Bolesti bříška skoro v roce. Máte zkušenost?

marda
16. čer 2011

Ahoj holky,chtela jsem se zeptat zda mate nejake zkusenosti s bolestmi briska takto starych deti....ja uz jsem upne vycerpana ☹ kazdodenni krouceni,prdeni,nespani a plac 😝 uzivame probiotika zadne nadymave jidlo a presto....nejake rady?diky moc

dana3262
17. čer 2011

@marda ma to vecer a v noci? Kdyz jsem byla mala (myslim si tedy, ze to zaclo pozdeji nez v roce, presne nevim) kazdy vecer me bolelo bricho. Pak to preslo tak kolem 12let a zaclo zase asi v 19 a ted je to u me zas dost intenzivni. Myslim, ze je to psychicky, ale 2x jsem se lecila (zanet zaludku, helikobakter-antibiotika, chemoterapeutika, helicid atd). Ted to mam zase, byla jsem nedavno na gastroskopii. Tak jestli to nemuze byt neco podobneho. Gastro je fakt uzasny vysetreni, ukaze vsechno presne, ale nevim, jestli se u malych deti nedela v narkoze, to by bylo blby.

luthien.k
18. čer 2011

@stesticko1, to není pravda, alergie na mléko může mít příznaky klidně jen takové, jaké máte vy a už vůbec není pravda, že alergie na mléko je málo častá - má ji 5 - 7% dětí do věku jednoho roku! Podle mě nic nedáš za to, když ho na 14 dní zkusíš vysadit, ale samozřejmě záleží na Tobě 😉

angelot89
27. črc 2013

ahoj my taky měli příšerné bolesti, pak už se začala pohybovat , tak to bylo lepší. Jen co nám pak dost pomáhalo švestkové šťávy, zkus přidat do jídelníčku ovesné kaše nejlepší domácí, ať ti hodně prcek pije. PO mlíku se může zadělat.

terkavlacilova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz