Závislost na nosní spreje. Jak jste se toho zbavili?

berushe14
28. zář 2020

Dobrý den, je tu někdo kdo je či byl závislý na nosních sprejich, jako je olynth? Jak jste se toho zbavili, aby to co nejméně bolelo? Dekuji

natysnovec
28. zář 2020

@berushe14 zvladla... Ver ze jo... Zatu bolest to stoji!!! Jated sem nejstastnejsi...

berushe14
autor
28. zář 2020

@natysnovec jo ale ty nemáš fobii ze zvracení...

natysnovec
28. zář 2020

@berushe14 ale ja to mela po narkoze... Spatne ji snasim...

mimi1004
28. zář 2020

Pomohlo mi právě těhotenství. Jakmile jsem zjistila, že čekám dítě, přestala jsem. A je pravda, že rýma s kapkami trvá týden, bez nich 7 dnů.

berushe14
autor
28. zář 2020

@mimi1004 jasné, ale jak dlouho jsi je brala?

mimi1004
28. zář 2020

@berushe14 Asi 6 let, sliznici v nose jsem měla úplně rozežranou.

berushe14
autor
28. zář 2020

@mimi1004 a to si vydržela úplně beze vseho? Jak dlouho to trvalo? Dekuji

krasna_neznama86
28. zář 2020

Měla jsem několikrát závislost na nosních kapkách, i jsem to takto měla psané a definované od Dr, pomohli mi flixonase, dřív bývalá na předpis, podruhé jsem měla jiné, ale na stejnem principu...

berushe14
autor
28. zář 2020

@krasna_neznama86 jak pomohl lék na alergii na závislost na spreji? Dekuji

mimi1004
28. zář 2020

@berushe14 Ano, prostě jsem nechtěla ohrozit dítě, tak jsem si to stříkat přestala.

berushe14
autor
28. zář 2020

@mimi1004 a jak to probíhalo?

michaela1990xx
28. zář 2020

Stříkám 15 let. I v těhotenství. Snazila sem se přestat prave kvůli těhotenství, ale neslo to. Doktor rikal, ze nez abych z toho byla nervni, ze nemůžu dýchat, tak at si pry obcas splichnu. Takže celých 9 měsíců sem sprej užívala.

berushe14
autor
28. zář 2020

@michaela1990xx taky bych byla klidnější, když by mi to doktor řekl před chlapem. Furt mi říká ze jsem jen fetka...

lessika
28. zář 2020

@berushe14 mno...ja teda asi zavislak nebyla. Ale kdyz mam rymu, tak spadnu do muconasalu a i manzel se mi smeje u tretiho baleni, ze to mozne neni. Kazdopadne...podle prispevku se o mimco snazite docela dlouho a tedka chces jen poplacat po rameni, ze bude v pohode, kdyz si budes strikat do nosu. Pro me za me...klidne te poplacam, nakonec to je tvoje zodpovednost, pokud bude mit mrne problem ;) jen abys do konce zivota nemyslela na to, ze za neco sama muzes. I kdyby ne.

krasna_neznama86
28. zář 2020

@berushe14 ta sliznice v nose byla oteklá a prostě to zabralo... Já kapala jen večer, měla jsem ucpanéj nos, bez rýmy...

amazonkajanik
28. zář 2020

Moje mamka léta používá muconasal plus. U ní bohužel v podstatě sliznice není. Nebo,je,ale neuchyti se a je z toho už chronická rýma. Před lety měla silný zánět a protahovali jí to dráty. Jenže nějak blbě a od té doby věcně ucpaný,nebo naopak jí z nosu teče. Obvodak jí dává ještě něco na předpis a snaží se jí to vyléčit,aby se sliznice zas správně vytvořila,ale je to běh na dlouhou trať ...

mar8
3. říj 2020

@berushe14 jeden můj bývalý přítel měl to samé, prostě stříkal několikrát denně neustále, já mu jednou koupila nějaké přírodní kapky z Aloe vera, a začal je používat a úplně zázrakem se mu to zpravilo a najednou neměl ucpaný nos, já teď můžu doporučit Aloe vera sprej, který se dá využít na vše, nejen na začínající rýmu do nosu, ale třeba i do krku, nebo na rány, spáleniny, vyrážky, ekzém. Teď synovi začínala rýma, stříkla jsem mu to a druhý den měl po ni, ředila jsem s vincentkou. Kdybyste měla zájem o bližší info, klidně napište zprávu

gracinka7
3. říj 2020

Co prostě sprej vyhodit a nový nekoupit?

natysnovec
4. říj 2020

@gracinka7 to neni tak jednoduche prave😟

ivqua
4. říj 2020

Pomaha 2 tydny kapat do 1 nosni dirky morskou vodu a do druhe napr. Olynth,aby se dalo dychat 1 dirkou. Po 2 tydnech kapat i do te zbyle jenom morskou vodu.
Prvni dny blby, pak si sliznice zvykne. Jen vydrzet!

berushe14
autor
4. říj 2020

Už redim dětský olynt 10:30 ml. Teď jsem ho naredila ještě o deset....dá se to vydržet ale není to ono...je fakt účinná ta metoda Kapat do jedné dírky a pak do druhé?

natysnovec
4. říj 2020

@berushe14 me to nepomahalo... 🤷‍♀️🤷‍♀️

berushe14
autor
4. říj 2020

@natysnovec a co vám pomohlo?

natysnovec
4. říj 2020

@berushe14 uz sem ti to psala... OPERACE!! Vim, ze jsi tehotna ale domluv si termin po porodu.

nika1b1
27. říj 2020

Bohužel 10 let už ujíždím na Olynth neni to tak dávno do jsem byla na Orl a naštěstí sliznice je OK.Taky bych rada přestala, doma si ze mě delaj srandu ale s ucpaným nosem neumím fungovat a už vůbec ne když mám v práci přes 12h roušku