Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

rozela
12. zář 2008

dámy, tak já vás upozorňuju, že to je žráááádlo!!! teda ta cuketa. 😵

leninn
12. zář 2008

Maru, vše nej...

Komet: díky, byly jsme dnes u dr. tak už máme 73cm a 8850g 😀

Pavli: to je mi líto, tak se držte, ať už je líp. je to hrůza, když jsou mimísci nemocní...já to ještě nezažila a děsím se toho, až to jednou přijde😖

Zalda: ať je to s přítelem už ok, pokud tedy Ty chceš 😉

Jani: já zeleninu miluju, v tom si myslím, že mám oproti Tobě k hubnutí výhodu 😒 Ale něco jíš, tak si dělej to, co jíš 😉

Rozi, jsi číslo, ale je fajn, že to hubnutí bereš s humorem, jde to pak líp, než si pořád jen nadávat, že? 😀
Jinak recept vypadá dobře, já pór také ráda, tak zkusím, až ho budu mít 🙂

janulle22
12. zář 2008

lenin...no to ma treda raaadnou vyhodu,ale i tim ovocem se da neco shodit...ne...? 😅 ...no uvidime jak to pujde snad bude ubytek...

leninn
12. zář 2008

Jani, jasně, že bude 😉 Ovoce je také ok, akorát že prý obsahuje víc cůkrů, což je asi fakt, protože je přeci jen sladší než zelenina...

janulle22
12. zář 2008

no to asi obsahuje...ale lepsi jak nic ze... 😀 ?no koupim si aspon tu mrkvu a jogurty...nevis o nejakym dobrym a malo tucnym...?

rozela
12. zář 2008

😀 bez humoru hubnout nejde 😀 😀 😀

jsem se napráskla tou cuketou. pošmákla jsem si, v bříšku jako v pokojíčku a ani to moc kalorií nestálo 😀

jenom by mě zajímalo, kde se do teď ta cuketa předemnou schovávala? 😀 😀 😀 taková mňamka a já to znala akorát z vyprávění 😀 😀 😀 😀 😀

janulle22
12. zář 2008

no nic valiiiiiiime na nakupy......... 😀 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

rozela
12. zář 2008

hmmm, užij si to jani, my pojedeme též, tak se těším 😉

zalda
12. zář 2008

No já jsem si chtěla taky dneska jít koupit nějaký kecky, abych měla v čem hopsat, ale možná půjdu až o víkendu.

rozela
12. zář 2008

zaldo běž si udělat radost. počítám, že si ale budeš muset nejdřív dojet domů pro peněženku, že 😉
je to pech, ale budiž ti útěchou, že v tom nejsi sama 🙂

kometka5
12. zář 2008

tak já seteď vrátila od tchánojc, jsem totál přežraná, a to jsem si dala 2 řízky bez ničeho, ale asi prasknu, je mi hrozně blbě.... ☹ jdu si lehnout nebo to možná půjdu zvrátit na záchod... ☹

janulle22
12. zář 2008

rozela nebyli jste vcera nahodou nakupovat...?

holky tak jsem si nic nekoupila... ☹ hold v globuse co bych chtela...tak prej zitra pojedem do tesca...tak snad tam... 😀

janulle22
12. zář 2008

zaldo---do kolika maj tamani zitra otvorene...?v globu sem se divala v tom sportu a 3/4 elastaky 1100kc nejsem debil... 😉

leninn
12. zář 2008

Jani, já už jsem teď jak magor, jdu do obchodu nakupovat a čumím kolik co má kJ, u jogurtu zvláště, protože je v tom nehorázný rozdíl, já třeba milovala Floriana vaječňákovýho a o tom si už teď nechávám zdát, protože byl šíleně tučný, kupuju převážně odtučněné, často bílé...manžel by se pobl*l....ten má rád smetanové, tak jemu je kupuju 🙂 😉

Rozi, že je to mňamka, viď? Já ji moc ráda, moc dobrý 😀

Komet: snad to zůstane, kde má...já řízečky nepapám, ani uzeninu, paštiky a maso téměř ne.....to už musí být, většinou, když mamka zatlačí, že bych měla 😖

leninn
12. zář 2008

Jinak já za chvíli jedu na kole na trénink, což by bylo úplně ok, ale pak jdu s kamarádkou do hospůdky a to se neobejde bez něčeho mňamózního, takže?? Ale prdím na to, strašně se na to těším 😀 😀 😀 😀

Hezký večer i Vám 😀 😀 😀 😅

paseky
autor
12. zář 2008

ahojky hlásím návrat z dovči na váhu jdu v neděli až po cestě splasknu atd.

co dělají kila kočky???? dočítat nebudu to bych asi nezvládla 😉

zatím páááá

rozela
12. zář 2008

nazdááááár pas!!! tak jak bylo? jak ses držela nebo nedržela 😀 ? povídej, přeháněj! 😀

paseky
autor
12. zář 2008

hoj no snažila jsem se co to šlo, měla jsem jen 3* zmrzku a větčinou jsem jí ani nedojedla a 2* pizzu napůl ten výseč s dětma nabo manža pomohl a jinak na váhu až pak v neděli tak uvidím, ale myslím a doufám, že váha bude snad stejná nepřejídala jsem se a pila vodu, a víno a to bude as problém no uvidím

rozela
12. zář 2008

jani byli, ale to byla cílená návštěva galerie butovice, konkrétního obchodu a koupě konkrétních boxerek pro prďolku 😀 .plus samozřejmě kukačka všude okolo, takže pár hodin zabitých 😀 😀 😀 dnes byl malý s babičkou a dědou, takže jsme jeli sami. měla jsem vyhlídnuté supr botky na podzim, ale jak se tak stává, nakonec jsem si koupila kulový, zato za mrňouse jsem nechala v obchodě litr. 😎 hlavně jsem potřebovala zmapovat různá elektra. máma bude mít 50-tiny, tak jí chceme se ségrou koupit gramofon. má doma šílenou sbírku LP-ček, ale nemá je na čem hrát a touží po něm už nějaký pátek. no a taky jsem mapovala jiné botíčky 😀

a v neposlední řadě jsem zhřešila. u "mekáče" jsem si dala chickenroll. ☹

rozela
12. zář 2008

pas, kloubouk dolu! si fakt 1! já se na dovče téměř vůbec neovládala a samozřejmě šlo něco nahoru. cítila jsem to na sobě i na oblečení, ale už jsem "splasklá" 😀

holky a průkak!!! jak furt melu, že si koupím váhu, tak jsem si na to včera ani dneska nevzpoměla a cestou domů mě málem kleplo! lítám po obchodech, ale váhu nemám. tak si to musim napsat velkym písmem na papírek a v neděli, až pojedu se ségrou pro ten gramec, tak ji tam rovnou koupím. (při mým štěstí nechám ten papírek doma)

paseky
autor
12. zář 2008

roz 😀 😀 😀

no jeslti jsem 1 nevím. ale jak jsem na pláži pozorovala svoje"dvojčata" taky "tlustoprdky" jsem si říkala nežer nežer podívej jak vypadáš a tak i proto jsem se držela, jsem zvědavá na váhu dám pak vědět

jo a nezapomeň na Váhu jasný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rozela
12. zář 2008

rozkaz! 😀 😀 😀 to je fakt nutný, jinak se v pondělí nebudu moct zvážit a to by byl fakt průser.

paseky
autor
12. zář 2008

😀

no nic mizím tak zatím pááá pěkné hubnutí

rozela
12. zář 2008

právě mě potrestal trávicí systém za moje hřešení. sem se málem vy....la z podoby. ještě že mám takovýho hlídače, příště si dám pozor, co jím 😀 😀 😀

tak mě napadá, dnes jsem tu nezaznamenala cairu. snad ji nepřepadla choroba po té migréně.

marie_m
12. zář 2008

cau babky, tak ja se neska s jidlem opet nehlidala, ale jedla sem uz min 🙂

vsem marodum prejeme brzky udraveni!!!

predstavte si, ten nas mrnous ma za par dni dva roky, dneska dostal svoje prvni kolo a jezdi na nem...ja se snad poseru, jak je sikovnej, tak sem se vam musela hnedka pochlubit

mne zacne tvrdej rezim v pondeli kocky moje, to pujdou kilecka samy dolu, jak se kolem kubika nezastavim, jeste s tou pazourou

roz, nejak sem to asi prehlidla, ale z ceho ti bylo blivno?

paseky, vitej "doma" 🙂

rozela
12. zář 2008

😀 mě nebylo blivno, jenom žaludek a střeva nepřijaly asi toho chickenrolla z mekáče, tak to prolítlo skrz a šup spodem do keramiky 😀 😀 😀 kometce bylo blivno po řízkách.
mám takový dojem, že jak si organismus zvykne na lehčí stravu, tak pak stačí nějaký větší hřích a už trestá.

ty jo, ale řeknu ti, že je kubča šikulka. bude drandit na kole, akorát nevím, jestli z toho bude unavenější on nebo ty😀. kdy má narozky?
ondřej dostal taky k 2.narozkám kolečko,ale neumí na něm. je fakt, že nikdy neměl ani odstrkovadlo, ani tříkolku. odstrkovadlo nám nedoporučila rehabilitační a tříkolku jsem nechtěla, když už tak kolečko. jenže špatně dosáhne na šlapky, tak mu to nejde. musí ještě trošku porůst 🙂 zato když jsem viděla, jak se u kámošky zamiloval do motorky(odstrkovadla), tak jsem mu ji taky koupila a to bylo radosti. první den z ní slezl jen když šel na nočník, dokonce jsem mu musela dovolit, aby si ji vzal do postele, a když usnul, tak jsem ji uklidila. jsem ráda, že má aspoň něco, na čem může drandit 🙂

janulle22
12. zář 2008

rozelo ty si fakt super... 😀 😀 😀 me se to taky stava ze jdu koupit neco sobe a nakonec to utratim za malyho 😀 😀 😀

holky maminy je to sice mimo tema ale nemam se koho zeptat 😖 kdy jste zacali ucit na nocnik...?Adik ma 1rok a 2mes...
snad se nebudete zlobit...

marie_m
12. zář 2008

roz, my meli odrazedlo, pak motorku a ted mame kolo...je super, je mu akorat a ma slapky pod nim, ne jako vetsina kol vpredu, takze na ne pekne dosahne...popisuju to jako kripl, ale snad mi rozumis 🙂
narozeniny ma 22.9. a unavena budu samozrejme vic ja, jako u vseho, co s nim delam, mame doma dost dost dost hyperaktivni dite...a s tim usinanim s novyma vecma, neska sem spat s helmou, ale nakonec jsem ho presvedcila, ze ne 🙂

janulle22
12. zář 2008

marus---sikulka prcek... 😀 to ti dava asi zabrat co...?

rozela
12. zář 2008

tak já to nehrotila, načetla jsem literatůru, sjela moudré stránky a tak kolem roka a půl jsme občas nočníkovali, ale sám začal až kolem 2. roku. najela sem na systém "dole bez" takže sem maximálně utřela podlahu, když to nestihl, ale fakt tak za 3-4 dny začal nočníkovat sám. každý čůrání a bobek jsme strašně obdivovali a chvála nebrala konce, tak ho to bavilo 😀 teď má plínku akorát na noc, a když jedem někam autem nebo mastnou tyčí(rozuměj MHD).
myslim si, že máte ještě čas, ale když se mu to bude líbit a půjde mu to, tak proč ne 😉