Dcera olízla skořápku. Máte zkušenost?

marry94
9. srp 2023

Ahoj holky šla jsem si jen umýt ruce a dcera vlezla na myčku vytáhla jsi vajicka že složky a olizala je jsem z toho nervózní. Vajicka jsou domácí a babička je aspoň trochu otira mám strašný strach že salmonely. Stalo se vám některé a vše bylo ok?

mdch91
9. srp 2023

Deti oliznou kde co. Kdyz ti sahne na mobil a pak si olizne ruku, je to asi nebezpecnejsi. Jo a jinak uz to stejne olizla, tak uz je to ted uplne jedno a je uplne zbytecny se z toho stresovat.

kackacka37
9. srp 2023

V klidu, salmonela taky není automaticky všude. Násaď ji pro svůj klid třeba probiotika, ať má kvalitní mikroflóru, co zlikviduje vše co tam nepatří.

marry94
autor
9. srp 2023

@kackacka37 já vím že není takhle všude ale cervicek hloda 🙈 jsem na tohle velký stresar

kackacka37
9. srp 2023

@marry94 a i kdyby ji náhodou chytla, tak to holt vyléčíte no. Můj první ji měl jako malej.
Ne fakt neboj vše bude dobrý. Vždyť ty děti fakt strčí do ty pusy vše.

miryp
9. srp 2023

No, tak to já bych se bála spíš toho, že si z hřiště přinese roupy, než že by z olíznutí skořápky z domácího vajíčka dostala salmonelu... Fakt se hoď do klidu, kdyby měla babička infikovaná vajíčka, určitě už byste o tom dávno věděli...

marry94
autor
9. srp 2023

všem děkuji za odpovědi z reakci jsem se dala aspoň trochu do klidu 🙏

merope
9. srp 2023

@marry94 Pokud jsi takto stresař, tak určitě očkuj proti žloutence A - syn mi olizoval opravdu úplně všechno a s tím jsem byla klidnější.