Downův syndrom - příznaky

mbelzova
22. čer 2018

Maminky, znama me ted postrasila hlaskou, ze maly ma mongoloidni oci. Vim, ze takove ocka jsou u Downova syndromu. Prijde Vam, ze maly po obliceji vypada jak s DS? Moc dekuji

mbelzova
autor
22. čer 2018
mbelzova
autor
22. čer 2018
mbelzova
autor
22. čer 2018
editabokrova
22. čer 2018

Ježiš vůbec,je to krásný chlapeček❤.

alishka111
22. čer 2018

Hádám, Vaše první? 😂 Je to krásný chlapeček a podle mě vypadá zdravě a spokojeně ;)

mcellinka
22. čer 2018

Máte krásné děťátko a zbytečně plašíte. DS se pozná hned po porodu.
Ps : můj syn má 5 let a stále má ještě " mongoloidní " oči . Měl to i můj bratr. Až když se mu začal tvarovat nos , ta kost mezi očima tak oči získaly normální tvar.

mbelzova
autor
22. čer 2018
mbelzova
autor
22. čer 2018

Ano ano, prvni. Tady na te posledni to jde videt asi nejvice. Ale jibak je zdrave miminko, ale postrasilo me to. Ty ocja ma opravdu sikma.

janapetrvalska
22. čer 2018

Zname bych odvetila at se mrkne do zrcadla... ji zrejme nejake to kolecko nadbyva nebo chybi :D takove hlupe reci , alá doktorka od pohledu ...

xkalisto
22. čer 2018

Před pár sty lety se tu kýbl Mongolu přehnal a někteří lidi maj monofold doteď. Mám kamaráda, mega Čech z vesnice, ale ty rysy má.

Mimi vypada pěkně. Kdyby bylo něco v nepořadku řeknou ti to už v porodnici.

ijana
22. čer 2018

Podle fotek kojencu z googlu vypada Down uplne jinak. Mate krasne miminko, vubec bych se nebala a hlavne by vam to uz lekari potvrdili.. Miminka se meni dost rychle, je dokonaly.

lenakal
22. čer 2018

No to vůbec,krasne zdravé miminko 😀jinak kdyby nebylo něco v pořádku,řeknou ti to hned v porodnici

barafajn
22. čer 2018

Je to krásné miminko, známá asi nemá děti, že?

mbelzova
autor
22. čer 2018

Dekuji moc holky, nene nema. Ma takove blbe reci casto, ale toto se me fakt dotklo a zacala jsem na malem videt snad uplne vsechno :(

adula000
22. čer 2018

Takové řeči od známých jsou vždy nejlepší. Chlapeček je krásný, a rozhodně vypadá zdravě 🙂 Kdyby mu něco bylo, poznali by to hned v porodnici.

alubif
22. čer 2018

Lidská závist nezná mezí! Je to normální pěkný chlapeček. Downíci mají krom očí i jiné znaky - např. velký jazyk, opičí rýhu na dlaních a ploskách...

letadylkokane
22. čer 2018

@mbelzova boha jeho, to je pinda... Neboj, mas uplne normalni a pekne ditko 🙂

dc2015
22. čer 2018

Lidská blbost nezná mezí 🙂 Chápu vás, mě manžel totálně vydeptal, když řešil ve dvou týdnech tvar synovi čelisti, že bude mít předkup... Měl šestinedělí jak vyšitý, ale člověk je na tyhle věci prostě citlivej... Syn je krásný, přeji mnoho zdraví a klidu oběma...

hermanecka
22. čer 2018

Hezky chlapecek jen ma zuzeny tvar oci,ktere bud bude mit nebo ne..nekdo v rodine je ma uzsi??DS urcite ne🙂poznaji to v porodnici,detska dr a vy urcite taky,ze neco neni v poradku..v rodine mame vsichni velke kulate oci,maji je i obe deti..u vas tento typ uzsich bude zastoupen taky..

mbelzova
autor
22. čer 2018

@hermanecka trosku uzsi mam ja a manzel zase vaky pod ocima, takze podle me je to tim. Jako dite jsem se narodila taky s uzkyma ockama, ale postupne se to zmirnilo.

xxx3d
22. čer 2018

Ahoj, bezdětný kamarádky obvykle hýří dobrýma radama, a mají nápady co a jak dělat, jak by co mělo vypadat nebo nemělo. To ani není závist, to je prostá lidská hloupost, případně kombinovaná se zlobou. Vykašli se na to. Chlapeček je pěkné miminko.

mbelzova
autor
22. čer 2018
mbelzova
autor
22. čer 2018

@hermanecka viz foto, tak snad jen geny

absintka19
22. čer 2018

Kdepak down, ceka mamicka 💋💞💋

alemari
22. čer 2018

@mbelzova co je to za známou, pediatra, nějaká genetička nebo prostě obyč kráva? Takové hezké dítě...😘

andrejkabarankova
Autor odpověď smazal
Zobraz
arzakon
22. čer 2018

V okolí máme dvě děti s diagnostikovaným DS a Váš maličký se jim v nejmenším nepodobá 🙂

eemilka
22. čer 2018

Řekla bych, že známá je pěkná kráva. Chlapeček má oči krásné. Žádný syndrom nemá.

ivaze
22. čer 2018

Krasne miminko, syndrom urcite nema, to uz by poznali v porodnici.

michaela_2
22. čer 2018

@mbelzova nádherný kluk 🙂 jak psaly holky - syndrom by poznali už v porodnici.............Známé bych se příště zeptala, jestli je v pořádku ona - že vypadá nějak divně 😎