Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

renda71
27. led 2009

maru na lymfu jsem byla ale žádný účinek jsem na sobě nepoznala ☹

leninn
27. led 2009

Ahojky, já jsme dnes zase vepř, velevepř dne, nevím, co se se mnou poslední dny děje, ale absolutně se nemůžu ovládnout v jídle....jen žeru a žeru a je mi blbě, ale prostě musím...zítra to zarazím!!! Jinak budu mít v pondělí zase přírůstek a ještě ke všemu se sobotní zápas odkládá, takže bude jen ten nedělní, takže zas až tolik pohybu nebude, na což jsem spoléhala, asi si dám ve čtvrtek nějaký čisticí den 😔

Maru, tu lymfodrenáž jsme tu někde na začátku řešily, že? Tak to jsem zvědavá, až poreferuješ a jinak s tím spinningenm, to je teda hnus největší...i v Pardubicích jednoduše zavolám a hodinu mi bez problémů přesunou...sv*ně Pražský 😠

Holky, ať Vám to jde líp než mně 😉

marie_m
27. led 2009

leni, jasne, uz to, ze to po mne chteli zaplatit predem a pak,kdyz uz je to zaplaceny, tak to ani nepreobjednaj, proste me fakt nasrali a uz tam nepudu a asi jim udelam negativni reklamu..
...a prave jsem do sebe natlacila pistaciovou deli a banany v cokolade..sem nechutna

leninn
27. led 2009

Maru, nejsi, asi si to tělo žádá a potřebuje to-to si říkám já! Jsem teď nějaká roztěkaná a kompenzuju to sladkým, ale to nemím 😠
Tak snad se nám to zítra povede zvládnout, ju? Držím nám pěstičky, zítra si dáme vědět, ju?

rozela
27. led 2009

holky jak tak koukám, tak je nás tu dneska víc, co máme den jak korálek. mari to jsou teda ku*vy! prachy napřed,ale hodinu přesunout ne? tak ať si to daj za rámeček. na lymfo jsem slyšela zatím jenom chválu, pak musíš napsat, jak se ti to jeví. jo a na odvodnění máti pila kopřivový čaj.
já si právě dala převlíkání celý postele, malýho, rychlovku do pračky a větrám jak prokopnutá. miláček mi zeblil celou postel jak se patří. jsem vzteky bez sebe 😠 ne proto, že se poblil, ale proto, že je mi jasný, proč se to stalo a to mě točí 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 a nemám ani to zajebaný cigáro, abych si dala čouda!
jdu si napařit aspoň ty záda. pak ještě juknu, jestli tu někdo bude.

leninn
27. led 2009

Rozi a proč? Něco plácal k jídu?
Tak se uklidni, dej si koupel a věř, že to má jedno jediný pozitivum, a to, že jsi u toho spálila kJ 😅 Vím, blbý...ale snažím se Tě povzbudit 😉
Já už tu asi nebudu, jsem tuhoň a ještě s nacpaným tlustým, špekatým pupkem...super, to se mi dnes bude bezvadně spát, přežraná a ještě blbě naladěná-ale co, mužu si za to sama, když jsem takový prase 😠 😠 😠

Dobrou 😔

rozela
27. led 2009

přesně tak leni. já se s ním dohaduju pomalu kvůli každému kousku jídla. kde jsou ty časy, kdy krásně baštil. teď nechce jíst skoro vůbec. jenže dědovi sní všechno, to by snědl snad i hovno. no jo, jenže děděk je prase, který do sebe cpe akorát samý sračky jako tlustý, uzeniny, tlačenky, mastný hnusy, sladký umělý sycený pití, atd. atd. má problémy se žaludkem, ale se stravou nic neudělá. problém je, že to dává i malýmu. já se můžu uječet a je to furt hovno platný. dnes to byla konkrétně ta zasraná tlačenka, po který se malej poblil. prostě pokud se hodně brzy neodstěhujeme, tak mi buď pukne hercna z toho neustálýho nasrání a vztekání, nebo skončim v blázinci.
jdu si lehnout. holky omlouvám se, že si tu takhle ulevuju. dobrou noc a kilům sbohem.

paseky
autor
27. led 2009

ahojte kočky

leni neboje se do toho zase dostaneš

jj někde si něco předplatit a pak chtít, aby nás omluvili pro nemoc. je to pro ně nevýhodné atd atd atd. všude stejné

no já si dnse koupia ten novej program od jemčï, slim program pití čajíků, který pomáhaj s hubnutím tak uvidím. pijou se 15 dní a stojí to kolem80,-- což jde. tak papa zatím

alanis85
27. led 2009

Dobrý den,
jsem studentka vysoké školy a chtěla bych Vás požádat, zda byste se nezúčastnily výzkumného šetření v rámci mé diplomové práce Obezita v gynekologii. Jedná se o pouhé vyplnění dotazníku s 30 otázkami, které se netýkají osobních údajů a je plně zajištěna anonymita. Dotazník naleznete na obezita.kubikula.net
Za Vaši ochotu a čas předem děkuji. S pozdravem Veronika Kašparová

paseky
autor
27. led 2009

holky, už jsem to vyplnila, já třebas taky někdy budu dělat diplomku a budu shánět hodný dušičky 😀

tak brou

kitty68
27. led 2009

ahojte
my jsme dnes byli na vylete v londone, td js dodelala ellouchovi dort a jdu spat

marus zkus omezit sul ta pry zadrzuje vodu
leni a nejsi v tom??? 😕

alanis vyplnim ti to zitra

marie_m
28. led 2009

roz, tak doufam, ze malej byl pak uz v pohode 🙂

leni a dneska se na to zase vrhneme, ju?

kitty, ja moc nevarim, urcite ne kazdej den, takze ani moc nesolim, no uvidime, esi my pomuze ta lymfodrenaz

kocky, peknej den a kilum SBOHEM!!!

roz a kdy se uvidime?...mam pro tebe porad tu sadlonozku od paseky 😀

kometka5
28. led 2009

ahojky holky!

mám málo času, malá je nemocná, pořád se chce tulit, tak nemám čas...ale chtěla jsem popřát Ellouškovi všechno nejlepší k 1. nerozeninám 😉

leninn
28. led 2009

Kitty, Ellunce happy birthday 😀 Přidej pak fotečky nebo videa z oslavy, jsem zvědavá a fotku dortíku 😉

Alanis, vyplním (i když teď už snad obezitou netrpím 😅 )

Rozi, tak to bych asi vraždila, mě vytáčí i to, když jedeme někam na návštěvu, kde chtějí Barče "dopřát", že jí před obědem pořád něco "dobrého" dávají a ona pak nesní oběd 😠 Barča je v jídle střídmá, na rozdíl od maminky 😀 😀 , prostě, když má dost, tak už nic nechce...takže pak má místo oběda pudink, ovoce,...a já pak oběd vyhazuju 😠
Tak ať se dědek umoudří, než se odstěhujete

Komet, ať je malá brzy fit, že by chřipka? 😒

marie_m
28. led 2009

kitty, Elu taky vsechno nejlepsi 🙂

marie_m
28. led 2009

kocky, ja byla neska na dni otevrenych dverich ve skolce a pristi stedu je zapis a podle toho, co mi rikala jedna z tech ucitelek tam, tak by nemel byt zadny problem s tim, zda mi ho vemou nebo ne, tak snad to tak je, na zapisu bych se chtela s reditelkou domluvit tak, ze bych tam kubika chtela davat drive, nez v zari, kdy mu budoz 3, trba v kvetnu, az se uplne zbavime plenek a pokud by to neslo, tak budu klidne od unora platit ten mesicni poplatek, pokud by to znamenalo, ze nas prednostne v tom zari vemou...jinak se tam kubovi libilo, bylo tam hodne hracek a ani nechtel jit domu 🙂

marie_m
28. led 2009

kde ste baby, si tu povidam sama 🙂

rozela
28. led 2009

ahoj ženy! tak ondřej už pak dál naštěstí neblil, ale i tak jsem usnula až kolem 2 v noci. sem se bála, aby ještě neblil a nedusil se.

