• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dětská móda

21. května 2014 
Taky jsem okukovala bekovky,u nás teda výběr nikde žádný,jen v Cocodrillo jsem viděla tuhle, ale paní říkala že mají přijít pak ještě jiné barvičky i jako set s kraťasama,ale zase ta cena je 300,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen za ni
18. dub 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa jojo, odpoledne jedu, snad je ještě mají, vím že měli všechny stejné, jen barvy byly béžová, červená, hnědá a myslím černá, jinak stejné nápisy, všechno.... :wink: :wink: :wink: pokud budou, nafotím a klidně Vám vezmu :slight_smile: :slight_smile:

@marhulinka no to asi jo, taky sháním pro holku bez barbie a peppapig :angry:
18. dub 2012 v 11:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka ta je luxusní, ale klučičí úplně :wink:
18. dub 2012 v 11:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
takhle vypadá na hlavičce.... :dizzy_face: :dizzy_face:
18. dub 2012 v 11:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bocinka joo klučičí :dizzy_face: ale na holčičky ji mají ve fialkové a černé s jemným proužkem a pak mají taky super baretky
18. dub 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, obnovuju tema.
Nevite kde sehnat jednodilne teple pyzamo na kluka? Velikost 4-5 let. Vim,ze je maji v mothercare, ale zase jen v uk a rada bych si "osahala" co kupuju :wink:
27. črc 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa něco jako overaly bez ťapek jsme viděla H@M
27. črc 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ladida.l fakt? Diky za tip. Mrknu tam
27. črc 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJTE taky píšu, aby to tu trochu "žilo".
Jak podzimní móda, maminy, co chystáte?
Nevěřím tomu, že by nikdo neparádil.
Kdepak jste všici ?
Já dám pár našich foteček :slight_smile:
S babičkou a z dovolené :slight_smile: :dizzy_face:
10. zář 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanula11 no tak my sice doplňujeme šatník do školky, ale po bazárkách :slight_smile:, babička teď něco nakoupila v HM, ale ještě to u sebe nemáme, takže jsem zvědavá :slight_smile:
11. zář 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se teprve na nákupy na podzim/zimu chystám...něco asi budu objednávat přes net a něco nakoupím,jakmile budu schopná vydržet nějaký čas v obchodě.
Nějaké tipy na klučičího tříleťáka,kdo už jste byli v nějakých kamenných obchodech? Sháním vestu,pak hlavně kalhoty /i zateplený/...bundu na podzim teda mám,toť ale asi jediné
11. zář 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky už něco zimního a podzimního máme, jsme ale docela přeoblekovaní, s dalším pořizováním počkám až to bude aktuální, od mala "předzásobuji" a musím se trochu mírnit (kam to dávat :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ).
I když naše malá skorotříletá se asi přes léto docela vytáhla, co jí bylo větší, je jí najednou akorát, školka to "prověří" :slight_smile: :dizzy_face:
@mates22, snad se babička trefí a budete za fešáka a manekýnku
11. zář 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak babička se celkem trefila a já zjistila, že jsou oběma boty z podzimu, mladej tam má tak ceňťák fóra a dcera o trochu míň...ale nový nepořizuju, za chvilku to bude na sněhule :slight_smile:. To je docela balík, co ušetříme :grinning:
27. zář 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tu nějak mrtvo :confounded: :wink: :slight_smile:
@mates22 tak to je babička šikovná, že se trefila :wink:
Malá má za chvíli tři a já preventivně tchýni napsala, jakou má nožičku a velikost. Abychom nedopadly jako loni, kdy dostala punčošky (které jsem jí chvíli předtím pořizovala ve velkém, takže je absolutně nepotřebovala), co byly naknop, či spíše už out :frowning2: :grinning:. Njn, babička to neví, ale škoda peněz, ne? :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:, nemluvě o tom, že mohla Aďka dostat něco, co by užila :slight_smile: :sweat_smile:
3. říj 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jedeme dneska nebo zítra pro botky malýmu, asi půjdeme do Fare Polaris, mám je odzkoušený u dcery a nikdy neměla ani studenou ani mokrou nožku. Ovšem už teď mám z toho husinu, on vždycky v tom krámě tááák zlobí a já trpím :slight_smile:. Dcera naštěstí má už od jara, kupovala sem do foroty ve slevě, ale klika- jsou jí. Je to z Tchiba, tak jsem zvědavá, snad budou taky v pohodě. A musíme pořídit nějaký fleesový kalhoty, protože na oteplováky to ještě asi není, ale na punčocháky a slabé tepláky už taky ne - tedy myslím, až se ochladí. Bundy naštěstí máme, oteplováky taky - tak to letos nebude taková darda :grinning:
25. říj 2012 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak polarisky nemáme, vůbec mu neseděly, řval, že tlačí a bolí...takže nakonec Primigi s goretexem. A sehnala jsem dceři flísový tepláky, jsem si ani nemyslela, že to bude takovej problém, uf :grinning:
29. říj 2012 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mates22 taky jsme byli vybírat zimní botky, takže my měli hlavně problém s velikostí,protože zrovna tu jako nikde neměli...všude mrňavý a loni jsme byli velice spokojený s Protetikou,letos nemají nic moc výběr,ale našla jsem na netu novou kolekci,jsou jako ty co jsme měli jen v jiným designu...takže objednám asi nakonec přes net.-)
29. říj 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak na zimu už jsme taky vybavený, teda hlavně malý,já musím pořídit nějaké pružnější kaťata:grinning: do svých už se moc nevlezu a modlím se,aby vydržel i kabát :grinning:
29. říj 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak blíží se jaro a musíme dětičkám obměnit šatníky, tak maminky dávejte fotečky a inspirujte mě. :grinning:
3. bře 2013 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanula11 Malá je fešanda.
3. bře 2013 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mlsně koukám na GAPa.-((((to jsou dardy.-(((
3. bře 2013 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přidávám úlovky..všechno už je doma...poslední 3 kousky objednány
14. bře 2013 ve 03:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ještě botičky...plánuji polobotky, botasky a na léto kecky a sandále. Jo musím koupit crosky...slečna je viděla ve školce a neustále je tomu chlapečkovi krade.-)))))))))))zítra mě čekají boty se synáčkem.-(((()ty jeho lodě 46 jsou hnusný a drahý.-)))))))
14. bře 2013 ve 03:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
21. bře 2013 v 18:18 • befado
@befado Pro reklamu a prodej slouží profil profesionála, nikoliv diskuze :unamused:
21. bře 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pet.s Já od Gap na MMB pořídila luxusní jarní bundičku, dělala bych si na ni zálusk sama. :slight_smile: A jak to bylo přes paní, nebylo to ani cenově nějak závratný. Když budeš chtít, pošlu ti ve zprávě odkaz na tu prodávající. Jo a tady je:
24. bře 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mamkamarketa Ježiš co je to za značku?! Uááá.. :dizzy_face:
24. bře 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamilka007 tech saticek?
24. bře 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa Jojo, napadlo mě dodatečně, že to bude otázka trochu vytržená z kontextu, ale myslela jsem ty šatky. :slight_smile:
24. bře 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamilka007 z debenhams myslim, ze to je dilo od jasper conran :wink:
25. bře 2013 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek