Výsledek z 1. screeningu. Je hodnota u DS v pořádku?

wiking
17. led 2021

Ahoj chtěla jsem se zepatat mám za sebou 1 screening a vyšel negativní. A u downova syndromu mě vyšla hodnota 1:1930 myslíte že je to v pořádku? Děkuji

ema90
17. led 2021

@wiking 1 dite z 1930 bude mit Downuv syndrom.
Tak co myslite? 😀
Kdyby to bylo spatne, tak nevyjde screening negativni.

Nervy to teprve jsou, kdyz vam Trizomie 13 a 18 (Down je 21) vyjdou 1:10.

marcicek84
17. led 2021

@wiking ano vse v poradku

veruuu_kubesovic
17. led 2021

měla jsem 1:829 a syn je zdravý, natož tu vaší hodnotu...

nagojka
17. led 2021

@ema90 muzu se zeptat co jsou to ty Trizomie???1 screening me ceka zitra...bude to dlouha noc...

ema90
17. led 2021

@nagojka Trizomie 13,18,21 jsou Patauuv, Edwardsuv a Downuv syndrom.

ema90
17. led 2021

@veruuu_kubesovic Taky to u nas dopadlo nastesti dobre, ale az po odberu plodovky.

jakreb
17. led 2021

Mozem sa spýtať aký máte, ženy, problém takéto veci riešiť so svojím lekárom keď je to aktuálne a miesto toho to riešite na MK?

eleanora84
17. led 2021

@jakreb neprehanis to už trošku s tou asertivitou? Kam vlezu, tam milion tvých pichlavych reakcí, najdi si proboha nějaký koníček místo té šikany na modrém konikovi!!!

lentilkah
17. led 2021

@eleanora84 Asi tak 👍
@jakreb Vypada to, ze nejaky problem mas ty 🙄

jakreb
17. led 2021

@eleanora84 Ty sa skus ukľudniť. Ja som sa len slušne spytala. Nikoho nešikanujem. Ty si skús nájsť koníček pre seba a mne daj pokoj. Pekny vecer.

jakreb
17. led 2021

@lentilkah Ja našťastie nemam žiadny. Ale vďaka za záujem

eleanora84
17. led 2021

@jakreb ale ty se všude slušně pytas, ale vše mimo dotaz tazatele a akorát vždycky uděláš z každé baby tady pitomce... Pokoj ti nedám, dokud se nezklidnis ty!!!

jakreb
17. led 2021

@eleanora84 Tak sa zabávaj a ryp ak ta to bavi. Ja som kľudná. Bavis ma. Vela šťastia.
Z nikoho nerobím pitomce . To robíš ty sama zo seba. Slušne som napísala ze to treba riešiť s lekárom nie s JPP na MK. Pekny vecer.

veruuu_kubesovic
17. led 2021

@jakreb jako já si občas taky rýpnu, ale přidám se k holkám, že mi příjde, že tě evidentně baví z každé maminky tady dělat absolutní blbku...
třeba ne každá chápe ty výsledky, navíc pokud jsem na MK je tady spousta těhotných maminek, i těch co mají "odrozeno" a podobnou situaci zažilo a dítě je zdravé...není potřeba "kopat" do všech...musíš být asi hodně nešťastná, viď?

eleanora84
17. led 2021

@jakreb asi jsem si právě našla zábavu, možná bys měla poznat vlastní medicínu... Že mě už jsi taky parkrat pitomce udělala a to se člověk jen slušně zeptal na něco a vzešlo z toho něco neskutecneho a vidím to dnes a denně co ty tady děláš na MK... Kdybys napsala ať to řeší s lékařem ani nepipnu, ale přečti si to ještě jednou co jsi tady napsala, jakým způsobem... Ale to tobě těžko dojde, protoze ty toto jedeš v každé diskuzi, co se tady napíše... Myslíš si že jsi chytrá jak rádio, ale jen si tu ventilujes něco na ostatních... Kdo normální během 4 měsíců napíše přes 1100 urypanych a asertivních příspěvků? Děláš tady osvětu, ale přijde mi, že z tebe jen mluví nenávist nebo závist co já vím co... Už se na to fakt nemůžu koukat, celý den mi od rána lezis v žaludku, co jsem tu zas četla v dnešních diskuzích...

jakreb
17. led 2021

@veruuu_kubesovic Ja nekopem. Len pisem ze sa treba pýtať lekára. Bodka. Blbky zo seba robíte same ak si to beriete ako pises. Bohužiaľ. Prepac za uprimnost.😉
@eleanora84 Pre teba to isté. Napísala som nech rieši s lekárom.

jakreb
17. led 2021

@eleanora84 Tak sa bav ale doma. Mna vynechaj. Ak nemas nic lepsie ako rypat do slusnych ludi tak si na tom veľmi zle. Ale ved každý sa baví po svojom ze áno? Ja som len uprimna. Maj sa.

jakreb
17. led 2021

@eleanora84 A nepoznám ta. Neviem o tom ze by som z teba niekedy urobila blbca ale ty to dokážeš sama skvele.

