Začínám s "dietou". Přidejte se

paseky
6. srp 2008

ahojky, koukala jsem na sebe do zrcadla, a řekla jsem si už dost. musím se sebou začít něco dělat. chtěla bych začít s dietou , ale žádná dělená strava, žádný orášky, žádnyý hladovění. Chci se snažit na rady těh zkušenějších naučit jíst pravidelně malý množství a doufám, že zhubnu. chcete se nědko přidat, protože ve dvou se to lépe táhne. budu ráda.

kitty68
31. srp 2008

dej si tam kery catona 😀

nobody
31. srp 2008

paseky ... dobrý systém ... já se bál, že to bude "zas" ve stylu pár jogurtů a jabko ... jak to tu už někdo kdysi dělal ... tak ať se daří

caira
31. srp 2008

hele nobody co ty se mas co bat, mazej odsud..taky vlezes vsude, co? 😀

Kitty, ty vole, tak to bych se jeste musela zacit rvat koblihama a chicken tikka abych ji dohnala 😀

kometka5
31. srp 2008

tak já k večeři měla grilovaný křidýlka. to jsem zvědavá zítra na to vážení. já jsem nějak každý den celý týden něco pokazila... ☹

leninn
1. zář 2008

Caira: tak už to ode mě máš v IP...

Musím uznat, že Nobody má ale pravdu, tento systém je super, jíst často a míň...

Jinak, tak jakou kočku jste si daly na tu lednici? Já se tedy přiznám, že je to tělo Aleny Šeredový, každý ji asi zná, že? 😉 Jóóóó, kéž bych se jí aspoň trošku přiblížila...

caira
1. zář 2008

leninn, seredova ma telo krasny, mrcha ho ma zpatky uz i ted po diteti 😀

jinak kocky hlasim,ze jsem se dneska zvazila a mam jen o kilo min za cely mesic [ pisu si to do kalendare]
zacinala jsem 4.8 s 69.9kg a dneska mam 68.9 [ jenze nevim jestli je to ovlivneno, ze jsem v nedeli dostala MS]

mimochodem premerit jsem se snazila, ale nema to smysl, v pase sice dobry, ale jak mam z ms desne nafoukly bricho tak mi to hned dava 3 cm navic..tak se premerim za par dni az splasknu 🙄

caira
1. zář 2008

kocky, jinak chvalim ty, ktere uz mi poslaly IP s udaji, uz jsem je zanesla do tabulky

dala jsem tam u sebe vsechny miry krome tech boku, pac mi to pres to nafoukle bricho fakt nejde, ostatni miry mam stejne takze hadam,ze az splasknu tak doplnim, hadam, ze to bude stejne..

holky me to tak depta, ze jsem za cely mesic zhodila jen to jedno jedine blbe kilo? ja doufala, ze uz budu mit dole tak minimalne 3 😢 jsem fakt lempl, porad nemam tu mrchu na to cviceni, takze se porad nutim se hybat,ale ja to doma proste neumim, tak radeji chodim na prochazky s kocarem.

Jdu krmit, dite na me jeci hlady 😎

kometka5
1. zář 2008

Tak míry jsem poslala... 🙂

já sjem to taky včera dostala, ale nijak se to na mírách neproojevilo, já na tohle moc netrpím, kromě toho, že je mi první den hrozně blbě...

tak já mám dole za měsíc 2,2kg. takže jsem very spokojená... 🙂

caira
1. zář 2008

kometka to je fakt super, 2.2 je bezva to je vic jak pul kila tydne to je fakt tak jak to ma byt.

kocky co si takhle povymenovat nejake ty receptiky, co treba jite na obedy a vecere? me se strasne spatne hubne protoze nemam porad inspiraci co jist,mam porad pocit, ze jim jen ty blbe suchary, ale rada bych mela pestrou stravu a taky jedla neco tepleho a pritom drzet nizko KJ.

co rikate? mate nejake napady???? prooosiiiiiM!!!!!

swead
1. zář 2008

cairo, máš ode mě IP 😉

pavla80
1. zář 2008

Ahojky!!!!

