Mohu namazat okolí pusinky Imazolem?

lucka662006
3. zář 2013

Ahoj maminky, malá má už delší dobu ekzemek na jedné straně pod pusinkou, jinak má celé tělíčko krásně čisté. Nezabírá řepík, heřmánek ani bepanthen, ani kalciovka, vše mastné to jakoby za den nanášení ještě zhorší. Už nevím, co s tím udělat, zdá se mi, že se ložisko trochu zvětšuje a jakoby uvnitř hojí, ale na okraji vystupují nové pupínky, jakoby se rozlézaly kvasinky.... Nějak takhle se jí to chovalo, když měla kvasinky na opruzeném zadečku, ale to už je dlouho.... Myslíte, že mohu namazat toto místo Imazolem? Děkuji moc za každou radu.

bezejmenaaa
3. zář 2013

@lucka662006 můžu se zeptat jestli jste mazali i zadeček resp.puchýřky z kvasinek Imazolem??? Diky za radu!

lindafr
3. zář 2013

Osobně bych namazala radši framykoinem, ale pokud to má u pusinky tak, že si to může olíznout, dávala bych hodně pozor. Nejmladší to má pod bradou, dvakrát jsem to namazala a už tam má úplný minimum. Jsou to jakoby malý puchýřky, červený, hodně na sobě.

lucka662006
autor
3. zář 2013

@bezejmenaaa ahoj, ano, mazali.

lucka662006
autor
3. zář 2013

@lindafr jsou to taky takový malý červený puchýřky, v jiné diskusi jsem zase četla, že framykoinem raději až když nezaberou ostatní, že je to antibiotická mast, která vyhubí bakterie a kvasinky se právě ještě více namnoží, ale děkuju za radu, framykoin doma nemám, imazol ano...

luthien.k
3. zář 2013

@lucka662006 já bych se toho nebála 🙂

veverka50
Odpověď byla odstraněná
Zobraz