• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jizvičky po neštovicích, do kdy se ztratí?

20. března 2012 
Holky pred 14dny Vasik prodelal nestovice dost silne. Ma vsude jeste jizvicky. Do kdy se ztrati a muzu to necim mazat pro lepsi hojeni?
6. bře 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak to tě asi moc nepotěším. Dcerka prodělala neštovice v červnu 2010, tedy to budou dva roky a jizvy má hodně viditelné dodnes. Mazala jsem to kdečím a myslím, že nepomůže nic. Bohužel má tři velikánské jizvy zrovna pro holku na blbým místě - dvě v obličeji a třetí v "dekoltu".
Přestala jsem to řešit a říkám si, že až bude dospělá, tak si třeba zajde na "plastiku".
6. bře 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak ani já tě nepotěším. Syn prodělal neštovice před dvěma a půl lety, měl je úplně všude, ve vlasech, v puse, v uších...
Pár jich měl hoooodně velkých, a i přesto, že si je neškrábal, tak mu zůstalo asi 8 jizviček, dost velkých, asi tři na bříšku a zbytek na zádech. No a viditelné je má dodnes - úplně stejně. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, to jste nepotěšily ani mě, malá je prodělala taky 14 dnů zpátky a taky má asi 4 takové veliké, dvě na zádech jednu na krku a jednu na levém boku...přemýšlela jsem co na to zkusit biostimulační laser?
@hanule05 možná pro vás to bude aktuálnější přeci jen nám to nejde vidět tolik, ale v tom obličeji je to přeci jen na prd...
6. bře 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kluci mají po neštovicích 3 roky,jizvy mají na místech kde nejsou moc vidět,mladší má jednu na spánku,ale co vím,nezmizí :unamused: :unamused: :unamused: ale u nás to není tak hrozny
20. bře 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jednu jizvičku, kterou jsem si teda dost škrábala mám dodnes :slight_smile:
20. bře 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek