Dceři se "odlupují" nehty na nohách, mám je mazat?

michaja
29. říj 2015

Dobrý den maminky, dceři se začaly "odlupovat" nehty na nohách (jen prostředníčky). Raději jsem jí to zalepila náplastí, ať si je nestrhne. Ale nevím co s tím... Mám jí to něčím namazat? Děkuji...

leniczka23
29. říj 2015

neměla nemoc ruce, nohy , ústa?

michaja
autor
30. říj 2015

@leniczka23 to je co za nemoc, prosím? nemocná teď právě nebyla, jen trochu rýmu, ale to je klasika 🙂

leniczka23
30. říj 2015

@michaja To bys poznala, je to nemoc kde jsou takové jakoby puchýře na rukou nohou a kolem pusy a to se pak začne loupat a dost často slézají i nehty..jestli slézají jen tak určitě bych minimálně volala k dr..

michaja
autor
31. říj 2015

@leniczka23 tak to jsme určitě neměli... k doktorce jsem volala, má dovolenou... ale nedalo mi to a jeli jsme radši na pohotovost 😉
tam nám řekli, že to nic není, že ji asi tlačily boty a ten nehet se jí prostě začal zvedat a odlupovat 😢 ale i tak Ti děkuju za radu 😉 hned jsem teď klidnější...

vrabcak0007
31. říj 2015

@leniczka23 tohle jsme měli nedávno my..hrůza...ačkoliv už je synek měsíc v pořádku, tak se mu poslední dva týdny postupně sloupávají nehtíky na rukou..njedřív to vypadalo jen na dva..a teď se pomaličku přidávají další..až teď..zajímavé, že největší puchýřky a boláky měl na nožičkách - na palcích a tam nic..a ty cáry kůže co se mu odlupovaly..no hrůza...já to od něj chytla taky..naštěstí vyrážka byla minimální, ale ta bolest v krku a takovou horečku, jakou jsem u toho měla, jsem eště nezažila..ale jinak všude píšou, jak je to neškodná "dětská" nemoc..