Cairo tak mé míry máš taky.No není to žádná sláva,ale ani žádný děs.Nic jsem naštěstí nepřibrala a to jsem 3 dny hřešila.Jinak receptíky moc asi neporadím.Já obědy jím stejné jako celá rodina,ale jím mín dávám si to na dezertní talíř 😀 .Jinak dělám hodně pomazánky z tvarohu nízkotučného,jím tmavé pečivo,nízkotučné jogurty,ovoce a zeleninu a dost často dělám zelné saláty.Tak,ale to jsem ti asi moc neporadila že?Mě taky připadá,že jím dost často to stejné 😒

No jinak já začala 8.8 a dole mám 4kg,ale už se to podle mě stoplo a ted musí nastoupit pohyb,jinak to dolů nepůjde 😒 😖

Kometko super!!!!!!

No půjdu asi taky pohledat,nějakou krásnou modelku,ale nevím jestli mě to nebude naopak spíš deprimovat,když se kouknu na sebe 😀 😀

caira
1. zář 2008

holky super, vsem gratuluju k ubytkum a ja a kitty se pujdeme zbicovat, ze jsme jeste pribraly 😀 😀

jeste mi chybi IP od prochi, rozely a pauly a pak uz jsme vsechny a poslu vam maila.

Jinak super napad davat si to na desertni talir, to bych taky mohla delat, navrsim to proste vsechno do vysky 😀

leninn
1. zář 2008

Cairo, Roz je na dovče, ta pošle údaje, až se vrátí....
Prochi a Paula snad dodají 🙂

Já jsem třeba včera dělala plněné papriky, ale protože nejím maso, tak jsem se pro sebe dělala s cuketou, houbami, rajčaty, olivami a balkánem-udělala jsem takovou směs a pak ty papriky naplnila a dala do trouby. Byla to strašná dobrota a 1 ta paprika mě vyšla necelých 500kJ, snědla jsem dvě a byla jsem pěkně najedená za zhruba 1000kJ 😉 Zkus to, já to tedy budu dělat častěji...

pavla80
1. zář 2008

Caira do výšky to sice nevrším 😀 😀 ,ale vypadá to líp na dezertním,mám pocit že toho mám hodně,protože mám plný talíř 😀 😀

kitty68
1. zář 2008

ja si to du hodit 😝

ja si vezmu misticku od elloucha 😉

kometka5
1. zář 2008

tak já taky jím z dezertních talířů a většinou jím, co dělám V. ale v mini porcích.

tak já si rozhodně nevylepím nějakou hubeňourku na lednici, byla bych jenom naštvaná pokaždé když bych se naní podívala, ještě by se mnou mlátila ta nespravedlivost, že všude píšou, jak modelky normálně jí a jsou takové a já taky normálně jím a jsem maková... ☹

jinak já jsem najela na tmavé pečivo, hodně jím lučinu, ovoce, zeleninu přiznávám moc ne, ale ty papriky znějí luxusně, a hlavně všeho málo. a do toho třeba ten hermelín je stále v lednici, takže jsem mu odolala, teď už moc chuť na něj nemám, ale dala bych si bramboráky...takže se snažím vyloženě vyhýbat takovým kj bombám...

ode dneška se přes ulici v bazénu cvičí, říkala jsem si, žebyhc mohla chodit, ale nemám hlídání. je to sice i od osmi, ale to mě se už nechce, ale mohla bych říct mojí mami, aby tu hodinu pohlídala...tak uvidím, jak dlouho mi to vydrží...

leninn
1. zář 2008

Komet: to cvičení ve vodě musí být supr, prý je to hodně náročné a zároveň se tím nezatěžují klouby, jako při jiných sportech...taky bych to chtěla někdy zkusit, ale bydlíme na vesnici, takže bazén žádný...ale nevadí, musím si najít jiný druh pohybu 😉