eleanora84
17. led 2021

@jakreb neustále se tu navazis do maminek, že si udělaly dítě s pitomcem, tak co čekají, toto jsou hlavní diskuze, kde vždycky reaguješ..ty máš zřejmě doma vše zalité sluncem, ale vzhledem ke tvé aktivitě tady, rodinu doufám nemáš, protože by tvoje děcka hlady ožiraly stěnu... Nechceš ty své nevyžádané rozumy přesunout na jiné fórum? Třeba emimino nebo tak? Uvědomuje si, že tím rypanim nikomu nepomůžeš, ale jen si kopnes? Cítíš se pak líp? Poplacej se po rameni, jak jsi to tady každé druhé mamine nandala... Místo pomocí jen rypani apod... Jsi slepá nebo si děláš ještě srandu? Já tam nevidím "reš s lékařem". Já tam čtu, jaké vy ženy máte problémy se zeptat lékaře místo toho řešení na MK? Čím jsi tazatelce pomohla? Nechápeš co znamená diskuze? Třeba jako slyšet jiné názory a zkušenosti, které ji ten 1 doktor nemůže dát? Nebo že u dr člověk vše odkyve a dotazy přijdou až doma jak z něj opadne stres? Víš hovno o screeningovych výsledcích, ale jinak jsi chytrá jak rádio na nevyžádané příspěvky, kdy z někoho uděláš blbce... Ano svou odpověď jsi napsala stylem, že je prostě pitomá... A toto tu čtu všude dnes a denně...

eleanora84
17. led 2021

@jakreb a jak bys taky mohla, když ty tady reaguješ na každého? připomenu ti to hned.. psala jsem, že jsem psala jednou na svou zeď, že s dcerou jsem sama od 5. měsíce těhotenství a že už nedoufám, že si jednou někoho najdeme, že se cítíme samy a chtěla jsem trošku podpory od holek a pár hezkých příběhu, jak to u někoho vyšlo a ve výsledku i my máme šanci.. pak ses přiřítila ty s tím svým dotazem, který snad už kopíruješ dokola jenom: a proč sis robila děcko s někým, kdo s vámi není?
upřímně? proč tebe matka porodila, když ty kolem sebe rozséváš jen zlo? necítíš se zbytečná na světě? jaká je tvá životní náplň? z čeho pramení ta tvá nenávist k ženám, které prostě špatně vybraly partnera? taky vás otec opustil? ne samozřejmě, ty máš vše dokonalé... úžasný rodiče a úžasný manžel s dětičkami... zajímavé ale proč se takhle chováš? na to, že jsi tady 4 měsíce se tu od začátku orientuješ velice dobře, ať už zkratky a vše co a jak tu chodí, ty tu máš už dlouho hlavní profil a toto je tvůj druhý, kterým tady jen buzeruješ každého... jseš prostě frajerka 😀

eleanora84
17. led 2021

@jakreb rypat do slušných lidí? to jako teď mluvíš o sobě? 😀 ty voe... všimla sis, že se tu chytá více lidí a dává mi zapravdu? ty už jsi fakt případ pro psychiatra... je rozdíl být upřímná a vyhledávat záměrně diskuze, kde někoho neustále podrýváš.... toto je z tvé strany prostě šikana jak vyšitá....

jakreb
17. led 2021

@eleanora84 Vzhľadom k tvojim útokom ja dúfam ze fakt nemas nic ine na robote len rypat.
Kde je v mojom príspevku o tom ze preco neriesi s lekárom závisť ci nenávist?!
A ano v diskusiách kde zeny placu nad mužmi co len doma valaju sunky tak napíšem pravdu..To nie je rypanie ale fakt. Ale pravdepodobne sa ta to osobne dotyka a serie ked sa tak angažujes.
A dufas ze nemám rodinu?! Prepac ale teraz budem zlá-a to mierne-ty si svoje ústa o moju rodinu neobtieraj. Ďakujem.
Kde si vzala ze moje deti su hladné?

eleanora84
17. led 2021

@jakreb být tvůj chlap, tak ti ten mobil nebo pc hodím z okna... který normální mužský tohle může ženský tolerovat, sedět od rána do večera na foru a psát ty svoje exotický postřehy? vaříš někdy? uklízíš? nebo si tu honíš jen ego a vše doma obskakuje chlap? 😀 madam dokonalá

jakreb
17. led 2021

@eleanora84 😀😀😀😀😀😀

eleanora84
17. led 2021

@jakreb to je jediné na co se zmůžeš... asi si dám i já nějaký maraton na koníkovi a začnu reagovat na všechny tvé reakce tady... 😀 budu se pak smát s tebou 😉

jakreb
17. led 2021

@eleanora84 Koľko nenávisti dokáže v jednej frustrovanej zenskej vzbudit neškodný prispevok o tom aby sa zena poradila s lekárom. Zelam ti veľa šťastia a krásny život. Maj sa.

eleanora84
17. led 2021

@jakreb já jsem se pouze dnes vytočila do vývrtky má drahá 🙂toto není jeden příspěvek, toto je veškerá tvá aktivita, co jsi si tady udělala druhý profil a jen tu kolem sebe šíříš nenávist.... a neboj, já svého slova dostojím... o tvé želanie nestojím, to fakt ne

amazonkajanik
17. led 2021

@jakreb hele,asi takhle, myslíš to dobře, ale některé tvé příspěvky opravdu postrádají špetku entuziasmu a tudíž vyzní jako útok, nebo posměch, místo dobře mířené rady. Taky jsem to registrovala, ale doposud nechala být. Jenže teď jsi hla žlučí a zbytečně tu teď spamujete diskuzi, která je v podstatě věcná,nikoli trollí ...

jakreb
17. led 2021

@eleanora84 Aky druhý profil?! Psychológa si najdi sama. A daj mi pokoj.

eleanora84
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru