Atopický ekzém, kdy se zlepšil po porodu?

lovely22
22. únor 2015

Maminky atopičky, kdy se vám po porodu zlepšil ekzém? Mě se rapidně zhoršil v těhotenství a myslela jsem, že po porodu bude klid. Bohužel se tak nestalo, mám to stále hrozné, strašně to svědí a na rukou mi kůže praská do krve. Máte někdo podobné zkušenosti?

frufrunka
22. únor 2015

@lovely22 Tak jsem zvědavá na ostatní reakce.. Protože já jsem po prvních dvou porodech o ekzému věděla jen trošku a jen přes zimu, zato po třetím porodu se cítím asi jako Ty... Nadloktí jsou jeden velký suchý a popraskaný flek, celkově jsem přesušená a usvěděná... ☹ Už jsem tu četla i informace, že autorce pomohlo vysazení pšenice (ne lepku jako takového, "jen" pšenice), což je u mě hodně velký problém, miluji těstoviny, miluji spoustu dalších pšeničných věcí. Tak nevím... Zatím se jen mažu lipobasi a A-dermou, na to nejhorší zklidnění to stačí, ale ráda bych se toho zbavila úplně... ☹

misar91
22. únor 2015

mě se po porodu sice nezhoršil ale mastičky co mi před tím zabírali téměř okamžitě tak po porodu vůbec,vyzkoušela jsem jich už strašně moc a výsledek nulový.ted se mažu konopnou mastí a je to trošku lepší...eda aspon to tak nesvědí

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru