Přibrala jsem a kila se nehnou. Půjdou kila někdy dolů?

michaelasv14
5. čer 2020

Zdravím, mám takový problém a jsem z toho docela nešťastná. V těhotenství jsem přibrala cca 8 kg vše jsem nechala v porodnici. S kojením byl problem, ale vydržela jsem do půl roku kila jsem měla v podstatě stejná. Teď je synovi skoro 9 měsíců, hrozne rychle jsem nabrala dalo by se rict ze vážím stejně jako na konci těhotenství. Mám pohyb, nekojim, jim normálně, spím dobře a těhotná nejsem. Půjdou kila někdy dolů? Nebo se mám smířit s tím ze mi zůstanou? Já bych to ani neřešila, ale jako malá jsem měla úraz s nohou s trvalými následky a proste jakmile mám nad 73kg tak trpím a špatně se mi chodí.

llenka1
7. čer 2020

@michaelasv14 existuje... tiez kaloricke tabulky, ja sa priznam ze s tym v telefone neviem, skor mi to vyhovuje na vacsej obrazovke na PC. Inak doporucujem aj FB skupinu... Fitness Motivation CZ.

michaelasv14
autor
7. čer 2020

@kacenka115 Možná by se to časem srovnalo, těžko říct jenže skrz úraz čekat nemůžu i teď je pro mě chození peklo, nechci to ještě zhoršit. Proto bych spis potřebovala aby to začlo klesat. 😞

michaelasv14
autor
7. čer 2020

@llenka1 Děkuji mrknu, pro mě bude idealnejsi mobil na noťas chodím tak jednou měsíčně skrz účty a zálohování fotek jinak mám u sebe spis mobil hlavně kvůli tomu ze si prd pamatuji a všechno si musím psát natož abych si na konci dne pamatovala co jsem měla k snídani. 😀

kacenka115
7. čer 2020

@michaelasv14 hodně dobrá appka je na 30 denní cvičení, dá se tam nastavit obtížnost a tak. Třeba najdeš, co by vyhovovalo. Jinak neporadím no, nemám s hubnutím moc zkušeností.