Dcerka se pozvracela a měla průjem. Nemusím plašit nebo ano?

29. led 2022

Hoj holky, moje dcerka má 15 měsíců, je furt kojená a na prsu je skoro furt, vyžaduje ho… včera jsme byli celá rodina u mamky a delala se kachna, dala si malý kousek, ani ne jako malicek kachny a trosku knedliku.. no od včera protivná, na prsu 24 hodin furt, což se ji extra nepodobá.. dnes to stejne, teď jsem ji šla dat uspat, spinka u prsa a pozvracela mě a hned na to prujem… prujem byl i odpo, tudíž 2x dnes a zvracení 1x jednorazove oboji… do toho jsme ve středu byly na prionixu ockovani, teplotu nemá, je vesela, pije stále jak má, žádná změna, jen byla taková hodně protivná… uvidím co noc, ale pokud už se to nebude opakovat, tak mám plasit a hnát ji do nemocnice? Jsem prvorodicka, tak plasim kvůli všemu, vždyť víte.. tak se chci ještě nejdřív poradit tady…. Dle mě ji nesedl asi knedlik no… vim, ze u jsou striktni maminy, co budou psat “to jsi ji neměla dávat, atd” ale ruku na srdce, někdo dává řízky, někdo dokonce guláš s knedlikem, tak my dali ochutnat trosku tohohle, ale jak to je mastný, tak si myslím, ze ji to udělalo neplechu… co myslíte? Děkuji, Iveta

moonulka
29. led 2022

Tohle určitě na nemocnici není. Důležité je hlídat příjem tekutin, dcerka mi jednou zvracela a průjmovala 2 hodiny, už jsem se o ni začínala bát, ale zvládly jsme to doma. Pro tyto případy je dobré doma mít Kulíška a po lžičkách dávat. Ale myslím, že u tvojí dcerky stačí kojení, když ho vyžaduje, tak neodepírat. Je možné, že jí to opravdu jen nesedlo 🙂

autor
29. led 2022

@moonulka Uf, moc moc děkuji, ze jsi na mě tak milá a poradila mi. Teď už spinká, tak snad to bude dobrý. Ještě jednou moc děkuji 😘

ajja87
29. led 2022

Bud v pohode, ono to může souviset i tím očkováním. A nebo ji jen nesedlo to jídlo, na knedlíku ani nevidim nix moc špatného, hele nevyzkousis nevíš, hlavně už má po roce, talze může relativně vše s mírou (neříkám, že hned musi ochutnat Colu a hranolky, jo), ale timhle bych se netrapila... Neboj pokid bude pokračovat i zítra, tak bych v pondělí zasla k Mudr.,ale myslím, že to bude dobrý, hlavně ať hodně pije a ono to přejde neboj

autor
29. led 2022

@ajja87 Děkuji moc😘😘 zlata!!

klokanka31
29. led 2022

Já bych spíš myslela že to bude po tom očkování a takhle se to jen blbě sešlo...

ajja87
Autor odpověď smazal
Zobraz
ajja87
29. led 2022

Nemáš zač 🍀

barmil
30. led 2022

Ted je hodně rotaviru, půlka dětského odd v nemocnici má covid, druhá zvrací a ma prujem. Teď tam týden ležela kamarádka s 4letym synem. Kakal 18x denně a do toho zvracel.
Kup Kulisek a dávej po lžičkach, Hylak, ten lze myslím od roku, a pořád nabízet kojeni a vodu, aby se Ti nedehydratovala. Pokud by začala být apaticka, spava a přišlo by Ti, že nepije, tak tam určitě raději sjet.

jjasmina
30. led 2022

Jestli to byla jen jednou, tak bych nejela, může to být souvislost s očkováním, z jídla no nevim, naše malá měla kachnu, zelí a knedlik už v roce, ta to doslova hltala a blbě jí nebylo, knedlíky miluje do teď 🙂

petradt1986
30. led 2022

Ted radi i strevni chripky. Mel to muz(jednodenní zvracení, plus průjem), 2 dny na to já. A kolem nas toho taky bylo dost
Tak že jen hlídej, aby měla tekutiny. Bude to v pořádku.