Dárek pro manžela k narozeninám, poradíte?

happylenulka
14. říj 2014

Vím, že je to tu hlavně o dětech, ale... manžel slaví koncem října narozeniny. Vzhledem k tomu, že jsou to už jeho deváté narozeniny, které slavíme spolu (plus 8x výročí, 8x vánoce,....) tak už opravdu nevím, čím ho obdarovat... Snažím se vždy vymyslet něco originálního, ale letos mi už opravdu došli nápady ... poradíte mi, co dáváte svým mužíčkům vy? Děkuji

lenickae
14. říj 2014

Ahoj, můj manžel má narozeniny příští středu a tuhle otázku řeším v podstatě každé narozeniny plus Vánoce k tomu. Chlapy je těžké potěšit - tedy z mého pohledu (a hlavně za rozumné finance-stejně vždy, když se zeptám, co by ho potěšilo, tak slyším nové auto, splacení hypotéky, potom přejde k trenýrkám a kosmetice 😒 ). Já dnes objevila v obchodě startovací kabely na auto a autokoberečky, takže to letos zamáznu asi tímto, pač koberečky se do auta hodí (jezdím denně, tak vím, co potřebuji🙂) a že by se hodily startovací kabely si vzpomněl vloni, když kamarád nemohl u nás nastartovat.. Takže absolutně neromantické, za to praktické, ale co taky chcete po 10letech vymýšlet? Jo a ještě mu upeču dort, to ho potěší stopro 😀

terinda
14. říj 2014

Hodinky, oblíbený film na DVD, knížku/čtečku, společný víkend 😉
Oblečení na sport, oblíbená kosmetika, vůně.

vanilkacka
14. říj 2014

Ahoj, ja loni objednavala whisky, kde misto zadni etikety bylo me osobni venovani a k tomu partner dostal jeste certifikat. Vypadalo to moc hezky a kdyz whisky pil,tak si vzdycky vzpomnel na narozeniny 🙂. Tento rok kupuju predplatne casopisu Top Gear a poukaz na masaz. Pred 3 rokama mel u nas obrovsky uspech velky globus na koleckach, uvnitr jsou schovane dobrutky a pod globus se vejde asi 8 lahvi alkoholu.Vsechny navstevy ho obdivuji 🙂

diniki
14. říj 2014

Loni jsem sepisovala dárky na vánoce pro všechny věkové kategorie, tak třeba tam něco najdeš 🙂 http://blogujicimaminy.blogspot.cz/2013/10/vano...

Vtipný je i stolní minifotbálek, zvlášť pokud máte třeba chalupu, na kterou se sjíždí známí: http://www.toptoys.cz/stolni-fotbalek-kovovy.

Ať se výběr vydaří!

anikaee
15. říj 2014

Kazdy rok je jiny, loni si vybral k narozkam mobil a letos at mu koupim lahev oblibeneho vina a udelame si romanticky narozeninovy vecer. Tak jsem koupila nase oblibene Medvedi krev Exclusive, rovno dve lahve a az jsme ulozila prcka tak jsme si zgustli

saruskas
1. čer 2016

Já jsem manželovi loni kupovala tyto hodinky: http://www.preciosa-eshop.com/katalog/hodinky/p...
Udělaly mu radost, ale letos mi už také dochází nápady.

aniska
7. lis 2016

Ja jsem minuly rok.. Ani se neda rict ze bych to kupovala, jsem to spis vymyslela.. . Kdyz byl ve sprse, zapalila jsem tolik cajovych svicek, kolik bylo let, a udelala z toho cesticku do postele.. A tam cekala dobrota a ja.. A kdyz sel ze sprachy, pridala jsem se k nemu, a sli jsme spolecne krok za krokem, svicka za svickou.. A rikala jsem, co se který rok u nej dulezite stalo. A koncilo to samozrejme v posteli :D moc mel radost.. A ja taky 🙂

lajla
7. lis 2016

Nechala bych ho odpočinout... taková masáž thajská masáž plus reflexka je mooooc dobrá😂

gorbovskikh
Odpověď byla odstraněná
Zobraz