Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kampylobakterie u 4měsíčního kojence

timia
10. únor 2018

Máte někdo zkušenosti s kampilobakterii u 4mesicniho kojence? Je na UM.

bamak
10. únor 2018

@timia hlavne musis sledovat znamky dehydratace, sucha plenka, propadla fontanela....pak bys musela do nemocnice. Radeji jit zbytecne, nez to podcenit.

timia
autor
10. únor 2018

Jsme s dcerou od pondělí v nemocnici, protože měla horečky a 2 dny průjem. Jen nevím, z čeho může tak malé dítě tuto bakterií chytit :(

nat
10. únor 2018

@timia mely jsme to take.Je to z kureciho masa,bud spatne upravene a nebo si na nej sahla a pak sahla na.prcka.Je to ruz e muze to byt na prkenku na krajeni a tak a nebo jsi prisla do styku s nelym kdo to ma a prenesl to na tebe.Bohuzel my se s tim lecime jiz 4 m

kafr
11. únor 2018

Já to měla ze špatně ugrilivanych stehýnek (na grilování čehokoli s kostí pozor!). Zážitek to byl strašný, pamatuju si, že jsem lítala snad i po vodě.
Fakt nechápu, jak to může chytit miminko, jedině snad fakt přenosem z neumytych rukou...
Já třeba když zpracovávám větší množství masa a furt si oplachuju ruce a utírám je do ručníku u útěrek, tak pak všechno hodím do prádla. Jak si průběžně při práci nemyju ruce mýdlem, tak mám prostě pocit, že může být i ten ručník infikovaný...

Sem začni psát odpověď...

Odešli