Jaký vitamín D dáváte dětem?

dagikk
7. bře 2019

Ahoj holky, jaký vitamín D dáváte dětem..? Vigantol, Baby -D, nebo od Terazia company...? má vaše mimi bolení bříška po vigantolu..?
Moc děkuji

neomenia
7. bře 2019

Vigantol ma výrobní výpadek, nedá se sehnat. Chtěla jsem Swanson, ten prý nezpůsobí koliku, ale v lékárně měli jen ten od Terezia comp., tak snad bude ok.

ah1234
7. bře 2019

kym bol maly na MM, davali sme od Terezie, jak presiel na UM, nedavame nic.

xxx3d
7. bře 2019

Vigantol.

leymea
7. bře 2019

Davali jsme Vigantol.

jupiter2013
7. bře 2019

Od Terezie

barchen
7. bře 2019

@dagikk Vigantol u všech. Na bolesti bříška to vliv nemělo, bříško bolelo po mojí stravě 🙂. Výpadek Vigantolu prý je ale lékárny dovážejí ze SR nebo Maďarska. Tento týden jsem kupovala a dá se sehnat.

ange_de_la_morte
7. bře 2019

u syna Vigantol - vpohodě ... teď u dcery Vigantol není k sehnání, kupovala jsem v lékárně od Jamieson - bříško bolí, ale nejspíše to bude bez ohledu na vit.D - bolí ji po všem

ginnyw
7. bře 2019

Dáváme Vigantol. Vojtíšek míval bolesti bříška jako malinké miminko, zmizely, jak se naučil trošku pohybovat a vše šlo ven 😀 Nevidím souvislost s Vigantolem...

barumat
7. bře 2019

U nás vigantol potíže opravdu způsoboval, opakovaně jsem se po tom přesvědčila nasazením a zase vysazením. Pak jsem se bavila s lékařkou, která spočítala, že při denní dávce UM je její potřeba skutečně pokrytá z něj, takže jsem nedávala vůbec.

alicie_k
7. bře 2019

Swanson, sehnali jsme na Slovensku.

mourovatakocka
7. bře 2019

Dávám baby d, po vigantolu bolelo bříško, dcera na to hodně trpěla, když byla malinká. Až dobereme, dám vigantol, už ho mám připravený.

cell
7. bře 2019

Vigantol. O výpadku jsem věděla předem a udělala si zásobu

eithelwing
7. bře 2019

Vigantol. Po vysazení se ukázalo, že na bolesti bříška nemá vliv.

barumat
7. bře 2019

@mourovatakocka Bacha na to, já jí ho zkusila kápnout v roce a půl, že už je veliká, a celej den mi problila 🙄

sarrita
7. bře 2019

Baby D, po Vigantolu měl malý velké bolení bříška.

cinam
7. bře 2019

Dávala jsem od Terezie a pak vigantol. Břicho ho bolelo po obojím stejně. Zlepšilo se to až když se začal víc hýbat

mourovatakocka
7. bře 2019

@barumat uaaaa nestraš!! Tak to ještě uvážím..

veronikav31
7. bře 2019

Dávala jsem u obou dětí Vigantol-neměl spojitost s bolestí břicha, kvůli nedostatku vitamínu D dle krve jej beru i já

miba10
7. bře 2019

Vigantol a bez problémů

korneliusa
8. bře 2019

Vitashine

herbinaaa
20. zář 2020

jsou i nějaké jiné varianty vitaminu D pro děti?

mourovatakocka
20. zář 2020

@herbinaaa Spousta 🙂 Já dávala dceři baby d, teď dávám od mollers olej z tresčích jater, kde je součástí i vitamin d. V lékárně ti poradí 🙂

tasimia
20. zář 2020

My dáváme Biogaiu s Déčkem.

verunka15
20. zář 2020

Vitashine

rohatazizala
21. zář 2020

Já dávala prvnímu déčko od firmy generica, může se od ukončeného prvního měsíce. U druhého na něj taky najedu.

mariegroth
21. zář 2020

Baby D3 od #jamieson