Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

pavla80
27. pro 2008

Ahojky holky

Tak jak jsem vás tu četla tak jsem si taky vlezla na váhu a taky mám kilo navíc 😒 ale tak dalo se to čekat.

No my ještě že máme Kačku už velikou tak si to u stromku užila,Miška taky z toho moc neměla a nerozuměla tomu.Ale Kačka byla super,z každého dárku se ohromě radovala a vždycky jeden rozbalila a hned se šla koukat jestli tam ještě nějaký má 😵 😵

Holky já váhu pošlu už zítra snad nezapomenu,protože od pondělka jedem pryč,tak už bych ráno nestíhala,vyjíždíme ráno.Vracíme se až ve čtvrtek.Kdybych náhodou zítra zapoměla,tak v pondělí nečekejte na mé udaje 😉

prochi
27. pro 2008

holkýýý tak já hlásím taky svoje první těhu kilo nahoře!!! 😀 Teda s těhotenstvím to asi moc nesouvisí 😅 Spíš mi celý poslední týden bylo úplně dobře, do toho Vánoce, samá návštěva... No ale jsem ráda, s malým jsem měla touhle dobou nahoře už pět 😔, tak tohle jedno považuju za úspěch.

U nás Vánoce krásný, malej byl kouzelnej, ráno, když objevil stromeček, tak ho celej oblezl a pak prohlásil "hačky nejsou, Ježíšek zapomněl asi..." No a večer, když zazvonil Ježíšek, tak úplně posvátně přišel do obýváku a chvilku jenom koukal. A pak se nadšeně vrhnul na ten největší balík - třípatrový garáže, který jsem dala schválně až úplně dozadu a ještě je zaházela menšíma dárečkama, aby si garáž rozbalil až na konec. On byl samozřejmě jinýho názoru a byl tak nadšenej, že ho na půl hodiny žádný jiný dárky nezajímaly. Až za chvilku byl ochotnej jít se podívat znovu pod stromek a rozdával nám dárečky. U každýho dárku vejskal a vykřikoval "Ježíííši" - to fakt nevim, kde slyšel... a taky pořád do okna křičel "Děkuju ti Ježíšku!" No bylo to krásný 😵

rozela
27. pro 2008

ahoj holky! tak jsem vás početla. u nás byl štědrý den celkem zajímavý. už po ránu jsem se děsně nas*ala, ale to je vedlejší. když malej viděl stromek, hned ho chtěl rozsvítit. pak ho obcházel, načuhoval, plácal do baněk a nakonec se dožadoval, abych je rožla taky. nechtěl si nechat vysvětlit, že baňky prostě nesvítí. u večeře do jídla sotva dloubnul a už se hrnul na dárky. nevěděl co dřív. rozbaloval jeden dárek za druhým, pořádně se ani nepodíval co to je a už škubal další. no je fakt, že oblečení ho moc nezajímá. největší radost měl z vláčků a tatrovky. hned na ni naložil co se dalo a drandil po bytě, pak jsme stavěli koleje, jezdili tunelem, no sranda. ale ty jeho vláčky mě tak strašně baví, že pak večer a celý další den jsem vymýšlela nové tratě a stavěla a stavěla, až se mi doma všichni smáli. 😀 no co, přivolávám pěkný zimní počasí, ne? 😀 jo a za chvíli jedu se ségrou do města. otec má dnes narozeniny, tak se juknem po nějakým daru a hodlám koupit další koleje k vláčkům. holt jich máme málo 😀

trochu se děsim, abychom v noci nejeli na pohotovost. ondřej má rýmu, a i když smrkáme a odsáváme, dneska ráno hlásil, že ho bolí ouška. teplotu nemá, tak jsem zatím nakapala do uší otobacid a nacpala jsem mu i nurofen pro děti. a budu se modlit, aby nám to nevlezlo do uší a nemuseli jsme na píchání. po tom letním utrpení už to nechci zažívat s malým znovu, tak mi držte prosím pěsti, ať to zvládnem.

prochi gratuluju k prvnímu těhotenskému kilečku 😉 hlavní věc, že je ti už dobře.

jinak já dnes zvědavá vlezla na váhu a radovala jsem se. podařilo se mi nepřibrat a dokonce mám 0,3kg dole! huráááááá! tak uvidim, kolik to bude zítra po ránu a hlavně po stolici 🙂

berušky zatím pa, já valim do teho "štatu" 😀

kitty68
27. pro 2008

ahojte vespolek

tak u nas taky vse probehlo v poklidu, cekali js ze bude cupovat papir jak je jejim dobrym zvykem ale ani ne, darky rozbalovala pomalicku, asi se bala chudinka co na ni vykoukne.

jinak mi dnes prisel balik od nasich, tak mamka poslala nejake cukrovi, uz js par kousku okusila 😅

tady je nase krasa jak rozbaluje, nedivte se nad pyzamama, rozbalovali js 25 rano

https://www.youtube.com/watch?v=Q_PPuWSPEBo
pavla80
27. pro 2008

Prochi tak to je uspěch v 16 týdnu 1 kilo!!!!!Super,ale hlavní je fakt že je ti dobře 😉 😉 .A je hrůza jak ty týdny utíkají ty brdo 😕 😕 😀

Roz je to užasné jak to ty děti prožívají,to fakt stojí za ty jejích rozzářené očka 😵 😵 .A snad bude Ondrášek v pohodě bobek malý 😒 😒 .Pak dej vědět co a jak .A si teda dobráááááááá,veliká gratulace k tomu že máš ubytek!!!!!!!!!!!!!!

Kitty malá je užásná!!!!!Hezké video 😵 😵

rozela
27. pro 2008

ahoj holky, tak u nás je oslava tátových narozenin v plném proudu. je veselo. doufám,že v noci nebude bitka o mísu😀 půjdu hlídat spícího prcka. teplotu zatím nemá, tak snad to bude dobrý. uvidíme přes noc. zatím papa

kitty malá je kouzelná s tím dárečkem 🙂

pavla80
28. pro 2008

Ahojky holky!!!! 😵

Jdu se s váma rozloučit a popřát vám štastný Novy rok,hodně štěstíčka,zdravíčka pohody a hodné a zdravé dětičky.Prostě at se máte v tom Novém roce co nejlíp a samozřejmě at je těch kil v novém roce co nejvíc dole!!!!!!! 😀 😀

Zítra ráno vyrážíme a dostanu se sem až po novém roce tak se mějte všechny krásně pááá 😉 😉

leninn
28. pro 2008

Ahojky holky! 🙂
Já si ty Vánoce tak bezvadně užívám, manža je doma, máme na sebe dost času, Barunka je úžasná, chodíme po návštěvách a návštěvy i přijímáme...pořád je co dělat 🙂
Ale žeru, žeru cukroví, myslím, že to opravdu po Vánocích nebude dobré ☹ No, uvidíme, od 1.1. se do toho zase opřu 😕 musím.

Kitty, malá byla rozkošná 🙂

Prochi, kilo nahoře je ok a jistě to není miminem, ale Vánocema 🙂

Rozi, co Ondrášek?

Pavli, užijte si to 😉

Komet, tak vidíš, nění to tak hrozné 😉

Holky, hezký večer, ještě snad juknu 🙂

marie_m
28. pro 2008

helou, tak my jsme se vecer vratili od nasich, vikendik super, celkem jsme si odpocinuli, ale musim rict, ze sem fakt rada, ze sou vanoce za nama, pac sem jenom zrala a zrala a zrala

prochi
28. pro 2008

čau ženy 😎

Leni, taky si to moc užíváme, už jen to, že máme taťku doma. Chodíme na procházky, jezdíme po známých, je to prostě úžasný 🙂

Jinak hlásím planý poplach, dneska jsem se vážila a mám zas to kilo dole, spíš kilo a půl. Tak já nevim, jak to dělám 😅 A hrozně mi za posledních pár dní vylítlo břicho, musela jsem vytáhnout těhotenský kalhoty po malým, takže tam to ještě víc vynikne. Všichni mi to už říkají a i na pohmat je tvrdý ne ten měkkěj špíček, co tam byl. No je to krásný 😵

Pavli, užijte si hory! Tobě taky do novýho roku všechno nejkrásnější 😉

marie_m
29. pro 2008

pavli, uzjte si hory a mejte se fajn 🙂

prochi, holka zlata, jak to zvladas to tehulovani?..uz je ti lip?.. a co mudr na to, ze nepribiras?...je to v pohode?

