předsevzetí "Zhubnu"?
Případně, jak dlouho se vám to dařilo držet letos (pokud jste si ho daly) a opravdu se vám povedlo zhubnout?
Máte nějaké osvědčené tipy, co vás motivuje?
Díky za tipy 🙂

bledulka84
18. pro 2017

nikdy jsem hubnout nepotřebovala, ale po druhém porodu jsem tlustá jak prase, takže až sežeru všehno vánoční cukroví, tak potom bych se sebou už něco dělat měla 😀 za mě - celý život jsem jedla jen omezeně mléčné výrobky, teď v těhu a po porodu je jím dost a mám +8 kg nad celkem optimální váhu, takže já zas omezím mléko. cvičení jen na zpevnění po porodu, jogu a v létě pak kolo.

kika266
18. pro 2017

Mam to podobne jako @bledulka84 az sezeru to cukrovi a ten salat, tak jdu makat 😀. A ted vazne, opravdu musim se sebou neco udelat, protoze uz se na sebe nemuzu divat a kolem male to jaksi nevybehavam ☹ 🙂

karlajasmine
18. pro 2017

Taky potrebuju zhubnout :( Ve druhem tehotenstvi jsem pribrala 25kg a to jsem predtim uz vazila o 3kg vic, nez kdyz jsem poznala manzela.. takze hruza.. uz jsem shodila 20kg, coz je uspech, ale stale by to chtelo aspon tech 5, ne-li 8..

ariadna12
18. pro 2017

Motivace pro mne jsou: vypadat a citit se dobre, moct se poradne honit s ditetem, az povyroste. Jen ta realizace bude tezka, jist zdrave, vic se hybat. Jsem kratce po cisari, takze musim opatrneji.

aronek
18. pro 2017

@nikolanevec ahoj, měla jsem toto předsevzetí letos, ne poprvé. Měla jsem za sebou čerstvě třetí CS a váhu jatečního prasátka. Do srpna 3kg dole, vidět nebylo nic. Pak jsem se sekla na zádech mezi postelí a sloupem a nebyla jsem se schopná zvednout. Byla jsem jak želva na krunýři. Takže jsem se zdravě naštvala a vrhla se na to z gruntu. Od té doby dole 24kg. Zatím jen jídlem, takže se klepu, ale do příštího roku jdu s předsevzetím hubnout a cvičit 🙂

misutkakosutka
18. pro 2017

ahoj děvčata, já jsem si předsevzetí splnila už ted,,, přála jsem si do Vánoc být pod 100kg a povedlo se 12kg je dole, nikdy jsem to nedokázala na Nový rok

michalelka
18. pro 2017

Pro mě byla největší motivací touha otěhotnět a hlavně jsem už byla sama ze sebe nešťastná.. roky se nám nedařilo a ač jsem nikdy nebyla extra tlustá, byla jsem veliká.. takže jsem se "kousla", začala jsem cvičit a srovnala si v hlavě jídelníček a šlo to samo.. teď jsem v šestém měsíci a jsem zvědavá, jak rychle se po porodu vrátím zpět, velryba už nikdy být nechci.

nafuka
18. pro 2017

já bych chtěla zhubnout aspoň trochu, ale su líná a mlsná. Tak aspoň se držet a nepřibírat.

maanule
18. pro 2017

holky mrkněte na instagram saberisa08 za půl roku 40 kg - uprava jidelníčku a sport...

yelowangel
18. pro 2017

já si teda předsevzetí dávat nebudu, mě stačí začít chodit do práce a zhubnu jedna dvě (díkybohu!) ale kdysi jsem shodila za letní prázdniny 8 kg jenom ježděním na kole, vypuštěním sladkýho (včetně limonád) a pojídáním hodně zeleniny. Jo a jen tak mimochodem sice to není předsevzetí ale udělali jsme s partnerem dohodu že pokud se mě podaří shodit cca 30 kilo (o čemž nepochybuju) skončí z vteřiny na vteřinu s tím svým smradlavým kouřením 😉

kafr
18. pro 2017

Ahoj, toto neresim, spis se snazim drzet se na vaze kterou povazuju za vhodnou.
Ale mam pro vas tip. Onehda jsem nahodou narazila na web "trenerka Danca" a jeji nazory mi prijdou rozumne. Treba to nekomu prijde vhod. Ma tam i spoustu super receptu
https://www.dancahajkova.com/

morningstar
18. pro 2017

Pro me je nejvetsi motivace vypadat dobre 😀 jdu do toho po novem roce ale neberu to jako predsevzeti, konci mi sestinedeli a tak to tak vyslo.

bonavoxa
18. pro 2017

Chtěla bych zhubnout na normální BMI, kupovat si normální oblečení. Bohužel jsem stále těhotná a při kojení to asi taky nebude ideální. Ale dám tomu čas. Úprava stravy a hlavně víc pohybu.