Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

renda71
8. pro 2008

ahojky tak teda vůbec nejsem z váhy nadšená,sice je stejná jako min.týden,ale dolů se to prostě nehne ☹
už aby byl leden a najedu fakt na přísný režim a co ostatní,jak je to s vámi??

kometka5
8. pro 2008

Ahojky, tak já jsem kupodivu na stejný váze...to jsem ale blázen...já teď prosinec beru spíš jako udržovací, protože to se prostě nedá, do toho až přijde bramb. salát na stůl, který já prostě miluju, tak to nechci vidět. ale od ledna na to dupnu, dám si předsevzetí, který jsem nikdy nesplnila 😉 , ale tentokrát se mi to podaří...

leninn
8. pro 2008

Dobré ránečko všem 🙂
včera večer jste toho tady ještě dost napovídaly, jsem koukala... 😉 Co se týká alkoholu, musí mi sednout a když nesedne... 😅 😕 😝 😝 😝

Kitty, hezká fotečka s Elluškou 🙂 doufám, že se Ti tedy manžovi podaří něco hezkého sehnat. Já jsem ještě s dárkama skoro nezačala, ale už se na to chystám, tento týden vrazím.

Komet, jak je Soničce? My jsme se teď nedávno poprvé trápily s pěknou rýnou, musela jsem Barunce kapat do nosu kapičky, ale to byly boje, jsem ráda, že už má po...to jsem jí trápila ☹ Fuj, když si na to vzpomenu, jak bečela 😢

Maru, hoď (na to) bobek 😀 a uvidí se....a že si známí nevšimli, že jsi zhubla??? Ale všimli, jenže záviděli, tak Tě nepochválili 😖 Ale 9kg jde vidět, to at mi nikdo netvrdí! 🙂

Rendo, nehlo se to dolů? No, ale vem to z té pozitivnější stránky, nehlo se to ani nahoru 😀 😀 takže dobrý...

Teda a co ta Caira? Snad doma, doma v ČR moc netrpí...to by tedy nebylo fajné, zkazit si náladu před Vánocema a ještě u vlastních rodičů...no, až se vrátí, tak povypráví.

Hezký den, jdu poslat váhu caiře do IP, aby až se vrátí, si na nás hned vzpomněla 😀

marie_m
8. pro 2008

leni, vis co, me dycky dokaze nasrat, kdyz si vsichni kolem me myslej, ze jenom zeru a sedim u tv, pritom sem dycky byla sportovec, dokonce sem delala sport vrcholove a to zrovna tyhle znamy vi, pritom oni nemuzou ani tusit, jaky to je pribrat v tehu 40 kg a nejen se s tim tahat v tehu, kdy to jde nahoru naramne dobre, ale jak tezky je pak to shodit ☹

leninn
8. pro 2008

Maru, naprosto Tě chápu...já teda musím říct, že v mém okolí mám asi všímavé lidi, protože si toho všimnul snad každý a strašně to potěší, slyšet, jééé, tys zhubla a jak Ti to sluší 🙂 to se pak člověku i lépe pokračuje.
Ale na známé hoď bobek, manža to oceňuje, Ty to také vidíš a děláš to hlavně pro sebe, ne? A pro manžu, ne?

Jinak jsem si prohlédla fotky ve vašich albech, kdo ho teda má a musím říct, že máte nádherná dítka, šíleně mě teď chytají mateřské pudy 😅 Čím to??? 😀

pavla80
8. pro 2008

Ahojky holky

Já tu jsem dneska jen na skok zas nějak nestíhám 😒 😒

Jen jsem chtěla oznámit,že váha je pořád stejná,ale tak to je dobře jsem ráda,že si ji držím 😉

A asi holky poprosím Cairu at mě vyškrtne z tabulky,já už vážně nijak extra hubnout ted nepotřebuju,hlavně si to ted potřebuju udržet,už bych se nechtěla nikdy dostat na tu váhu kterou jsem měla 😒

Tak ale doufám,že tu ještě chodit za váma můžu i když už nebudu v tabulce 😀 😀

no ted nemám čas tu na vás reagovat,ale ubytkářům gratuluju!!!!!!!A vám ostatním držím palce ta jste příští týden na tom líp a nebo aspon stejně jako ted 😉 😉 .Ted v obdobíkolem vánoc to bude opravdu nejtěžší

Tak se holky mějte a jestli bude čas tak sem mrknu večer pááááá

marie_m
8. pro 2008

pavli, zavidim, ze uz si spokojena, fakt 🙂

rozela
8. pro 2008

čau prdelky, tak dneska nějak nestíhám. malej teď usnul, tak musim honem udělat věci, co nestihám při něm. já mám dnes úbytek, tak mám radost. uff! vůbec jsem v to nedoufala. no a musela jsem tedy přizpůsobit plán. do vánoc musim mít pod 90kg.

mari budiž ti útěchou, že u mě si taky nikdo nevšiml, že jsem zhubla. akorát jedna kámoška a ta mi to říká pokaždé, když mě vidí, tak nevim, jestli mi chce zvednout sebevědomí, nebo má oko z kašparovy krávy 😀 😀 😀 a lenča má určitě pravdu. všimli si, ale nic neřekli, bo bledá závist 😉 při tom, kolik toho sportuješ se ti určo bude hubnout líp, než takový líný kůži, jako jsem já 😉 😀

rendo, komet, tak hurá! hlavně že není přírustek 😉 komet a ať je soničce brzy lépe. ty rýmy jsou u dětí fakt hnus.

leni všechno je otázka pudu. buď to "pude" nebo "nepude" 😀 😀 😀

pavli a zvážila si to dobře? nechceš přecejen zůstat v tabulce, aby se ti lépe hlídalo to udržení váhy? a každopádně veliká gratulace. jsi první vlaštovka, která se dostala na váhu, kterou si určila. tak, a teď ještě my ostatní 😀

holky juknu ještě večer. zatím páčko a pěkný den 🙂

kitty68
8. pro 2008

ahojte

no pavli to bys nasrala kdybys nechodila, jen proto ze uz nemusis byt v tabuli, my ti vsichni zavidime 😎

ja js se teda jeste nezvazila, a ani to nechci videt, rano js jeli nakoupit, pak js sla s ellun ven, ted js se vratila a peter nasadleny v koupelce, dodelava podlahu u koupelkovych dveri, tak ze pujdu zvazit az skonci

maru urcite si vsimnout museli, 9kg nejsou 2 kg. ale radsi at je to mysleno uprimne nez aby ti lhali. a jak je tatinek spokojeny na ostatni se vykakej 😉

rozela
8. pro 2008

tak jsem se nechala inspirovat kitty a nahodila jsem taky novou fotečku do konipasu 😀 takovou mikulášovskou 😀

marie_m
8. pro 2008

holky, vy me s tema fotkama serete, se vecer taky prefotim 🙂

pavla80
8. pro 2008

Tak holky mám chvilku klid tak si můžu k vám sednout 😉

Holky už šly spát 😉

No já zatím nepsala caiře,ještě ani váhu ani o vyškrtnutí z té tabulky,ale možná máš Roz pravdu,že si tu váhu budu víc hlídat,když budu vědět,že se každé pondělí musím zvážit a nahlásit 😀 😀 .Tak já zatím zůstavám a pokračuju dál 😉

Jinak abych trochu reagovala co se týče toho pití,tak co mám holky tak jsem se nějak odnaučila,ale už bych si taky potřebovala dát někdy do nosu 😀 😀 .Ale u mě je blbý to,že já se na druhý den pak tak hodně trápím i z mála,tak já se tomu alkoholu celkově vyhýbám 😀 ,raději

Holky a nemáte mi co závidět,určo se vám to povede taky,jen to bude dýl trvat.Já to měla oproti vám jednodušší,protože jsem začínala na nejmenší váze 😉 .A ještě nemám uplně tu vysněnou k té mi chybí 2 kila ale pod tu 60 to prostě nejde 😠 .tak to taky může trvat možná i půl roku než se dostanu na 58kg.Ale snad se někdy zadaří 😉 .Připadá mi že se to ted na té 60kg. zastavilo 😒 .

Leni tak když tě tak chytajíty pudy 😀 😀 .Tak je možná nejvyšší čas jít do druhého 😉 .A pokud ta chvála platila i pro naše holky tak děkujem 😵 😵

já se taky koukala všem co mají alba a dětičky jsou užasné 😵 😵 .

