• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Poradíte, jaký dárek dát synovi k 2. narozeninám?

15. dubna 2014 
14. dub 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mame teda holku ale k duhym narozkam dostala plastovy domeček na zahradu
14. dub 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My jsme kupovali naší holčičce koloodrážedlo a úspěch megaobrovský. Taky dostala kreslící tabuli z Ikea a skládačku http://www.woodyhracky.cz/woody-rainbow-muj-dum-p519. Jo a taky retro skákacího buvola. A od babičky kostky ala lego. A od kamarádky malou dřevěnou kuchyňku. Vše mělo velký úspěch.
14. dub 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nas ve 2 miloval autobusy a vse kolem, takze duplo bus a jeste takovy dlouhy s oteviracima dverma a nejake knihy kde bylo neco na tema dopravy..pak dostal plysaky pata a mata..holce budou brzy 2 a dostane plastovou kuchynku plus nejake nadobicko...
14. dub 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kolo bez šlapek, lego duplo, vláčky, garáž na auta, puzzle, autodráhu :slight_smile:
14. dub 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
k narozeninám dostal magnetická písmenka na tabuli a omalovánky, asi to nebylo moc :sweat_smile: ale odrážedlo už měl od předchozích Vánoc, vláčkodráhu taky. teď k Vánocům (skoro dva a půl) dostal kuchyňku a nádobíčko a "jídlo" a nějaké měkkoušské drobnosti (pyžamo, atd.)
14. dub 2014 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kolo, lego duplo, kuchyňku nebo ponk, autodráhu nebo mašinky, stan na hraní, domeček na zahradu, bazén
14. dub 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
odrážedlo - kolo bez šlapek nebo lego duplo, puzzle,kreslící tabuli...
15. dub 2014 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. dub 2014 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek