Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

zalda
10. zář 2008

by mě zajimalo jak dlouho nám to vydrží, ale abych řekla pravdu, tak to že budu s někým držet dietu, tak je to lepší, víc mě to hecuje.

janulle22
10. zář 2008

to me taky...aspon nemuzu a ani nechci zklamat... 😀 kolik chces zhubnout..?

zalda
10. zář 2008

No zatím nebudu dělat velký plány, ale pro začátek to bych chtěla 10 kg, abych zhubla na 62. A když se mi to potom zadaří, tak bych to ráda ještě sthla na 58 a u toho bych už zůstala. Můj ex mi říkal, že bych mohla zhubnout až na 55, ale to už je moc. To bych měla aji podváhu.

janulle22
10. zář 2008

ja chci na 55 takze asi 24kg no takze chtet muzu uvidime jak to pujde...snad nam to pujde dobre...odkud jsi..?nejsi treba z brna...?

zalda
10. zář 2008

Já jsem z Brna, rozená brňanda. A ty?

janulle22
10. zář 2008

ja se sem prestehovala takze taky brno🙂

zalda
10. zář 2008

Teda to je super 🙂

janulle22
10. zář 2008

a z ktere konciny....,?

zalda
10. zář 2008

Já jsem z juliánova, jak kousek od spalovny.

zalda
10. zář 2008

promiň neumím psát 😅

janulle22
10. zář 2008

tak to mame k sobe daleko...:(ja jsem z medlanek(reckovice)

zalda
10. zář 2008

No jo medlanky, tam dřív bydlela kamarádka, je to trochu z cesty. Ale i tak se to dá. Vždyť Brno je tak malý. 😎

rozela
10. zář 2008

ahoj děvčata, koukám, že jste nám tu pěkně rozjely konverzaci 😀 . jak jsem to tak pročítala, dovolím si maličkou poznámečku. zapíjet každé sousto vodou je na prd. naředíš si tím žaludeční kyselinu a hůř to pak tráví. když už, tak je lepší naklopit třeba půl litru vody 30 min před jídlem, nebo se holt napít až po jídle. 😉

zalda
10. zář 2008

tak to raději před jídlem, než až pak, protože to bych se nacpala jídlem a pak bych už toho pak moc nevypila, ale dík moc za radu. 🙂

janulle22
10. zář 2008

brno je maly jo 😀 ?me pripada obrovsky....🙂semse nasvacila rohlika a porad chlemtam vodu>...🙂

rozela--njn rozjely... 😀 a kde je vas vic jako 😀

zalda
10. zář 2008

Tak mě teda přijde, že je Brno malý,všechny cesty končí buď na čáře nebo na nádru. 😀 Ale řečkovice jsou přece jenom trošičku daleko.

janulle22
10. zář 2008

ses druhej clovek ktereho tu znam...ale jedinej virtualne 😀 ...jeste ze doma nema vahu jinak bych na ni furt stala ... 😀 zvazim se az za tyden pojedem domu...sestrenka se vdava tak trosku zhresim..prece na svajve nebudu deklat drahoty... 😀

zalda
10. zář 2008

😀 Tak to jsem si taky vždy říkala. 😀 To zase já abych řekla pravdu, tak já takhle na netu nikoho neznám.

janulle22
10. zář 2008

co lzes znas...me 😀

zalda
10. zář 2008

To je fakt. Si mě dostala 😀 😀 😀

janulle22
10. zář 2008

😀 😀 😀 😀 😀

janulle22
10. zář 2008

chce to najit nejake cviceni...

zalda
10. zář 2008

to jsem našla na webu stránku, kde je cvičení na všechny části těla, jen co to najdu, tak ti pošlu odkaz. S těmito cviky nemusíš potom ani chodit do posilovny.

rozela
10. zář 2008

jani nejvíc tu kecáme večer, když prďolata usnou 😀 to je pak klid a hlavně zaměstnáme ruce, aby se nechopily jídla a nedopravovaly ho do huby 😀 😀 😀 😀 😀

janulle22
10. zář 2008

rozela---tak to je ftipny 😀 😀 😀 😀

zaldo myslela jsem spis chodit nekam...aerobik a tak.... 😀

rozela
10. zář 2008

no ale když to tak vezmeš kolem do kola, tak je to praktický 😀 😀 😀

janulle22
10. zář 2008

😝 😝 😀 😀 😀 to teda jo...

zalda
10. zář 2008

To mě taky napadlo, ale jelikož chodím do práce a pracuji od nevidím do nevidím, tak už ten aerobik moc nestihnu, kamoš mě chtěl dokpoat spinning, ale kvůli práci se mu nepodařilo. A zase jsem si říkala, že kdybych chodila někam cvičit, tak s někým, samoté se mi moc nechce, je to tak trošku nuda.
Rozelo to s tím psaným bylo dobrý, jsem se fakt pobavila. 😀

janulle22
10. zář 2008

tak to je blby s toupraci...to by se nam tezko kombinovalo... ☹ tak asi budem muset cvicit doma...ale to je nuda.-...

zalda
10. zář 2008

A ty by jsi mohla v kolik, já bych to tak možná mohla stihnout na šestou.