Koronavirus u kojenců a batolat. Jak to je?

karol1996
25. únor 2020

Zdeavim, nechci sirit paniku, nebo tak. Ale pri te medialni masazi o tom nejde nepremyslet. Nikde jsem se bohužel nedocetla, jak je to s koronavirem u miminek a malych dětí? Jak je to uz v Itálii, tak se zacinam bát o rocni dceru 🙂 Dekuji.

caverina
2. bře 2020

@priefi jo myslím, že poslala.. Ale nakecala tolik blábolu, že je si to těžko zapamatovat🙈🙄

priefi
2. bře 2020

@caverina nj, teď jsou mistři světa, že tam jedou, pokud přijedou bez poskvrny, budou mistři světa amoleta dál, ale pokud to chytnou, budou neskutečně chudinky, které nikdo nevaroval

caverina
2. bře 2020

@priefi a nebo se ani nepriznaji.. Mě by v takovém případě hanba fackovala...

priefi
2. bře 2020

@caverina no... Těžko říci 🙈

caverina
2. bře 2020

@priefi nechápu to... Ale obrázek jsem si už udělala... Já a po mě potopa..

priefi
2. bře 2020

@caverina to jsme dvě... No co už, uvidíme, jak to dopadne. Prozatím vypadá dobře, že nakažení v ČR zatím nemají problémy a mají lehký průběh. Problem ale vidím v tom, že to může být jako u pneumokoků, jeden bez příznaků, naprosto v pohodě a jiného to zabije. Většina samozřejmě mírnější až střední průběh.

caverina
2. bře 2020

@priefi jo taky si myslím... doufám... že to nakonec bude v pohode a tomu všemu se jen zasmějem...ale zaráží mě ta lidská lhostejnost... O mě nejde, tak proč bych to řešil... Ale dřív nebo později přijde něco co nezvladnem...

priefi
2. bře 2020

@caverina taky nechápu, že lidi si musí aspoň kopnout a na jednom kopanci nikdy nekončí

caverina
2. bře 2020

@priefi já už jsem o MK ztratila iluze dávno, ale překvapit.. Bohužel... nepříjemně mne tu dokáže pořád věci víc než dost

priefi
2. bře 2020

@caverina asi tak 😉

lucasice
2. bře 2020
Uživatel lucasice je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucasice.

@karol1996 česká média vše zbytečně hrotí a přehánějí...ano, měli bychom více dodržovat hygienu, my doma nasadili kozí kolostrum na podporu imunity ale rozhodně nebudeme doma dělat zásoby na rok hladomoru...

bachovy_esence_poradna
2. bře 2020

@priefi já vím, je to náročné... někdy pomůže ozvat se... já jsem včera kontaktovala obě školy kam chodí děti a protože nás rodičů bylo víc, tak se zavedla nějaká opatření... takže zkuste to, je potřeba se ozývat, protože bohužel mnoho lidí si myslí, že když oni nejsou v rizikové skupině, tak se nic neděje a nemyslí na ostatní...

priefi
3. bře 2020

@bachovy_esence_poradna mě školka netrápí, synovi bylo doporučeno ho tam nedávat, dokud to půjde, tím, že máme druhátko, tak no problém. Opatření v manželově práci nějaká jsou ve formě mytí rukou a častejsi čištění toalet. Ale lidé z práce vesele jezdí lyžovat do Itálie do postižených míst a o karanténě teda nikdo neuvažuje. Možná i jo, ale proč by si dobrovolně krátili roční odměny, nebo o ně celkově přišli jen kvůli prevenci.

floruska
4. bře 2020

@not_blond ano španělská chřipka která zabila více lidí než 1.světová válka
pokud si všimnete každých 100 let je tady něco ted je to ten koronavirus proč asi
podle mě se tato planeta sama brání tímto protože je to tady moc přelidněné tak je třeba trochu snížit počty

bachovy_esence_poradna
4. bře 2020

@priefi ano, to je bohužel bezohlednost, lidé si neuvědomují, že je potřeba chránit nejen sám sebe nebo svou rodinu, ale také ostatní