Holky a fotky teda chválím,tak já jdu taky nějaké přidat,ale zrovna žádnou mikulášskou přímo nemám.Já se tak nerada fotím ,ale snad tam nějakou vyštrachám 😝 a změnim si ji taky 😎

marie_m
8. pro 2008

holky, mne to piti prave taky nedela dobre, celej druhej den jsem uplne nepouzitelna, takze mam zase na dost dlouho vybrano 🙂

leni, takze miminka se ti zachtelo?...😀 muj muzik by si uz taky moc pral druhy, ale ja se na to proste nejak porad necitim ☹

kometka5
8. pro 2008

tedy roz, já tě vůbec nepoznala...říkala jsem si, že nějaká nová příchozí a jak koukám, tak je to spíš jedna přespolní...ale Pavli, jsem ráda i za tebe, je moc dobře, že jsme tě pomohly dostat se na vysněnou váhu i když musím říct, že největší zásluha a gratulace patří hlavně Tobě!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 Jsi šikula...

malá má stále rýmu, odsávání docela přežíváme, mám pocit,že přišla na to, že potom se jí dýchá líp, ale s teploměrem neskutečně bojujeme, jen ho vidí a už nabírá...ale tpelotu nemá, takže jí měřím jen ráno a večer. tak doufám, že teď už spinká a já jdu na nějaké pečení...ach jo, je toho spousta, to nevím, kdo to bude jíst.

pavla80
8. pro 2008

Tak já přidala nějaké fotečky jestli chcete koukněte a v profilu mám sice novou,ale hroznou já nejsem nikde zblízka raději 😀 tak nemám co přidat 😀 .já se opravdu nerada fotím,jsem děsně nefotogenická 😠 😒

Komet děkuju moc ,ale hlavně vděčím vám za to,sama bych to asi nezvládla a při první krizy bych to vzdala tak holky opravdu děkuju moc!!!!!!!!!!!!!!!Za podporu a za všechno snad vás opravdu někdy poznám osobně a pak někde zakalíme co????? 😀 😀 😀 .I když nám pak asi všem bude na druhý den blbě jak tak čtu 😀 😝

rozela
8. pro 2008

holky já se začetla do knihy a nemůžu se odtrhnout. čtu konečně! čachtickou paní. byla jsem v kině na Bathory a bylo to boží, ale kniha je zas o něčem jiném. toužila jsem po ní od střední školy a teď se na mě štěstí usmálo. dneska to vidím na zatraceně dlouhou noc. dám prďolu spát a vrhnu se zas na čtivo 😀 ovšem má to i jeden háček. tlačim u toho do hlavy sušenky tuc. no, pondělí je hřešící, tak to zítra vyrovnám 😉

co se chlastu týče snesu hodně. záleží, jak to sedne. když nesedne trpim jak zvíře i dva dny 😀 spolehlivě funguje, jak se říká, prokládat chlast jídlem. a když se panákuje, tak každýho panáka zapít sklenicí vody. celou sklenicí. a mě se osvědčilo, při ranním tahu směr domov, stavit se na čistou colu 🙂

komet já to sice nikdy nezkoušela, ale hodně si lidi chválí ten olynth do zásuvky na noc. nám při rýmě na noc pomáhal zvlhčovač vzduchu. a s teploměrem bojujeme dodnes. už jsem i přemýšlela, že zainvestuju do toho co měří teplotu v uchu. no, uvidíme. drž se, brzo bude líp 😉

rozela
8. pro 2008

pavli z toho čerta bych se rozklepala i já 😕 ten je fakt drsnej 🙂 a Kačence účes moc sluší. vypadá jako mladá dáma a ne cácorka ze školky 😉

holky, jdu se ponořit do hlubin stránek knihy. 🙂

prochi
8. pro 2008

čus bus ženy 😎

Manža si šel lehnout s malým a já mám PC jen pro sebe 🙂

Pavli, moc gratuluju ke spokojenosti na váze! Holky mají pravdu, v tabulce zůstaň, aspoň budeš mít nějakou kontrolu. Máš super váhu a určitě se ti ty dvě kilča někdy podaří. Teď je ale podle mě důležitější si tuhle váhu udržet, hlavně přežít nějak Vánoce a po Novým roce, nebo třeba z jara se to pohne ani nebudeš vědět jak.

