Atopický ekzém. Co opravdu už pomůže? 😔

21. bře 2024

Zdravím dámy, anonym z důvodu, že tu mám známou a jednou nám doporučila krém, že je nejlepší a stojí si za tím, tudíž nic jiného mít nesmíme 😂 tak aby se nepos💩😂

Dcera má 3 roky a atopický ekzém na rukou, jediný co nám pomůže jako záchrana (když už se drbe do krve) je locoid, což není na každodenní použití.

Zkoušela jsem fakt už snad všechno - sprchový gel sedí jakýkoliv (na atopika) teď má od La Roche lipikar, ale co se týče krému nic.. chvíli zabírala Mixa, po měsíci se to dost zhoršilo, Avené vůbec to má nejhorší. La roche lipikar bavíme, první dva dny dobrý pak osypky. Jediný co tak ještě zabiral lehce eucerin.. který už taky nepomáhá.
Prášek je v pohodě, jen ten krém prostě aby se nedrbala, má dny, kdy se jí to silene horsi.. 😔😔

Tudíž NE- eucerin, La roche, avene, mixa..

Ještě něco?

autor
26. bře 2024

@rosalindamelinda Sto lidí, sto chutí, vždycky se někdo najde, neřešila bych😊
Každopádně ten excipial dost pomohl příteli a i dětem od tchýně (jeho sestry), nám mohu teď zaťukat krásně zabral eucerin, ani pupínek, ani mapa nic. Tak uvidíme 😍

zuzka_ho
27. bře 2024

Já mám skvělé zkušenosti i z okolí s BioAktivem a na mazání krém Olivera. Samozřejmě i změnit prací prášek, to mám taky vyzkoušenou značku. Kdybyste chtěla víc informací, tak mi napište na Zuzka.ho@seznam.cz.