leninn
29. pro 2008

Dobré ránko,
tak já stoupla na váhu a je tam skoro o kilo navíc, což jsem čekala a musím říct, že jsem si i to kilo dovolila, ale ne víc, takže teď už se musím krotit, aby to příští pondělí nebylo nahoře ještě jedno, to už by nešlo 😠 😠

Prochi, to Ti teda závidím, mít ve třetím měsíci ještě o půl kila míň než na začátku, to je super. Nevadí, že Ty nepřibíráš, hlavně, že hezky roste mimísek 🙂 A to bříško je toho důkazem 😀

My dnes vyrážíme ke tchýni, jdu na kávu s kamarádem, tak pohlídá, zítra ke švagrový, i s našima, pak nějaký kamarádi snad a pak už je Silvestr. Strašně to letí.

Tak se mějte holky bájo 🙂 myslím na Vás, večer kouknu, pá 🙂

kometka5
29. pro 2008

Ahojky holky,

tak já jsem ráda, že už jsou vánoce za náma. malá to snad ani nezaregistrovala, nějaký stromek jí vůbec netankuje a já jsem unavená z návštěv...taťka je dneska a zítra v práci, tak máme trošku pohodičku. do toho malý asi bolí zoubky, protože pořád chce dudlík a vždycky se tam s chutí zakousne. 😉

tak jsem ráno vlezla na váhu fakt s obavou a mám jenom půl kg nahoře. to jsem ale šikulka... 😉 pošlu údaje Caiře...

Všichni si moc moc moc užijte konec roku a příchod Nového..já se tady asi ještě ukážu... 😉

rozela
29. pro 2008

ahoj holky, tak já budu ráda, až bude i po silvestru a začne opět normální život. dneska od rána vařim jak závodní jídelna, každou chvíli dorazí ségra se švárou a do toho ještě stavim s malym koleje 😀 je mu líp, tak dnes už nebyly ani kapky do uší ani nurofen, jenom prokapáváme nos kapkama a vincentkou. snad jsme to zažehnali.
já mám radost, pod 90 sice nemám jak jsem si přála, ale snad tam budu začínat v novém roce. pošlu caiře váhu a fičim si ještě usušit vlasy. večer juknu 😉

ještě sice opožděně, ale přece - pavli užijte si hory, taky bych jela někam za sněhem 🙂

prochi to je paráda! však ono se časem nějaké to kilčo nahoru vyhoupne, ale určitě s tím není kam spěchat 😉 hlavně že je mimískovi dobře a prospívá.

leninn
29. pro 2008

Hezký večer,
zjistila jsem, že jsem neposlala váhu Caiře, tak jsem to teď napravila, ale jak tak koukám, tak jsem jediná, která přibrala skoro kilo, ach jo 😠 ale ode dneška zase hubnu!!!

Komet, půl kila je super, to není nic. Ať zoubky proběhnou v pohodě.

Rozi, to vaření je někdy síla, co? Ale jistě chutnolo, viď?

Tak holky, já jsem dnes nějaká mrtvá, Barča se v noci dost budila a teď to na mě celkem padlo, tak asi taky padnu 😉
Dobrou noc 😔

marie_m
30. pro 2008

dobre ranko, kocky moje, snad se na me nebudete zlobit, kdyz vahu caire neposlu a pustim se do toho v novym roce, pac sem vcera OMYLEM vlezla na vahu a tim, ze sem skoro celej prosinec vypustila, tak mam skoro o 5 kg vice, nez jsem mela ☹

rozela
30. pro 2008

dobré ráno děvčata! tak už zítra o půlnoci se nám to přehoupne do dalšího roku. to je děs, letí to jako blázen.

leni chutnalo 🙂 a pro velký úspěch dnes ségra přijede na oběd 😀

mari o 5 kg?a to muší bejt nějaká mejlka. i když si celý prosinec vypustila, o tolik si naskočit přece nemohla. buď ti blbne váha a nebo na ni blbě lezeš 😀 😀 😀 ne, vážně, to je divný. myslim si, že tak za dva tři dny, když se převážíš, tak uvidíš, že je to určitě míň, než 5 😉 .

