Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Odchlípení nehtu na rukách, máte zkušenost?

lusy82
23. srp 2012

Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat na jeden problém. Malýmu se odchlípuje vrchní vrstva nehtu na rukách a to od místa, kde nehet vyrůstá směrem k venkovní části nehtu. Na palci se mu to už oloupalo a na třech je jen lehce nadzvedlí a dostává se mu tam špína. Doufám, že jsem to dobře popsala. Máte s tím někdo skušenosti?
Děkuju moc za každou odpověď.

sarinka123
24. srp 2012

A preco mu to manekyrom neostrihas a neopilnikujes ? Robíme to malej aj narodenia. Nechty su krehucke, lamu sa.

lusy82
autor
24. srp 2012

@sarinka123 Asi jsem to napsala špatně. Oni se mu odchlipují na té straně odkud rostou. Ne jako že se mu třepí na koncích, ale přímo v místě kde začínají růst. Jako kdyby chtěli odpadnout ale jen v té vrchní vrstvě.

veruska007
24. srp 2012

Mně se občas odchlipuje kvůli ekzému celý bok nehtu, přilepím to náplastí bez poštářku. A pak se mi odloupává vrchní vrstva na nehtu, ale od konce, tak to odtrhnu, nevadí to.

lusy82
autor
27. srp 2012

@veruska007 My ekzém nemáme. Jemu se spíš udělají takové jako bubliny a pak se mu to odloupne. Nevím jestli s tím mám jít k doktorce nebo ne. Jestli mu třeba něco nechybí. Jeho srava je teď taková nic moc na vitaminy a tak.

veruska007
28. srp 2012

@lusy82 Můžeš zkusit se poptat na kožním.

Sem začni psát odpověď...

Odešli