První tanec na svatbě - jakou písničku jste měli?

leninka800
26. črc 2021

Ahoj holky 🙂
Prosim na co jste tancovali na svatbe jako na prvni tanec? My s pritelem nejaci tanecnici nejsme takze nejakou pomalou treba i rockovou baladu...
Poradte prosim 🙏❣

felixfelicis
26. črc 2021

Vybrala bych si nějakou oblíbenou písničku nebo co pro vás má nějaký význam...ja jsem nám tehdy vybrala něco, co mi přišlo děsně cool, ale slyšela jsem to poprvé při prohlížení Beremese, a teď si ani na ten název nevzpomenu 😀🤦‍♀️ a je to skoda, dneska bych vybirala jinak.

alokina
26. črc 2021

My jsme od začátku věděli, že to bude na naši písničku, od Mirai Otchi a moc dobře se na to netancovalo 🤔😁

miskamed
26. črc 2021

@leninka800 Arakain Zimní královna. Mělo to pro nás hodně osobní význam ❤️

maki90
26. črc 2021

@leninka800 ahoj my tančili na You And I od Scorpions. Pěkný hodící se text a tancuje se na to dobře, prostě plouzak 🙂

codal
26. črc 2021

My jsme tančili na Stand by me...

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
editah222
26. črc 2021

U nás to bylo jasné Mišík-Večernice, protože to proste byla a je naše společná píseň.

terezfr
26. črc 2021

My měli Perfect day od Lou Reeda. Museli jsme vybrat něco neutralniho, protože náš hudební vkus se absolutně neshoduje 🙂 píseň je to nádherná a i text seděl.

rnika
26. črc 2021

My měli "Prstýnky z trávy", protože do poslední chvíle nebylo jisté, zda prstýnky budou ( šli poštou ze zahraničí a nakonec dorazili den před svatbou... 😅)

pavelkamat
26. črc 2021

Tančili jsme na Unchained melody.

zuzha31
26. črc 2021

@leninka800 my meli od Bonnie Tylor - total eclapse to heart

gracinka7
26. črc 2021

@leninka800 měli jsme kapelu, takže jsme vybírali píseň z jejího repertoáru. Chtěli jsme Endless love. Akorát nám zahráli úplně něco jiného. Netuším, co to bylo 🙈

levandule_k
26. črc 2021

Já si nepotrpím úplně na současné hity z rádia. Líbí se mi Elvis Presly Always on my mind, Can´t help falling in love. Váhala jsem nad Sound of silence od Simon & Garfunkel, ale přišel mi ten text smutný, ale mám ráda film Absolvent. Uvažovala jsem i na Ještě, že tě lásko mám v podání Petra Koláře. Nakonec jsem zvolila Perfect day od Lou Reeda, protože je to nádherný song, jediná nevýhoda je, že ta písnička je krátká a v půlce už se mnou chtěl tancovat tchán, tak jsem pak ze srandy říkala, že jsem si měla zvolit November rain, protože je o dost delší 🙂 Manžel na návrhy vždy kývl, že je to dobrý, že se mu to líbí.

elsy3
26. črc 2021

My jsme zvolili Stand by me a bylo to super 🙂 taky nejsme žádní tanečníci, muž měl navíc zlomený kotník, tak jsme se spíš kolébali 😀

goovana
26. črc 2021

@leninka800 my měli Elvise Presleyho-always on my mind

zelenaesmolda
26. črc 2021

@zuzha31 total eclipse of the heart

jasemin26
26. črc 2021

My měli,ještě že tě lásko mám. Ale záleží i na vašem vkusu s zda se schodnete nad stejnou písní

babulinkab
26. črc 2021

Dívka s perlami ve vlasech

pinkyy
26. črc 2021

Meli jsme od Kolare Jeste ze te lasko mam a pak jeste druhej tanec Dream on od Nazareth 😍

kevi1
26. črc 2021

My sme chceli tancovat waltz a moc "modernych" pesniciek, ktore by fakt cely cas sedeli do rytmu waltzu nie je, tak sme mali klasiku a namixovali sme to plynuje do Annie's song a zatancovali si aj valcik.

uzivatelkapetra
26. črc 2021

Ty jo ani nevím, prostě nám tam zahráli něco pomalého a my jsme cajdali

dura175
26. črc 2021

@zelenaesmolda @zuzha31 Též jsme měli Total eclipse of the heart od Bonnie Tyler 👍🏻

pajulisek
26. črc 2021

@miskamed tu jsme taky měli ❤️❤️

la_amanita
26. črc 2021

Stereophonics - You're My Star

zelenaesmolda
26. črc 2021

@dura175
ja jsem ji nemela,jenom jsem opravovala nazev pisnicky :D

raquelka
27. črc 2021

My měli book of love

dominika963852
27. črc 2021

@codal My také :D

85hanina
27. črc 2021

My vybirali z repertoaru zive kapely a nechali jsme si zahrat Uz nejsem volna... A segra mela Laska na sto let

jaja01k
27. črc 2021

Guns N’ Roses: Don’t cry

petulkadodo
27. črc 2021

@leninka800 My měli Moon River, je to krásný walz a nádherná píseň