Hlenovitý průjem, nechutenství u 9měsíčního miminka

lenzaaa
3. lis 2016

Ahoj holky mate nektera skusenosti rady tipy? Moje mala ma od pondeli prujem nejdrive to zacalo teplotou vodovym zelenym a pak hlenovytym prujmem co 20 min, upalovali sme k dr ta udelala vyter naordinovala hylak a dietku, jen prumu se stale nemuzem zbavit, vysledky vyteru jsou v poradku teploty mela jen to pondeli vcera uz kakala spise kasi ale 5x za den a dnes od rana tez hlenovite uprcky a pak kasovite, zitra budou vysledky jeste odberu stolice co nam delaly dnes ale jinak stale dieta ale stejne mi mala nechce skoro vubec papat a cajik do ni taky musim cpat, mate s timto skusenosti co by to mohlo byt? Zoubky to pry asi nebudou ...

katushka82
3. lis 2016

Ahoj nám dr. napsal nějaký prášek do vody něco jak smekta ale už nevím jak se jmenoval a dietku a mlíčko bez laktozy. Já vybrala nutrilon low lactose a do 3 dnů to přešlo. 😉

vendy87
3. lis 2016

Malej mel sestou nemoc 8m a obevil se prujem pri horckach. Dala jsem mu smectu a bylo po prujmu.

lenzaaa
autor
3. lis 2016

Diky holky, asi taky skusim tu smectu, pac ten hylak to je utrpeni to do ni dostat a ani se ji nedivim je to fakt humus kyselej... hlavne se bojim aby moc neubrala na vaze kdyz od pondeli prd ji ☹