Dárek na Vánoce pro přítele/manžela, poradíte?

kaczuska
10. říj 2014

Holky poradíte nějaký dárek na vánoce pro přítele/manžela? Co kupujete vy? Děkuji za nápady =)

lstuchlova
10. říj 2014

Letos ode mě dostane laserovou bluetooth myš, pro oba permanentku do ZOO a ještě musím něco vymyslet.

banitram
10. říj 2014

Pokud má nějaký koníček, tak se zaměřte tím směrem ... já každý rok nakupuji něco na hokej (hokejka, suspenzor, lahev na pití, něco v barvě oblíbeného týmu a pod.) a také velké balení parfému (miluje Hypnose a Fahrenheit) a vydrží mu zpravidla do dalších Vánoc....

marecekavendulka
10. říj 2014

@kaczuska když to klapne finančně,tak mu koupím novou televizi,po které touží už od té doby,co jsme spolu. když to neklapne,tak dostane kameru do auta,rifle a pár blbostí. 😀

weru88
10. říj 2014

Přemýšlím, že mu koupím elektronickou čtečku knih 🙂 Jinak mě nic nenapadá 😀 😀

vanilkacka
10. říj 2014

Já chci koupit poukaz na masáž a předplatné časopisu Top Gear, ale můj partner má zároveň i narozeniny, tak musím ještě něco vymyslet.

vendulka
10. říj 2014

asi podle peněz...buď parfem,nějaké oblečení a nebo nějaký zájezd na fotbal do zahraničí, jinak taky moc nevím...

tarra27
10. říj 2014

pokud má rád letecké hry, doporučuji saitek - my máme x 52 je pěkný a ted je i nová varianta x 55...máme i spedálama...manžel byl hotový...moc se mu to líbilo...

pěkný dárek je i parfem, hodinky, oblečení...to je klasika...

a pokud by ho to bavilo, i nějaký pěkný dalekohled, ale nechte si poradit v prodejně, dají se sehnat i z bazaru....myslím ted na hvězdy...ale to stojí celkem dost penez...

toga25
10. říj 2014

Já jsem koupila kufřík na mince, jeho oblíbený parfém a pak ještě něco dokoupím 🙂

tarra27
10. říj 2014

a taky se líbil kufřík na grilování.....je tam vše na špízy, ryby...obracečky, pak takové na zeleninu....je to teda tři roky možná 4 roky zpět co jsem ho kupovala....a když se koupí pěkný v nerezu....

někmu se líbí i elektronické šipky....

loupacek
10. říj 2014

Můj miluje sýry, takže letos asi k Vánocům nějaký lepší sýr.

maraida
10. říj 2014

Já letos budu kupovat pyžamo,zahradnické nůžky,držák na mobil na motorku,peněženku,wellness pobyt a nějakou kosmetiku.

kacabkaamisanek
10. říj 2014

ty jo, tak to ja jeste nevim, co budu kupovat... ani nemam zadnej tip na darek :D:D asi bych se mela polepšit 🙂

iris
11. říj 2014

hm, tak u nás to bude letos hodně osekaný, my si dámne novou postel, ale až po Vánocích, jinak už dostávají hlavně dět

pajdalena
11. říj 2014

Já teď právě v příspěvku níž řešim nějaké ,,propriety" na holení. Vše vypadá tak hezky, že bych se letos ráda vyhla klasice a možná zkusila toto. Partner se ,,zapálil" do vousů, tak to snad bude ten správný krok...

onelove
11. říj 2014

Muj by si pral original hokejovej dres san jose sharks s hertlem...mnoo jenze ten original prave stoji 4-6 tisic...tak neviiim no.... dostane cokoladu 😀

kacabkaamisanek
13. říj 2014

:D:D tak to ja jsem sla v sobotu na prochajdu a zabrousila jsem do místních obchůdků a hned jsem koupila 2 vánoční dárky... 🙂 mno nekup to, kdyz byla sleva 70%, byli tam poslední ks a zrovna ve velikostech, co jsem potrebovala. To bylo prostě znamení 🙂

zmrz_lina
13. říj 2014

Manžel běhá, takže dostane běžeckou termobundu, termokalhoty, termočepici a běžecké rukavice. A protože je jak malej a miluje lego, tak mu koupím nějakou krabičku lega.

78marcela
21. říj 2014

Ahoj holky, už se zamyslím nad vánočními dárky a já letos vůbec netuším, co dat příteli. Nějaká kosmetika, parfémy, z toho už jsem vyrostla, když jsem mu to dala před několika lety, pořád je tam ještě má. Oblečení si nejradši vybírá sám (bohužel) už dvakrát jsme to udělali že jsem mu dala peníze, předloni na oblečení, loni na navigaci. Jeho koníčkem je fotografování, už na vyšším levelu, do toho se mu vůbec nemíchám, protože tomu vůbec nerozumím. Nemáme rodinný dům, takže také odpadají různé věci jako gril nebo něco na zahradu. Na nějaký hry na pc ho neužije, nejraději lítá venku s foťákem nebo na kole. Kola má tři, foťáky taky. Nějaký wellness pobyt, to už jsem mu jednou taky dala, byli jsme v Rakousku.. Opakovat se moc nechci a peníze mu znovu dávat taky ne, nedělám to ráda. Takže fakt jsem bezradná.
Navíc má k tomu skoro současně i narozeniny. Napadá vás něco ? Co dáváte svým polovičkam vy ?

