3měsíční dítě a problém s UM. Přešlo to samo nebo jste to něčím vyřešily?

kspp1
22. lis 2019

Máme problém s jídlem. Malý už několik dní hystericky řve u flašky a málokdy něco vypije. Jelikož diskuze na toto téma končí tím, že někdo má taky ten problém, chci se zeptat jinak. Zajímalo by mne, jestli někdo měl podobný problém v minulosti a hlavně jestli to přešlo samo nebo se to něčím podařilo vyřešit. Když se ptám odborníků, jsou odpovědí jen poučky a obecné rady typu asi má prdíky nebo zácpu a zkuste změnit mléko apod.Prdíky nemá, zácpu taky, změna mléka nepomohla...

veronikav31
22. lis 2019

Můžou to být zuby.Brzy na ně není.Zkuste si koupit nějaký gel a namazat a uvidíte. Já u dcery i syna používala Camistad, krásně stáhne dásně a v pohodě pili z flašky

kspp1
autor
22. lis 2019

@veronikav31 tak to by bylo fajn, kdyby to tak bylo, ale nic tomu nenasvedcuje jako treba slintani, rucicky v puse, natekle dasne...

lenka421
22. lis 2019

Ja mam pulrocni a jsme na tom podobne. Do tri mesicu kojena, pak se mi v podstate odstavila (po nekolikatydennim revu s kazdym kojenim), ani s flaskou to neni idealni, je hrozne neklidna. Ted se mi to trochu zlepsilo kdyz jsem presla na vetsi savicku - nevim co mas za lahev, treba Nuk ma i v ramci savicek 0-6 nekolik verzi s ruznym poctem otvoru, zkusila bych jestli ho nedepta ze to tece pomalu. Pripadne vyzkouset ruzne tvary savicek, jestli by se na neco neprisal lepe. Jinak te muzu akorat uklidnit tim cim se uklidnuju ja - zadne dite jeste dobrovolne hlady neumrelo...

hanka99
Autor odpověď smazal
Zobraz
hanka99
22. lis 2019

@kspp1 Ahoj,ja malemu primichavam do UM kasi. Ze zacatku nemlecnou a ted mlecnou a vzal to, jen jsem musela zvetsit otvor v savicce. UM samotne vypil cca 3x a to mu je rok. Vystridala jsem Sunar,Hipp,Nutrilon a na konec jsme u Beby a Hami kase.

kspp1
autor
23. lis 2019

@lenka421 Zmenit savicku za vetsi zkousim uz par tydnu neuspesne.Ma tu svoji vychozenou a nevezme do pusy nic jineho. Dela u toho sceny, ze zvraci a skoro umira. Ani dudlik nechce. Jen tu svou milovanou. Ale vzhedem k tomu, ze v noci pije bez komentare, tak to savickou asi nebude. Jen se bohuzel vzbudi jen 1-2x. A jeste nedavno pil normalne i pres den.

kspp1
autor
23. lis 2019

@hanka99 my jsme zkouseli nutrilon a sunar a taky jsme skoncili u beby a to uz v prvim mesici, ta mu chutnala. Micham s bebou AR. Jak pisu vyse, do nedavna tj.do minuleho tydne normalne pil.Nevim, co se mu ted deje.

veronikav31
23. lis 2019

@kspp1 to nemusí být zrovna slintání,ruce v puse, některé děti to tak nemají a přesto jim zuby rostou.ten gel bych zkusila, za zkoušku nic nedáte když už jste toho dost vyzkoušeli

veronikav31
23. lis 2019

@hanka99 3 měsíčnímu dítěti bych osobně kaši do UM neriskla dát

dominikapraha
23. lis 2019

@kspp1 mam holcicku (skoro 3 mesice) a u nas to trva uz nekolik tydnu. Zkousela jsem uplne vse. Taky vim, ze to brisko prdiky nejsou. UM mame Kendamil a vim, ze ji chutna. V noci sceny nedela. Jedine co zacalo pomahat, ze jsem prestala krmit po 3 hodinach a pockala az se skutecne sama ozve, ze ma hlad. Savickou, lahvickou, prostredim, polohou, Vigantolem, teplotou mleka atd. to neni. Taky vypije vic, kdyz ji houpu v naruci a pustim digestor.

kspp1
autor
23. lis 2019

@dominikapraha no tak to je radost..maly mel obdobi asi 3 tydny, kdy jedl na davku max. 30 az 50 , pak se to zlepsilo, dva tydny pil asi stovku a ted zase tohle..

hanka99
23. lis 2019

@veronikav31 Dobry vecer,to mate pravdu. Ja to resila az od 6m do te doby jsem kojila.