A ostatní, komu se to kouslo, nesmutněte! Dejte si prosinec jako udržovací a v lednu s plnou sílou zase do toho! 🙂
Se mi to kecá, když se tady cpu sýrovýma tyčinkama, co? 😀 😀

Maru, přidávám se k holkám. Stopro si toho známí všimli! Ale byli nasratí jaká je z tebe kóča a drželi huby srabi!

Holky, já nezachlastala už skoro tři roky. Naposled na plese v lednu před třema rokama. To teda byl fakt masakr... a pět dní na to jsem zjistila, že už mám v bříšku malýho 😅. Pak bylo těhu, pak jsme dva roky kojili a jen jsme odstavili, tak jsem ten samý týden do toho zase vlítla 😀 No a jestli všechno dobře půjde dál, tak opět nějaký ten rok ještě nezakalim 😀 Ale musím říct, že mi to vůbec nechybí. A teď mi stačí hrozně málo. Když jsem pak už kojila jen ráno a večer, tak jsem si sem tam třeba dopřála stříček, ale já byla hned jak žok!

Leni, koukám, že tě chytají nějaký miminkovský pudy, viď? 🙂 Tak se ke mě přidej 😉 My jsme vždycky chtěli mít dvě, ideálně dva, dva a půl roku od sebe. Tak když byly prckovi rok a čtyři měsíce, tak jsme to nechali na přírodě. První pokus bohužel nevyšel, rodila bych už za měsíc a půl a děti by měli od sebe ca. 2 roky a čtyři měsíce. Jestli to teď všechno dobře dopadne, tak budou od sebe 2 a třičtvrtě. Snad to dopadne... ještě se bojím těšit.

A co ostatní? Rozel, Maru...?? Pavla už má asi odrozeno, ne? A ostatní bych řekla, že mají asi ještě čas.

kitty68
8. pro 2008

jej prochi tos byla ty co tak dlouho kojila 🙂 , a ja furt kdo to byl, no ja se snazim odstavovat tedka, za 14 dni bych mela jit zpet do prace, sice jen na jeden den, ale od ledna uz pak casteji a hlidat bude tata,a ellus ta je teda zavislacek na kozicce.
ted dostala asi 3 dny navecer flasu a trepe se na nu jak blazen, ale moc nevypije tak kolem 150 a pak to zalomi 😀 nekdy se jeste vzbudi tak ji nakojcim, pze rozespala mi tu flajdu nevezme a nechcu aby mela malo mlika. ale stejne to asi vypada tak ze s praci svihnu i kdyz se mi nechce (docela dobre placena) no uvidime jak to dopadne
prochi napis mi prosimte jak jsi odstavovala

my teda druhe neplanujem 😅

pavli ja to s tema fotkama delam tak ze vyrezu jen ksichtik, tady na te konipasove byl za mnou jeste kus zdi na jedne strane a dvere na druhe, a taky js ji ted trochu zesvetlila, pze mi prisla hodne tmava a ze tam jde prd videt

kometka5
9. pro 2008

Dobré ránko!
tak já se hlásím jako prase včerejšího dne, celý den jsem nějak nestíhala a neměla náladu jsít a večer jsem pekla šlehačkový cukroví, který prostě miluju a sežrala jsem jich neskutečně moc...a pak jsem z toho byla přešlá a to mě ještě čekají vosí hnízda, ty jsou ještě lepší...
ale dala jsem si cíl, že nesmím ztloustnout o vánocích a od ledna na to vletím, jedna radost a to by bylo, kdyby nebylo...

Tak já druhé plánuju, až malý budou tři...nejlépe aby to vyšlo, abych otěhotněla když jí bude 2 3/4roku, ale nechávám to raději přírodě...hlavně aby to bylo zdravoučký... 😉
Sice mi jakoby schází takový to miminko, kterým byla malá před rokem, ale já si teď moc neumím představit, že bych otěhotněla a v jejích dvou letech rodila. mě to přijde ještě brzo....

leninn
9. pro 2008

Dobré ránečko,
jak je? Já jsem dnes tak hezky naladěná, venku mrzlo, takže jinovatka, teď začíná svítil sluníčko, tak to vypadá na hezký den. Snad to vydrží. A na co se dnes těším nejvíc? Včera mi volal kolega z práce, že jestli chci, tak mě zve dnes večer na Eurocup-basketbalová soutěž, hraje Nymburk s Iurbentia Bilbao v pardubické ČEZ aréně, pokud to někdo sledujete, takže mi udělal strašnou radost, že si na mě vzpomněl (lístky byly hned pryč, takže nechápu, kde se sebral) a strašně se těším 😀

Jinak, Pavli, souhlasím s Rozelou, zůstaň s námi, však než Tě my ostatní doženeme...Ty klidně můžeš mít měsíce stejnou váhu a stejně budeš king 😉 Pochvala samozřejmě parřila i Tvým dětičkám 🙂 Když budu mít dnes čas, tak zkouknu nové fotečky.

Rozi, co knížka? Do kolika jsi ponocovala? Asi dlouho, co? 😉

Prochi, mimi bych ráda a brzy, ale teď chci ještě dohrát basketbalovou sezónu, abych tělo trochu zapráhla, protáhla a pak ho zase zatížila. Ale jsem na to mimino "nadržená", připravená, prostě ho chci 🙂 Tak snad to pak vyjde. Jako teď vám...moc držím pěstičky a myslívám na Tebe (na Vás). Chcete vědět, co to bude? 😉
Maru, když se necítíš, tak to nemá cenu uspěchat, 9 měsíců ho budeš nosit ty a nikdo jiný.

Kitty, tak jen jedno? Druhé mimi se konat nebude? 😉

pavla80
9. pro 2008

Dobré ránko holky 😉 😉

Dneska jsem tu brzy 😉

Holky já vám moc děkuju za tak hezké slova ke mě 😀 😀 .Díky za podporu 😉 .Třeba se mi ještě do léta podaří zhodit s váma nejaké to kilečko 😉

Kitty dík za radu vyzkouším 😉

Já mám holky o necelé 4 roky a jsem ráda.Dá se říct že když se Miška narodila tak Kačka byla už hodně samostatná a moc mě nepotřebovala a tak jsem si Mišku mohla užít 😉.

Prochi tak to je mi líto,že to poprvé nevyšlo ☹ ,ale všechno špatné je určitě k něčemu dobré 😉 a ted přeju moc zdravíčka a at všechno dopadne dobře a za chvíli se budete radovat doma z miminka 😉 😵 .Asi by jste si přály holčičku že?Když už máte chlapečka.Ale na pohlaví nezáleží,hlavně at je to zdravoučké 😉 😉 .A už je ti líp????

marie_m
9. pro 2008

prochi, urcite to vyjde!!!

ja se na druhy fakt zatim necitim, ale muj muzik ano, takze sem byla prehlasovana

holky, hrozne zeru, uplne nehorazne ☹

kitty68
9. pro 2008

ahojte

leni ja bych si tak chtela pohrat s mimem, ale predstava ho zases mit me vubec nelaka 😝 a my js vzdycky planovali jen jedno

baby ja se jdu zvazit a poslat vahum vcera js to nejak opomnela

pavla80
9. pro 2008

Maruš řeknu ti že já se na druhé taky necítila a ted jsme štastná že Mišulku mám 😵 .Bylo to tak že na Kačku jsme čekali skoro dva roky a byly jsme samozřejmě štasní,že se nám to povedlo.Pak jsme měla dost dlouhý porod a vyčerpavající a tak jsem si řekla že tohle už nikdy 😀 .Byla jsem fakt ráda za Kačku a vůbec jsem neměla ani po těch 2 letech nějaké pocity mít další,ale manža mě přemlouval,všichni z rodiny taky ,že nemám chtít jedináčka a tak.Tak jsem se nakonec nechala přemluvit a ještě i když jsem otěhotněla ,jsem měla takové zvláštní pocity,jestli druhé vůbec chci 😒 .Ale pak když jsem byla poprvé na ultrazvuku a tam viděla toho malého človíčka,znova jsem začala se opravdu zas těšíit 😵 .A jak rostlo bříško a bylo super když chodila Kačka a hladila bříško a strašně se těšila na sourozence tak to všechno pominulo a ted jsem opravdu ráda,že jsem do toho šla!!!!!!!!A ted když je někdy vidím spolu a něříkám hádají se asi tak jako všichni sourozenci,ale mají se i hodně rády a to je fakt super pocit vidět jak u sebe někdy drží.A když jedna pláče kvůli něčemu,tak ta druhá příjde a objímá ji a tak.Tak za tohle to stálo a snad jednou až budou dospělé tak budou mít k sobě takový vztah jak my dvě se segrou 😉 .

Promin že jsem se tak rozepsala já mám dneska takovou nějakou divnou náladu.Trochu jsme se rafli s manžou,tak tu je divná atmosféra 😒 😠

Kitty tak Eluš je ještě malá,třeba se to ještě změní né? 😉

marie_m
9. pro 2008

pavli, jsi skvela diky, ja vim, ze toíhle vsechno prijde,ja bych urcite chtela druhy, jen ne hned, myslim, ze sou to z my strany ciste sobecky duvody, mam ted dost volnosti, pracuju (i kdyz z domova - ale neco si vydelam a nemusim byt tak moc zavisla na muzikovi), hodne s muzem sportujeme, radi jezdime na vikendiky, tohle vsechno by na cas prestalo a ja si nejsem jista, ze ten cas nastal, aspon pro me....muz to vidi jinak a jedine proto, ze je tak skvelej a hrozne mi pomaha o tom aspon ted premyslim...
ale jak rikas, az uvidim na testu dve carky a prvni UTZ, tak se poseru stestim....ale ted...

pavli a nebud smutna, usmirovani je preci nejhezci 🙂

pavla80
9. pro 2008

jo jo ale nevím kdy to usmiřování příjde....asi večer 😀 😀 .

pavla80
9. pro 2008

Teda holky tady nikdo??? 😕 😕

Copak všechny děláte??

S manžou už je to v pohodě tak zas mám lepší náladu 😉 .Já jsem člověk který nedokáže být dlouho naštvaný,tak jsem to samozřejmě nevydržela a zakopala válečnou sekeru 😀 😝

rozela
9. pro 2008

ahoj zlatíčka moje. tak jsem konečně doma, dočetla jsem vás, napíšu a půjdu číst🙂
tak četla jsem do 2 v noci. přečetla jsem skoro půlku knihy 😀 ráno jsme vypadli na nákupy, přijeli ve 4 odpo a v půl pátý jsme fičeli na návštěvu a dorazili v 8. malej šupem do vany, mlíko, pelech a já klídek pro sebe. jsem dnes celkem uspokojena. pro ségry mám dary, pro naše jsme našli bezva foťák, tak už ho jen koupit. ale pro ondráška se mi líbilo asi 286 dárků, tak to budu muset nějak zredukovat, než začnu kupovat 😀 😀 😀
zítra mě čeká taky celkem hukot. ráno do školky s přihláškou, pak jedna návštěva, a pak do milovic na druhou návštěvu, přijedeme zas večer. ale aspoň člověk nečučí doma 🙂

pavli, tak hlavně že jste se pěkně usmířili. ona je někdy taková menší hádka mooooc užitečná 😉 🙂

já druhé dítko nechci. tedy, abych byla přesná, teď jsem za, že nechci. mám cca 10 let na to, abych si to rozmyslela. po tom, co jsme si prožili s ondráškem mám prostě strach, aby se to neopakovalo. těhotenství bylo o strachu o mimíska, špatný výsledky testů, pak genetika, která naštěstí vyšla výborně, navíc se potrvdil klučík, moc jsem chtěla syna, jenže následoval vysoký tlak v uterinkách, opožděný růst plodu, nejdřív o týden, pak o dva, nikdo mi nic nechtěl říct, všechno jsem si hledala na netu,nakonec jako blesk z čistého nebe preeklampsie, v 30tt akutní císař, na jipce nevěděli co se mnou, nemohli mi srazit tlak, skoro se divili, že ještě dýchám. zachránili nás oba. malej měl jenom kilčo, res, jip, intermediál, skoro 2 měsíce v inkubátoru. dneska už je to jako špatnej film. kámoška, co dělá v porodnici porodní asistentku mi pak říkala, že se tam o mým případu vypráví pomalu horory a že jsem měla děsnou kliku, že ten den tam měly službu zrovna ty největší kapacity. tohle nechci zažít znova. uf, omlouvám se za to rozepsání.

půjdu se ponořit do hlubin čachtického zámku. možná to dneska dočtu 😉 🙂

rozela
9. pro 2008

jo a to hlavní jsem zapomněla napsat. opět jsem napřeshubu. za celý den jsem snědla akorát ráno chleba se sýrem 😔 sem blbá husa, co si neumí pohlídat jídlo 😠