Kitty taky přejeme Ellun všechno nejlepší k narozeninkám 😵 !

komet ať je maličké brzy líp a uzdraví se.

leni to je taky stejný. já nevim, proč si všude na návštěvě myslej, že těm dětem samy nedopřejeme. hlavně kámošky, co maj samy děti. budu chodit malýmu za zadkem a hlídat, aby mu děděk něco nedával. jinak to nepůjde ☹

mari jdete v pátek dopolko do jeslí nebo máte nějakej jinej program? že bychom začlovíčkovaly 😉
hele to je dobrý, že se tam kubíčkovi líbilo. já hledala, kdy mají tady naše školky dny otevřených dveří a zápisy, ale ještě to nemaj vůbec vyvěšený.

bramburka
28. led 2009

tak se nakonec u mámy projevil ještě zápal plic ☹ a my u ní byli ji pomoci, kdyz mela tu slinivku, takže jsme mozna nakažený...
tzn. ze se bojim s ni jit zitra do kolektivu, takze vynecham asi cvičení s hlídáním...ach jo. No ale malá je tuk tuk tuk uplne v poho tak snad nás to mine, mamka je dost dlouho nemocná, je o nedoléčená chřipka, tak myslím, že snad to malá nechytne.

paseky
autor
28. led 2009

první narozky, Elly, doufám že TĚ mamka a taťka moc netrápí, pěkně si to užij , páč zejtra z tebe už bude véééééélkááááá holka

prami
28. led 2009

ahoj,

Kitty- krásná fotka v pasu,Elly přeju vše nej k prvnímu ročku 😵 ,nám se to už taky blíží 😉

holky četly jste? celkem zajímavý článek, kdo chce mrkněte
😕 😕

http://www.novinky.cz/clanek/159782-lide-velmi-...

leninn
28. led 2009

Ahojky holky,
Maru, tak já dnes zase nic, dieta se nekonala, ráno přijela babička (prababička) a jely jsme ještě spolu s tchýní na dámskou jízdu za švagrovou, která je doma na kontrolce po slepáku..takže jídla dost a dost, oběd, pohoštění, sladkosti...no, nebudu ani dál psát, protože by se těm, co se drží mohl zvednout kufr 😠 Ale od zítřka už se nemám na co vymlouvat, takže jdu do toho a mám 4 dny na to, abych aspoň udržela váhu z pondělka..což nebude tak lehké, vzhledem k tomu, jak jsem teď tyhle 3 dny prasila ☹
Ale 4 dny a 3 dny s pohybem, tak to snad nakonec vyjde 🙂 musím doufat 😅

Brambůrko, snad se Vám to vyhne...

leninn
28. led 2009

Prami, zajímavý článek...jen nechápu, že ještě před měsícem jsem byla v pohodě, jedla střídmě a teď se k tomu nemůžu vrátit...že by ten skaut? 😠
Takže si dnes říkám, je za mnou, už jsem řekla NE a zítra zase začnu jíst jako člověk 🙂 Se mi ulevilo 🙂

marie_m
29. led 2009

dobre ranko, kocky, tak ja se vcera drzela, byla sem vecer na dance, ale byla to posledni hodina, achjo, musim najit neco jinyho ☹ no a pak si dala salat a manzilek mi privezl chicken nuggets 😀, ale v pohodce...
..mam pocit, ze na me asi neco leze bo co, tak snad to prekonam, pac neci bejt nemocna, kurva fix

leni, ja jsem o tom premyslela, proc je tpo tak, jak je...ze obcas polevim a pak se nemuzu znova nastartovat a u me to neni vyvolany zadnym stresem, myslim, spis proste nekdy mam chut se prezrat, tak se prezeru, ale musim se hnedka vratit do normalu, coz se mi zatim uplne nedari, si dat jeden den zraci a druhej hnedka hubnouci, takze sem si rekla, ze si vyticim v tydnu den, kdy se nebudu vubec, ale vubec hlidat, ale musim se ten nasledujici den hnedka do sebe pustit!, tim, ze hodne sportuju, tak si to snad muzu dovolit, navij,jeden den v tydnu zase takovou skodu nenadela, protoze ty 2 dny, co sem se nedrzela od pondelka na my vaze nezanechaly zadnou stopu..

dnesku du na ty lymfodrenaze, tak pak poreferuju

roz, ja bych ten clovickov asi tenhle tyden radeji neresila, protoze vsude litaj bascily, nenechame to na pristi?...vzala bych sebou i kocarek, at si ma kuba kde dat polednaka a muzeme pak skaknout nekam na obidek, co?

leninn
29. led 2009

Ahojky holky,
Maru, já právě přemýšlím nad tím, proč mám někdy tak strašnou chuť sníst vše, na co vidím...stejně je mi pak zle...tak proč? Proč se chce člověk někdy pořádně nažrat, když mu to s konečném výsledku nepřinese nic příjemného? U mě je to asi v tom, že jím rychle a hodně, takže pořád cítím hlad a pocit na prasknutí přijde později... 😠 ☹

Když jsem ale jedla často a málo, prostě snědla jeden rohlík a počkala, tak jse za chvíli byla naprosto spokojená, šlo jen asi o těch 15min-20min po jídle počkat. Takže dnes se pokusím zase vydržet počkat a věřím, že budu nejen v pohodě, ale dostaví se pocit blaha z hezkého dne 🙂 Se na to večer těším, až si po večerním aerobiku dám pouze a jenom kávu a řeknu si:"dnes jsem to zvládla" 🙂 😉

Hezký den, kočky 🙂

marie_m
29. led 2009

leni, ja ti nevim, ale ja mam proste jidlo rada, je to zavislost, takze u me mozna proto!

rozela
29. led 2009

ahoj ženy! leni a mari, dneska mě nemáte šanci překonat. dnes jsem prase dne, ba i možná týdne 😀 posnídala jsem 2 čokoládový koblihy, a páč se mi nějakym zázračnym způsobem neudělalo (zatím) blbě, zvalila jsem ke sváče ještě jednu 😀 😀 😀 vím, že to neni vtipný, ale trápit se tím nebudu. možná později, až mi začne být zle 😅

mari tak domluveno. příští týden začlovíčkujem 😉 jinak to je dobrý nápad, jeden nehlídací se den. dovolit si to můžeš určitě, pže sportuješ hodně.

leni já bych taky ráda přišla na kloub tomu, proč se mi někdy totálně zatemní mysl, sežeru na co přijdu, a pak je mi blbě. kor co se sladkýho týče. normálně nemám problém se mu vyhýbat, pže vim, že mě pak čekají muka. ovšem někdy, jako kdybych měla v hlavě díru, sednu a žeru. možná že když si to tělo žádá, vypne mozek a nechá volný průchod pudům 😀

prami zajímavý článek k zamyšlení. rozhodně na tom něco bude.

marie_m
29. led 2009

ja si myslim, ze to ma dost co delat s tim,teda apson u me, ze ja sladky nemusim vubec, normalne me nenapadne si koupit treba koblihu nebo cokoladu, ale jak jim zdrave a obcas vydam za den vic KJ, nez prijmu, tak telo je oslabeny a potrebuje sacharidy(tuky), takze proste du a jednou za cas si koupim banany v cokolade 🙂 a nebo moji milovanou milu 😀

ja hresim spis na slany, miluju tvrdy salamy 😀 bagety a tak 🙂

kitty68
29. led 2009

ahojte
dekujem za prani
tak vcerejsek probehl v poklidu, fotky a video prihodim az bude cas, respektive az se petrovi omrzi hrat battlefield na laptaku 🙄

ja js teda se snazila cely den ji rozumne, ale ellus odmitla jist dortik tak js se obetovala a snedla i jeji dilek 😅

no musim priznat ze uz vubec nevypada jak mimi

brambur doufam ze mamku to brzo prejde, tak samo sonicku

bramburka
29. led 2009

tak abyste si nemysleli... dnes po obede, mastnych spagetach bolognese... jsem si rozkrajela banan, na to nastrouhala čoko a zahrnula šlehačkou a je mi po dlouhé době dobře.....................................................

kam chodíte odo človíčkova? na budějárnu? se k vam přidám 😉