elvira
21. říj 2014

My jsme si s předstihem koupili k vánocům televizi, takže pod stromek jen takové maličkosti, aby malý viděl, že i máma s tátou byli hodní a dostali něco od Ježíška.
Já jsem se teď pachtila s fotoknihou - takový průřez fotkama s manželem, pak koupím knížku a případně nějaké oblečení, uvidím, co mě chytí...

zvirka
21. říj 2014

@78marcela A co něco kolem toho focení? Nechat udělat z nějaké jeho/Vaší fotky plakát, puzzle, kalendář....
Já budu tradičně kupovat parfém, ten má manžel pak vždycky na rok. Baví ho malování, byl i na kurzu, tak přemýšlím o nějaké knížce k tomu plus vybavení, potom jsem mu koupila diář, pořád na něco zapomíná a přemýšlím o permanetce do posilovny, určitě by mu to neuškodilo 😀

78marcela
21. říj 2014

@elvira já blbá že mě to nenapadlo, fotokniha. On dělá spoustu krásných fotek, sem tam ke zvětšuje, nebo do kalendáře, ale fotoknihu nemá. Ještě jsme ji spolu dělali letos babičce k osmdesátinám a líbilo se mu to. To bych mu mohla udělat, buď jen z jeho fotek, fotí přírodu, nebo průřez naším vztahem, kde jsme spolu byli od začátku až po dnešek. Tak to mě potěšilo. Teď ještě udělat tu knihu, ale příští týden mám dovolenou, tak to snad nějak zvládnu🙂

78marcela
21. říj 2014

@zvirka jojo, jednou jsem mu udelala z jeho fotek kalendář, to se mu moc líbilo, letos to bude fotokniha.
Jo a ty diáře jako že zapomíná, to nepomůže. Já mám tři. Jeden do jedné práce, jeden do druhé a jeden kam si píšu útraty. Ten jediný používám, ty druhý dva jen zřídka a pak se stejně zapomenu podívat co tam mám v plánu. Takže to nepomáhá proti zapomínáni🙂

zulitvi
21. říj 2014

Manžel začal běhat asi pred 2 měsíci. Baví ho to a asi i vydrží. Chtěla jsem mu koupit nějaké to funkcni obleceni, ale jak už začíná být vic a víc chladno a běhá i po odpolední treba v 8 večer, tak jsme to zajeli koupit v neděli. Rikala jsem, ať mi schová cedulky, že mu je zabalim :D

78marcela
21. říj 2014

Tak to bude mít hezký dárek, cedulky🙂 myslíš funkční oblečení jako nějaké to termo oblečení? Nebo je to nějaká novinka kterou neznam? @zulitvi

zvirka
21. říj 2014

@78marcela Mně pomáhá klasický kalendář na stůl Mám ho vedle počítače, takže pořád vidím všechny povinnosti na celý týden. Diář nosím s sebou, ale málokdy tam něco zapíšu. Prostě na mě funguje klasika.

janiseq97
21. říj 2014

@onelove Tak to bych mu řekla ať mi zaplatí letenku dostane do VIP a že mu ho přivezu 😀 Chce tak ať má za co dostat 😀

hanina_d
21. říj 2014

Ja mam letos pro manzela album s boudour fotkama, penezenku a hodinky, co si pral....tak snad bude spokojenost 🙂

78marcela
21. říj 2014

@zvirka když já jsem taková mobilní, furt někde.učím na víc školách, ve firmách, takže notas tahám pořád všude s sebou, diář teda taky. Jenže občas se mi stane, že mi lidi volají když jsem třeba v autě nebo ten diář zrovna nemám, a pak zapomenu, co jsem komu na kdy slíbila, tak si na stejnou hodinu objednam dva klienty apod. Takže mě by stolní nepomohl..
@hanina_d peněženku dostane k narozeninám. Nakonec po dlouhým vyptavani, kdy mi odpovídal věci typu-kalendář, láhev domácího medu, zelený čaj atd tak jsem se už naštvala a nemluvila, tak pak ze sebe vypotil že peněženku. Což je fajn dárek.

myskin
5. lis 2014

Já letos vůbec nevím ☹ . Muž řekl že chce ponožky a slipy a řeší dárky hlavně pro děti. Loni dostal jako hlavní dárek sonický zubní kartáček po kterém toužil, takže to měl radost. A já, přestože mi to připadalo jako blbost, jsem si koupila vlastní nástavce a používám ho taky, přestal se mi dělat zubní kámen a už mi tak nekrvácejí dásně. Ale letos fakt netuším. Určitě nějaké mlsy jako uherák, parmesan,...taky něco na sebe, ale chtělo by to něco nápaditějšího.

barunka1985
5. lis 2014

Já chci koupit meteostanici a chtěl by sekeru fiskars,ale za měsíc má i narozeniny a to asi kosmetiku,pyzamo,trenirky a mozna kytku z uzenin