marie_m
30. pro 2008

roz, ja sem pred, o a i po vanocich zrala jako by to melo bejt naposled, takze to prisuzuju tomu + mymu vecnymu problemu, jakmile na chvili vypustim sport v kombinaci s preziranim, tloustnu jako prase, loni sem mela uz i 78 kg, ale pak sem mela neco s trislem, takze zadnej sport, zradlo a dostala sem se tam, kde jsem v srpnu zacinala ☹

kitty68
30. pro 2008

ahojte

mari me se to taky nezda, nemas to dostat?

ja js vcera zapomela poslat, nejak mi vypadlo ze je pondeli 😅

leninn
30. pro 2008

Ahojky holky,
tak my dnes opět návštěvničily, jen s Barunkou, protože táta nám odjel na předsilvestr s kámošema, zítra s námi ale bude doma. Oběd u našich, odpolední káva u švagrové a před chvílí odjel kámoš, kterého jsem tu měla na kafe...

Maru, 5kg je moc, to zase bylo to pondělní vážení, ve čtvrtek to bude míň, Ty máš přeci pondělní syndrom, vždycky máš nejvíc za celý týden...

Rozi, tak to jsi asi super kuchařka, Tě obdivuju 😉

Hezký večer 🙂

leninn
30. pro 2008

tak dnes nikdo? Škoda ☹

leninn
30. pro 2008

tak jsem si také změnila fotku v profilu, abych nebyla pozadu 😀

marie_m
31. pro 2008

kocky, prejeme vam vsechno nej do novyho roku!!!!!!! a posilame s kubikem nufinu, at se nam vsem podari v novym roce zhubnout presne tolik, kolik potrebujeme, ale samozrejme nejen to 🙂

rozela
31. pro 2008

ahoj holky, zase nestíhám ani ň 🙂 budu muset zvýšit tempo 🙂
takže všem vám přejeme do nového roku jenom to nejlepší,ať se vám splní všechno, co máte v plánu a hlavně ať je lepší než ten předchozí 😉 posíláme velkou pusu🤐

leni moc hezká fotečka 😉

kometka5
31. pro 2008

ahojky kočky,
i my se připojuje s přáním všechno nejlepší do nového roku, ať vykročíte všichni tou pravou nohou...jen jedno, jestli pravou nebo levou, ale hlavně PRAVOU... 🙂
ať se nám vše v tom dalším roce povede, ať jsme v létě hubený a hlavně všichni zdravý, ať se nám splní i ty nejtajnější přáníčka....

posíláme pusinku i se Soničkou...

Leni, zrovna jsem si říkala, že máme nějaký nový přírůstek. 😉

prochi
31. pro 2008

ahojky, tak letos první!!!!!! 😀

prochi
31. pro 2008

holky moje hubnoucí, všechno nejkrásnější do nového roku a co jinýho vám popřát, než co nejvíc schozených kil / centimetrů 🙂 A mě co nejmíň přibraných kil do června a pak ať to jde jako po másle dolů 😀

Manža i s našima si šli přiťuknout se sousedama na ulici a já hlídám prcka, kdyby se náhodou probudil, protože se nám nepodařilo zprovoznit chůvičku. A taky už jsem v pyžamu a je tam děsná kosa, tak se mi tam ani moc nechce.
Jinak musím říct, že Silvouš krásnej, prostě fajn večer. Rozdělali jsme si gauč a mrskali jsme žolíky od osmi. Vedu 15:9 😀

renda71
1. led 2009

tak po delší době se zas hlásím s přáním všeho krásného v tomto roce!

marie_m
1. led 2009

kocky moje, taky prejem krasny novy rok 🙂

leninn
1. led 2009

Ahojky holky moje, tak i já Vám všem přeju do toho dalšího roku jen to nej....co jen si přejete 😉
Já jsem si Silvestra také užila, byli jsme s manžou doma, Barunka hezky klidně spinkala. o půlnoci si bouchli šáňo a šli spát.
Prochi, tak to jsi borec, takto ho rozdrtit 😉
Já minule takhle prohrála v sázkách a dostihách, asi po půlhodině jsem zbankrotovala 😠 , ale pak jsem vyhrála v člobrdu 😉 😀

Dnes jsem ale mírně ko, asi to dnes za chvíli zalomím 😔
Dobrou noc 🙂