Ty papriky zkus, můžeš si do toho dát co chceš a já jsem si říkala, že tím balkánem kJ stoupnou, ale té směsi bylo tolik, že jsem tím naplnila 6 paprik, takže se energie hodně rozložila 😀 Což je bájo...manža k tomu měl sice opékané brambory, ale já odolala a měla to bez nich a i tak jsem si bájo pochutnala a vážně se najedla... 😉

marie_m
1. zář 2008

holky, tak ja mela vcera mega zraci den/vecer, ale i tak od posledniho vazeni 1,5 kg dole i s tou posranou sadrou - ta vlastne asi taky neco vazi, co? 🙂

jinak leni, ja jim hodne ryby a kureci, oboje nejlip se zeleninou, bud cetsrvou bo mrazenou s brokolici od fiindus, ta je hrozne dobra 🙂

caira
1. zář 2008

holky ty papriky zni dobre a jak dlouho se to pece? musi se to nejak podlivat? ja nikdy plnene papriky nedelala, tak se nezlobte,ze se ptam jako debil 😅

leninn
1. zář 2008

Caira: dělala jsem je na plechu spolu s těma bramborama, na plech jsem rozetřela olivový olej(úplně jen aby se neřeklo a nebyl holý plech) a tím jsem potřela i ty papriky,jen aby byly jakože potřené, dělala jsem je asi tak půl-třičtvrtě hodiny,ničím jsem je nepodlévala, jen jsem kontrolovala, aby se nespálily a otáčela jsem je...

Maruš: tak to je mazec, ta sádra musí mít aspoň dvě kila, ne? Takže jsi se sádrou měla o kilo a půl dole? To je bájo, ne? Až tu sádru sundáš, tak budeš mít dole deset 🙂 Super...
Jinak ryby jsem si teď chtěla koupit, ale mě přijde, že se to teď nejak šulí...koupila jsem si nějaké filety a nedalo se to jíst, fuj hnus, plné kostí, manža taky nadával a nakonec jsme to vyhodili...je fakt, že byly levné 😠 takže teď chci koupit něco lepší, raději si připlatím, než aby to byl takový hnus jak minule...
Já kupuju mraženou zeleninu také s brokolicí, ale od Nowaca 🙂

kitty68
1. zář 2008

jako ja mam ted chut na ty papriky, jdu si hltnout vody at me prejde

marie_m
1. zář 2008

leni, kup si pangasius, to je vyborna rybicka, bez kosticek, ja to hodin na maslo a za 10 min to je v panvicce hotovy 🙂

leninn
1. zář 2008

Maruš: přesně to plánuju, už mi někdo říkal, že ten pangasius je dobrej, tak když to píšeš ještě Ty, tak jdu do toho...mňamy, už jsem rybku tak dlouho neměla 😖
Njesem moc na maso, ale v těhu jsem se snažila jíst aspoň ryby, ty jsou dobré...

caira
1. zář 2008

tak damy, pripravte seeeeeee, otevrete si emaily TED! 😀

kdyby to nekomu nedoslo tak dejte vedet na maila a ja to preposlu znova...

caira
1. zář 2008

tak diky kitty jsem ted zjistila, ze se mi tam vloudila chyba, misto boku se mi tam dvakrat zobrazuje hnata, takze pockam az mi kitty rekne kolik ma pres zadek a pak to doplnene poslu jeste jednou.
TAkze sorry!

leninn
1. zář 2008

Cairo, až to pošlez znovu, tak sem kdyžtak napiš, protože mě en první mail s chybou nepřišel 😖 Možná to jen dýl trvá...

caira
1. zář 2008

holky poslano, napiste mi az vam to dojde, at vim,ze to chodi..

marie_m
1. zář 2008

cairo, mne to doslo uz poprve, diky, ze se nam o tu tabulku tak pekne staras 🙂

leninn
1. zář 2008

Cairo, tak mně to zase nedošlo....
pošlu Ti ještě jednou mail do IP, ju? Zkus to prosím znovu, jsem celá zvědavá... 😉

swead
1. zář 2008

cairo, mailík došel děkuju 😀