Bolení bříška po vitamínu D od Terezie. Máte zkušenost?

sajula
12. kvě 2021

Prosím Vás, nemáte některá zkušenost s tím, že by miminko po tomto vitamínu mělo stavy jako po vigantolu? Malýmu je dávám a hrozně se propínal poslední dny, kopal nohama a nemohl zabrat. Po ctvrt hodine se vzdycky probral a pak uz byl tak pretazenej, ze usnout nemohl. Ted jsem mu je dva dny nedala a je klid. Prospal celý odpoledne asi doháněl. No a dneska ráno jsem mu je zas dala a už to začíná.

barmil
12. kvě 2021

@sajula ano, uplne stejně jako po Vigantolu. musela jsem koupit Jamienson, po tom to nema a je klid.

petulkadodo
12. kvě 2021

@sajula Ano, po Terezii hrozné bolesti bříška, Vigantol naopak u nás bez problémů.

aneta_v
12. kvě 2021

@barmil to je zvláštní, protože Jamieson má od roku 2018 stejné složení jako Vigantol 🤷‍♀️

sajula
autor
12. kvě 2021

@aneta_v to jsem taky četla, tak právě nevím co mu mám dávat

aneta_v
12. kvě 2021

@sajula co Generica? Vyšla i dobře v dtestu

barmil
12. kvě 2021

@aneta_v jj, vím, je to divné, ale jakmile mu kapnu Vigantol, nebo Terezii, tak zas problém a po Jamienson fakt nic.

swan42
12. kvě 2021

@sajula zkuste vitashine
My teda davali terezii, protoze jsme vitashine nesehnali a dobry, ale po tom jamieson hruza

jancabr
13. kvě 2021

Starší dceři jsem dávala Terezii, dřív byla v pohodě, ale teď má prý stejné složený jako Vigantol. Pro mladší dcerku jsem teď koupila Vitashine

sajula
autor
14. kvě 2021

Holky moc vsem dekuju za radu. Podivam se na to co jste mi poradily 🙂

sajula
autor
14. kvě 2021

Jeste jsem zjistila, ze dr.max ma vitamin d pro deti svou znacku s kokosovym olejem. Musi se ale davat 2 kapky denne.